2

@July_6_BcN u nas co najwyżej w fazie grupowej w meczu o nic Lewy by wturlał. A załamani faceci jedyne co by ciupneli to alkohol.

0

@michal26 nic tam nie dziwiło

0

@regatta52 dymy na 100%

2

@Sulimo Araujo nawet bez kartki już nie wejdzie. Chyba, że będzie musial

0

GołyZadek niezły jest

0

Komentarz usunięty

0

@Czajka90 wejdź tu po takim wyniku to część już obsrana i po meczu mowio

1

@norbi77 obsrał się konkretnie

1

Nikt nam nie odbierze mistrzostwa! Teraz derby z kolejnymi smieciami

3

Otworzyć piwo i zajarać. To trzeba na spokojnie. Co za polowa

0

Tak się goli frajerow

0

Izi. Dobić ich!!

2

Lucek cały folder screenshotow

0

Ohebiemy ich 4 2

2

@heniusss Eleven

1

@Luciano99 chłopie, przy takim 0-2 do połowy to nie nadazysz :)

1

@gumaz niech ogląda i daje znać. Taki wysłannik nasz

0

@pollack Jak już jesteś w sztabie Barcy to podziel się wynikami medycznymi. Chętnie spojrzymy

0

@Seledynowy dziś będzie gituwa Olmo

1

Malinowe nosy - witajcie w 1 lidze

0

@buglikos a Real to ma taką obronę, że Ho ho

0

@13th klin goni kolejny klin

0

@FcPortoFan1999 spadną wcześniej czy pozniej

0

@Lucyffffer1922 masówka na Legię poszla

0

Komentarz usunięty

0

@Stinger_ 30mln na zmiennika? Nie było siana

2

LUK Lublin set od mistrzostwa Polski!

0

@VeB 1899 Wcisną ze dwie

0

@ZuczekFCB1899 stawiam chałupę wynik po 15 minutach

0

@Wojciech123 A co piłkarze Legii przestaną biegać? Pewnie remis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?