UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN u nas co najwyżej w fazie grupowej w meczu o nic Lewy by wturlał. A załamani faceci jedyne co by ciupneli to alkohol.
0
@michal26 nic tam nie dziwiło
0
@regatta52 dymy na 100%
2
@Sulimo Araujo nawet bez kartki już nie wejdzie. Chyba, że będzie musial
0
GołyZadek niezły jest
0
Komentarz usunięty
0
@Czajka90 wejdź tu po takim wyniku to część już obsrana i po meczu mowio
1
@norbi77 obsrał się konkretnie
1
Nikt nam nie odbierze mistrzostwa! Teraz derby z kolejnymi smieciami
3
Otworzyć piwo i zajarać. To trzeba na spokojnie. Co za polowa
0
Tak się goli frajerow
0
Izi. Dobić ich!!
2
Lucek cały folder screenshotow
0
Ohebiemy ich 4 2
2
@heniusss Eleven
1
@Luciano99 chłopie, przy takim 0-2 do połowy to nie nadazysz :)
1
@gumaz niech ogląda i daje znać. Taki wysłannik nasz
0
@pollack Jak już jesteś w sztabie Barcy to podziel się wynikami medycznymi. Chętnie spojrzymy
0
@Seledynowy dziś będzie gituwa Olmo
1
Malinowe nosy - witajcie w 1 lidze
0
@buglikos a Real to ma taką obronę, że Ho ho
0
@13th klin goni kolejny klin
0
@FcPortoFan1999 spadną wcześniej czy pozniej
0
@Lucyffffer1922 masówka na Legię poszla
0
Komentarz usunięty
0
@Stinger_ 30mln na zmiennika? Nie było siana
2
LUK Lublin set od mistrzostwa Polski!
0
@VeB 1899 Wcisną ze dwie
0
@ZuczekFCB1899 stawiam chałupę wynik po 15 minutach
0
@Wojciech123 A co piłkarze Legii przestaną biegać? Pewnie remis