0

@takisobiektos w końcu ktoś im się postawił.

1

@Bocheno1 wielu takich bylo

0

@ranger3120 Vitki są 2 poziomy wyzej od innych ekip. La zabawę robią

0

@FcPortoFan1999 to Ty już o 22 chrapu chrapu?

1

@RoberDzik jakie jednak? Dawno było wiadomo

0

@Gaucho w dogrywce juz miałby zgona

0

@patrix211 go to sleep

0

@clyde tragedia co to było na stronie na 2 1

0

Tym się różnimy od tych kundli. Graty Rekin

0

Mamy to!!!! Karwasz twarz

1

@mmaciass nie wszyscy, po co tak pierdolić?

0

Teraz pozostaje dużo szczęścia mieć.

1

@tbas z Bayernem

0

@Siedlec666 Inter gra dzisiaj

0

Jak Barca wygra to część zjebow idzie na rm. Tak jak kiedyś Małecki wysyłał na Cracovię:d

0

panowie gramy!!!

0

Gramy, spokojnie.

0

@VegetaPolska to jest stwierdzenie faktu, koleś.

3

Real cienki jak sik pająka. Sędzia? Szkoda strzelić ryja

0

Aaaaaaaaaa Adin 111 !!!

3

@Kitek1640 tak, nogi mu zwiąże

0

@esem91 no spotkałby się

0

@BulaKG niech Biden zostanie jak najdluzej

3

@Gaucho Nie lękaj się.

0

@norbi77 ale bład

0

@Seledynowy bo jest cienki?

1

@Luciano99 szybki zakład, dziękuję dobranoc. Tzn po meczu Barcy dobranoc.

1

@Luciano99 ja mam Katowice. Więc oby remisu nie bylo

0

@PIWOSZ89 a tu w doliczonym na 1-0 Pedri... Uschniesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?