UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@snupson przypuszczalne, nie sugeruj sie
2
@MichalZZZ szacun dla Taty za Wisłe.
1
@Roobo to się nazywa odpowiedzialnosc
0
@Rewolucja123 tak, jest zamknięty dach od kilku godzin
2
@Bolton dlatego dla równowagi mam czysta dwojeczke
0
@Pedri16Future boki obrony to iksde. Arsenal ich wypunktuje
1
@adi7adi8 wypożyczony do czerwca i na tym się zakonczy
0
@barcelonaLM szkoda pieniadzow
0
@Mixtape Nie mam. Czysta dwójka.
0
@Patriskos słabo wyglądają razem rekin i Lewy
1
@FcPortoFan1999 Mile uczucie. Kiedyś może poczujesz
0
Jak Ci nie szkoda to ładuj
0
@kubix05 haloo to nie 1/8 pucharu króla
0
@Piorun lepiej na chore dziecko wpłacić. Nie awansuja
0
@ArcziArtt bedzie drugi Ajax z 2019. Czysta dwojeczka jak w maslo
0
@Kinginiesta Kiwior nie lepszy
1
Z potencjalnym Interem to nie przejdzie
0
@kuz Tu nie ma co się bać. Każdy mecz jest inny
0
Zapominamy i myślimy o Celcie.
0
@Joe_Pesci jakim kurwa czerwień?
0
Pena here we go
1
@Hosh jak się skończy jak z Realem, ok
3
@Kubsoleon bo to jest ćwierćfinał LM
1
@ranger3120 nawet głupi czasem otworzy oczy
11
@Isso89 poka dziewczynę, ocenimy
0
@kamiVeB czyli panuje optymizm
1
@Mario96w Oskar z Piły
2
@blakkudium po tryplecie chłopaki będą mieli czas na odpoczynek
0
@PIWOSZ89 bez brawury, lepiej piwa się napić za to
0
@fart od piątku go w Legii będziesz ogladac :)