0

@snupson przypuszczalne, nie sugeruj sie

2

@MichalZZZ szacun dla Taty za Wisłe.

1

@Roobo to się nazywa odpowiedzialnosc

0

@Rewolucja123 tak, jest zamknięty dach od kilku godzin

2

@Bolton dlatego dla równowagi mam czysta dwojeczke

0

@Pedri16Future boki obrony to iksde. Arsenal ich wypunktuje

1

@adi7adi8 wypożyczony do czerwca i na tym się zakonczy

0

@barcelonaLM szkoda pieniadzow

0

@Mixtape Nie mam. Czysta dwójka.

0

@Patriskos słabo wyglądają razem rekin i Lewy

1

@FcPortoFan1999 Mile uczucie. Kiedyś może poczujesz

0

Jak Ci nie szkoda to ładuj

0

@kubix05 haloo to nie 1/8 pucharu króla

0

@Piorun lepiej na chore dziecko wpłacić. Nie awansuja

0

@ArcziArtt bedzie drugi Ajax z 2019. Czysta dwojeczka jak w maslo

0

@Kinginiesta Kiwior nie lepszy

1

Z potencjalnym Interem to nie przejdzie

0

@kuz Tu nie ma co się bać. Każdy mecz jest inny

0

Zapominamy i myślimy o Celcie.

0

@Joe_Pesci jakim kurwa czerwień?

0

Pena here we go

1

@Hosh jak się skończy jak z Realem, ok

3

@Kubsoleon bo to jest ćwierćfinał LM

1

@ranger3120 nawet głupi czasem otworzy oczy

11

@Isso89 poka dziewczynę, ocenimy

0

@kamiVeB czyli panuje optymizm

1

@Mario96w Oskar z Piły

2

@blakkudium po tryplecie chłopaki będą mieli czas na odpoczynek

0

@PIWOSZ89 bez brawury, lepiej piwa się napić za to

0

@fart od piątku go w Legii będziesz ogladac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?