0

@takisobiektos Ale knur

3

@QQL5 trojke z minusem

5

@BialyKolorDoDupy no to ona niech nie pije, w czym problem?

0

@cules100pro po wygranej LM chłopaki ida na urlop. Nie ma takiego grania

0

@FcPortoFan1999 tam jebniety właściciel, tam nie zakotwiczy

0

@MessiSuarezNeymar tam dobre dżezy są z tego co później mówił Stano

0

@FcPortoFan1999 stawiam że od piątku zakotwiczy

0

@Eklerek miałeś stawiać na awans Arsenalu

0

@Kengo No coś tam potrafi

2

Ciekawe kto ma szansę w II turze z Trzaskowskim

1

@MesQueUnClub96 człowieku ludzie strollowali ankietę a Ty się podniecasz.

1

@GTBTP trolling polecial

0

@JimMorrisonFCB Jak dla mnie to ludzie po prostu strollowali.

0

@GeneralXavi zaczynam ogladac

1

@Eklerek to trochę tych 2 złotowek poszloo się yabać. Z 10 max takich puscilem

3

@cules100pro 1 mecz , nie licz na wiecej

5

@kiper09 oby oby Panie

1

@Bolton Tottenham cały sezon jest w formie

2

@FcPortoFan1999 Real to stara k... Real j... jest. Jakoś tak

1

@Kamilos84 Piłkarsko Legia była 3 poziomy nizej

0

@Walker Krzyczałes na trybunie Odra grać k.... MAC?

3

Wisełka 2-0 z Odrą w 2 min

0

@Walker Wisełka 3-0 kolego

1

Męczennik na ławce. Oby żółw nie postrzelał

0

@FcPortoFan1999 jak tak piszesz to zaraz hiszpan powrót zrobi i wygra seta

0

@Torto Włoch seta urwie

2

@Eto'o9 R10 Valencia też się wykartkowała i jak się skonczyło?

1

Well done. Kolejne 3 pkt zapisane.

1

@Recha_0684 Ty już Geslerową tłukłeś. Wystarczy.

0

@escarabajo po 11 latach. W holenderskiej się odnajdują Polacy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?