UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore no tak, jak nie awansuje po barażach to dopiero poleci. Chyba ze nas Finlandia wyprzedzi to szybciej
2
@Lionel_Messi10 Probierz poleci jak nie awansują. Także trochę się po męczymy
0
@q1
1
@Eklerek ja w przerwie z handi 3,65 kurs.
0
@KanapkaFCB w drugiej 3-4 wrzuca
0
G2 zaczyna z kebabami.
0
Brawo Wąsek. W przyszłym sezonie to już z górki.
0
@bodzio10 dopiero za 4 razem, gdy miał to podium po 1 serii
0
@svensonFCB Ciężko się czyta
2
Paweł to nie Zniszczoł. Nie odda tego podium.
Oby.
1
@Bocheno1 5:0 to baba stawiała
1
Pamiętajcie, że Litwa jest wyzej w rankingu niż Moldawia. Nie ma lekko
0
@mate92 to nie piwo
0
Może w drugiej połowie uda się utrzymać cenny remis
0
Bednarek, Kiwior i Piotrowski, co może pójść nie tak?
1
@Eklerek Jaka kosę? Nawinął mu wstawaj symulancie i tyle.
0
@FcPortoFan1999 niedługo ligę mongolska będziesz ogladac
1
@fart Nikt mu nie kazał chlac pół litra dziennie.
1
@Encore Maksymalnie.
1
@Bykunn a no tak. Zero mi spierniczylo
0
@Hosh I dobrze. Mecz w Białymstoku bez kibiców Wisły i tak by się nie odbył.
0
@MesQueUnClub96 max 2%. Z 70 tys innych jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Tylko ze Ty się często mylisz:D
0
@FcPortoFan1999 ojebia ich. Pierwszy mecz fatalny z tego co czytałem to tak słabo nie zagrali w sezonie. Dziś złoty set zadecyduje
0
@Encore w tamtym roku też spoko drabinka byla
1
@Criss18Barca ale to klub z ZEA ich zaprosił. Poleżą i wrocą
0
@Joki_ no kurła to było do przewidzenia
0
Villareal ładować to na 2-2 i kiełbasy do gory