UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Człapmeni
1
płyniemy łodzio dalej!
0
@jacob345 bez przesady. Pieprzy czasem glupoty
0
@Criss18Barca nikt mu nie powiedział, że to konkurs a nie próbny skok. W drugiej standard.
2
To są loty? Na dożynkach są większe emocje
0
Wolny z takim wiatrem IKSDE
0
@norbi77 dlatego pewnie żółw dziś z 2 właduje
1
@Rifek
0
@Gibbon_FCB tydzień to pół bidy
0
@marcin62 to nie zjedzą. W 2035 max raz w miesiącu obiad.
0
@Eklerek się postawi :) edit: a co do Saki to zobaczymy jaki wróci. W formie by na pewno pomógł.
0
@Eklerek Real się przejedzie po tym Arsenalu jak po kupię gówna. W LM trzeba się postarać żeby ich wyjepac. Czyli my.
0
@Encore ta psycholog już dawno powinna wyjepac.
0
@gumaz znając niektóre to jeszcze nic złego by w tym nie było.
1
@wojopancer Eurosport 1
0
Kłodacki Chryste Panie
0
Czy Molde da w morde? Istnieje duża szansa
4
@Hosh Pewny awans.
0
@szymek029 nie wytrzymają do karnych
0
Polska remisuje z Portugalia. 36:36. Szkoda, cały mecz prowadzili
0
Ale kibiców w Brugii.Jaga gra u siebie
3
@xvcWinterSoldier Brave
2
@Michu94 znaleźli piłkę w Wielkopolsce. Dodi znalazł.
0
@bartekvisca znaczna część to zostanie u nas
0
@July_6_BcN jakiś zwój mózgowy się dokleił czy o co chodzi. Nie daj Bóg tak w konkursie jak już z treningu taka radocha
0
@Katalonik97 opanowali perfekcyjnie robienie kupy
0
@robsesh przepisu nie obejdziesz. Rzadka sytuacja
0
@FcPortoFan1999 Motor im lekko trójkę daje Molde również. Są bez formy i może być powtoreczka
0
@FcPortoFan1999 wynik w Warszawie jak rok temu powtoreczka
0
@comtedurgell ale wiesz, że to nie działa w dwie strony?