3

@pt9 a wiadomo co zrobił :)

3

@Popitek12 zostawiłeś jej trochę miejsca na taśmie czy całą zawaliles browarami?

1

@maroon a taka co kiedyś swoje melony pokazywala

4

Wyszedł jak coś 3 sezon Reachera jak ktoś zapomniał :)

0

@Mitch_Atleta City ogorki

4

City, dla Nas, dla całej La bamby!

0

@Katalonik97 postrzelają, 3-3

0

@ZwyklyKibicBarcy04 kontra, gol X3. Niezle

0

Ooo faken 0 2. Mam over 4.5 a niech strzelajo

0

Jakbym C. Ronaldo widział z tym Theo

0

Lidera mamy za... Nic nie oddamy!

5

Białaski słychać wycie? Znakomicie

0

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!

0

@Criss18Barca Dobre jajca by były. Obejrzalbym.

0

@karolszymek błąd matrixa

0

@Blanco16 over 3,5 bramek

0

@Herato nie spadną, bez przesady

2

Ale Samper wszedł młodemu w staw skokowy

4

@Batys Real kosi trawę na betonie

2

@Hajny tyle na ile możesz sobie pozwolic

0

Przypiąć na górze, że mecz w poniedziałek

1

@Lordzi dostosował się do bydła. Chociaż on miał już odklejki w BVB

0

@wyrek kisne iksde

0

@Tigermaus ale w tabeli oby się zmienilo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@krycha2201 Mandaryna

0

@MesQueUnClub96 Czyli jesteś z Piły.

4

@tomek8756 dziwię się, że jeszcze ktoś to oglada

1

@Encore dokładnie 50h

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?