1

Oby Rayo było skuteczne. Lunin to taki Peniowaty jest. Może się uda

1

Hahaha 2 1! Niezle

0

@Pablozeusz przecież Miroslawski będzie komentował. A to pro białas nawet większy niż Laboga. Ponad rok go nie było i zapomniałeś.

1

@Bocheno1 Materace 0-1 89'

0

@VamosDeJong Ta kombinacja norweska ( jak to idealnie brzmi ) zaczęła się po tym jak się zdziwili, że jak to tak Austriacy skaczą czyli w tym sezonie. Ogólnie szwaby też są do prześwietlenia. W jakims sensie skoki narciarskie się koncza.

0

@FcPortoFan1999 Mimo to dziwnie. A jeszcze ta deklaracja wystąpienia na IO.

0

Np. powtórkę Liverpoolu można obejrzec

0

@szela1899 możesz wracać z powrotem

0

@gryfiT. Nie fart

0

No to Milan już na prostej do LE

0

Lecce 3 stuknie

0

@Comentateiro Już można przeszkadzac?

0

Brawo Domen!!!.

0

@Kinginiesta Nikt po za kontrolerem FIS nie może czipowac. W żadne niepowołane lapy

0

0

@Irmscher10 brawo, nagroda herbik

0

@Culer9002 to chyba skład na mecz z Celtą i muszę przyznać, że miałem obawy iż zostaniemy drugim Milanem...

0

@tomek8756Politycy nie muszą:)

2

"Dzień kobiet, dzień kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj jest dzień kobiet" Pamięta ktoś z czego to i gdzie to było? Gimby nie pamiętajo...

0

@Criss18Barca Panie podaj pan zrodlo e: dobra mam

0

Pululu pewnie pogonią za niezla kasę po tym sezonie

0

Ciśnie Jaga ostro. Piękna brama

1

Legia jak rok temu

0

A to Molde osłabione i w nie najlepszej formie:D. Orają ich jak chca

1

Kovacevic zapomniał jak się broni po tej Portugalii

1

Raz dwa trzy...

0

I to jeszcze osłabione Molde

1

Molde raz dwa... Na 5 skoncza

0

Molde obija mordę po raz pierwszy

16

@beter2 Odwiedź ich i się spytaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?