UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby Rayo było skuteczne. Lunin to taki Peniowaty jest. Może się uda
1
Hahaha 2 1! Niezle
0
@Pablozeusz przecież Miroslawski będzie komentował. A to pro białas nawet większy niż Laboga. Ponad rok go nie było i zapomniałeś.
1
@Bocheno1 Materace 0-1 89'
0
@VamosDeJong Ta kombinacja norweska ( jak to idealnie brzmi ) zaczęła się po tym jak się zdziwili, że jak to tak Austriacy skaczą czyli w tym sezonie. Ogólnie szwaby też są do prześwietlenia. W jakims sensie skoki narciarskie się koncza.
0
@FcPortoFan1999 Mimo to dziwnie. A jeszcze ta deklaracja wystąpienia na IO.
0
Np. powtórkę Liverpoolu można obejrzec
0
@szela1899 możesz wracać z powrotem
0
@gryfiT. Nie fart
0
No to Milan już na prostej do LE
0
Lecce 3 stuknie
0
@Comentateiro Już można przeszkadzac?
0
Brawo Domen!!!.
0
@Kinginiesta Nikt po za kontrolerem FIS nie może czipowac. W żadne niepowołane lapy
0
https://x.com/jakubbalcerski/status/1898371814654435711 Norwedzy się bawia
0
@Irmscher10 brawo, nagroda herbik
0
@Culer9002 to chyba skład na mecz z Celtą i muszę przyznać, że miałem obawy iż zostaniemy drugim Milanem...
0
@tomek8756Politycy nie muszą:)
2
"Dzień kobiet, dzień kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj jest dzień kobiet" Pamięta ktoś z czego to i gdzie to było? Gimby nie pamiętajo...
0
@Criss18Barca Panie podaj pan zrodlo e: dobra mam
0
Pululu pewnie pogonią za niezla kasę po tym sezonie
0
Ciśnie Jaga ostro. Piękna brama
1
Legia jak rok temu
0
A to Molde osłabione i w nie najlepszej formie:D. Orają ich jak chca
1
Kovacevic zapomniał jak się broni po tej Portugalii
1
Raz dwa trzy...
0
I to jeszcze osłabione Molde
1
Molde raz dwa... Na 5 skoncza
0
Molde obija mordę po raz pierwszy
16
@beter2 Odwiedź ich i się spytaj