UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 https://images.app.goo.gl/zsxM9 A taki jest na niecałe 4 tys mieszkancow
4
@Michael24 Ale on nie przegrał główki, bo nawet do niej nie wyskoczył. Za to się przytulił do typa
3
Apogee wygrywa z theMongolz 2:0 kurs 18 :D
0
@Jonyx Bellingham miał odchyły już w BvB
15
Para w restauracji. Przechodzi kelner.
Kobieta woła: Kelner, moja zupa jest zimna!
Mężczyzna mówi: Kochanie, to jest gazpacho.
Kobieta: Gazpacho! Moja zupa jest zimna!
0
@adamek20151 flop vs flop.
0
@Gibbon_FCB od przyszłego roku mają niemal zagwarantowane dodatkowe miejsce
0
@KRISU77 Mecz o nic.
1
@TroY_PL Na świecie Cię nie było.
0
Portowcu, dzisiaj czerwona kartka w meczu Porto-Benfica to lokata?
1
@BulaKG Wymiana. Już kiedys skośni sedziowali.
0
Ważny punkt i powiekszamy przewagę. Nie zawsze można wygrywać, a Bartra i spółka zagrali bardzo dobrze
0
Araujo z bani wsadzi i się zrehabilituje
0
Jazda po 3 pkt.
0
Wisełka w końcu z golem
0
Dziejszy poziom Valencii to odpowiednik polskiej drużyny - Cieżkowianki Jaworzno. Mimo to wygrali. Niebywale
2
@daniel32778 Jeden jest znacznie starszy. Z Hameryki.
0
@damian16161212 Pogba cos o tym wie
0
Pytanie czy Torres nie będzie wyrzucany przez użytkowników na ławkę po 1 polowie
0
@svensonFCB Ciężki mecz
19
@FcPortoFan1999 Probierz
1
Ten Ancelotti to taki Probierz patrzac na gre
0
Fajny ten Real. Taki nie za dobry.
0
Dobra poszło na Real. Przynajmniej kasa bedzie
3
Z taką Valencia to Radomiak by wygral
0
@Nazio_87 To zle
0
Ten Sadiq tak samo koras jak z nami
0
Kolejny normalny dzień Realu. Ich "gra" to na porządku dziennym. Zobaczymy co sędzia wymysli
0
@VegetaPolska Dla mnie to Biden do 2030 niech zostanie
0
@A4ron to gdzie Ty mieszkasz? Chyba, że na Rysach.