1

@Luciano99 ile postawiles? Nigdy macio hajsu nie odzyska

0

@gumaz albo odpalamy posmiejemy sie

0

@gumaz nie ma co ogladac

1

Ja tylko przypomnę, ze potężny Hans-Dieter Flick nie przegrywa finałów. Dziękuję za uwagę.

0

@Katalonik97 Są tacy co liczą od trzech

2

@Luciano99 kartki jeszcze dorzuc w betbuilder

1

@blakkudium o, gala przyjechal

5

@beter2 ja mam przeczucie, że zaraz stolca walne

7

@jacobFCB wygrać, po prostu wygrać... Oby bez dogrywek

0

@FcPortoFan1999 moze nie byc

0

kulurois 25 bramka

1

Walkower to tylko 3-0. Chytry plan mają. W ten sposób poprawia sobie staty z nami w tym sezonie

4

@Kengo aby wygrac

0

@D10SLEO już był taki co łączyl się w bulu i nadzieji to Gocha nie moze?

0

@Torto haha kiedyś już te podobieństwo wylukałem

0

@Eklerek na ziemi nic z tego nie będzie. Niech powoli buduje formę na wyłmbledon

0

@mrboom Ale na takiego co nas stać? Chyba, że w ratach na 5 lat

0

Wymęczyła Iga. Jutro Noskova i kolejne ciezary

0

@MeAndSwan co związku z tym?

2

@Eklerek boże co za łeb z niej.

1

@clyde można oglądać ale to muszą być topki. Ręczna - reprezentantki Norwegii, Siatkówka - włoskie Conegliano.

1

@Eklerek widziałem kupony na 2-0 dla tego boba z Filipin.Szkoda kasy. Na clayu znia nie przegra ale co nie zmienia faktu że dramat

4

@blakkudium myślałem, że tylko szejki mają nieskonczoną monete

0

@Eklerek Dobrze, że się nie rozmnożyli. Chyba

0

@Roobo to poczekaj jeszcze trochę to zobaczysz

1

@Eklerek Ostapenko na dziurę dziś trza obstawic

20

@xavi890 przecież w niedziele mają mecz ligowy

1

@ranger3120 dodaj y

1

@brzucho dodaj y

0

@tbas ja się nie nastawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?