UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 ile postawiles? Nigdy macio hajsu nie odzyska
0
@gumaz albo odpalamy posmiejemy sie
0
@gumaz nie ma co ogladac
1
Ja tylko przypomnę, ze potężny Hans-Dieter Flick nie przegrywa finałów. Dziękuję za uwagę.
0
@Katalonik97 Są tacy co liczą od trzech
2
@Luciano99 kartki jeszcze dorzuc w betbuilder
1
@blakkudium o, gala przyjechal
5
@beter2 ja mam przeczucie, że zaraz stolca walne
7
@jacobFCB wygrać, po prostu wygrać... Oby bez dogrywek
0
@FcPortoFan1999 moze nie byc
0
kulurois 25 bramka
1
Walkower to tylko 3-0. Chytry plan mają. W ten sposób poprawia sobie staty z nami w tym sezonie
4
@Kengo aby wygrac
0
@D10SLEO już był taki co łączyl się w bulu i nadzieji to Gocha nie moze?
0
@Torto haha kiedyś już te podobieństwo wylukałem
0
@Eklerek na ziemi nic z tego nie będzie. Niech powoli buduje formę na wyłmbledon
0
@mrboom Ale na takiego co nas stać? Chyba, że w ratach na 5 lat
0
Wymęczyła Iga. Jutro Noskova i kolejne ciezary
0
@MeAndSwan co związku z tym?
2
@Eklerek boże co za łeb z niej.
1
@clyde można oglądać ale to muszą być topki. Ręczna - reprezentantki Norwegii, Siatkówka - włoskie Conegliano.
1
@Eklerek widziałem kupony na 2-0 dla tego boba z Filipin.Szkoda kasy. Na clayu znia nie przegra ale co nie zmienia faktu że dramat
4
@blakkudium myślałem, że tylko szejki mają nieskonczoną monete
0
@Eklerek Dobrze, że się nie rozmnożyli. Chyba
0
@Roobo to poczekaj jeszcze trochę to zobaczysz
1
@Eklerek Ostapenko na dziurę dziś trza obstawic
20
@xavi890 przecież w niedziele mają mecz ligowy
1
@ranger3120 dodaj y
1
@brzucho dodaj y
0
@tbas ja się nie nastawiam.