4

Bardzo dobra wiadomość, czeka nas teraz kilka ważnych meczów i Iniesta na pewno się przyda.
Tak na marginesie :
Messi's 34 career hat-tricks, per season since 2004/2005: 0 - 1 - 0 - 1 - 4 - 4 - 12 - 3 - 4 - 5 barcastuff : O

0

Święte słowa,moim zdaniem po 1 połowie wynik powinien być odwrotny.

0

Aha rozumiem.
A neta jakiego masz ? Bo od tego dużo zależy :P

2

Korzystał ktoś ze strony Sport.vod.pl ?
Jak działa podczas meczów LM ?

1

Zapewne tak będzie, ale w końcu to piłka nożna - gra błędów i przypadków więc dziś na to liczę ;D

0

Ja myślę podobnie, Chelsea jest mocna i jeżeli postawi dziś na obronę mogą wygrać lub bramkowo zremisować.PSG też nie można lekceważyć pokazał to pierwszy mecz z nami... więc liczę na jakąś niespodziankę ;)

1

Witamy, witamy ;D
Obyś był normalnym użytkownikiem a nie jak niektórzy. ;)

0

Włączyłem, zobaczymy jak będzie działało ;)

0

Aha okej dzięki za odp. Tak wgl. Vasiiliev musiał już lądować chyba prawie na wypłaszczeniu.
Ciekawe jak w Planicy bedą latać? :)

1

Jak to wyglądało wiesz może ? Bo ja tylko relację tekstową czytam.

30

Jak będzie grać lepiej od Leo i Cristiano to sam z chęcią na niego zagłosuje, a tak niech siedzi cicho i podziwia dwóch geniuszy futbolu!

0

0

Onda Cero: Luis Enrique miał postawić ultimatum: albo Messi, albo on (LOL XD)/ Krecidlo

12

Dobra wiadomość, oby się wykurowali jak najszybciej ;)

4

No to czekamy na mecz.Sądzę że trzeba jak najlepiej zacząć ten sezon... dlatego liczę na kilka bramek i dobrą grę!

0

Jestem za! To by były jaja ;D

0

Za tymi z Ghany na pewno ;)

3

Trzymam za słowo : D

0

Podzielisz się linkiem do takiej transmisji ?

0

W Cafe futbol gadali tak ? Czy gdzie ?

0

Na weeb można też smsem zapłacić: http://weeb.tv/premium/mypaid¤cy=PLN&days=SMS

0

OK, dzięki za odpowiedz ;)

0

Wykupiłem premium na weeb tv, jak myślicie nie będzie przycinać ?

0

Myślę że mecz byłby wyrównany ale Barca by wygrała. Wtedy mieliśmy wszystko świetna obrona, iniesta z xavim w swojej najlepszej formie i oczywiście Atak :)

0

Nigdy nie miał okazji poznać leo osobiście, chciałbym zobaczyć takie spotkanie dwie ikony dwóch wspaniałych sportów :)

0

Bardzo szkoda ; /

Widzieliście ?

0

w komentarzu

0

Myślę że mimo wszystko ktoś sie znalazł ;)

0

też wykupiłem na weeb premium z okazji meczu ;)
Oby działało

0

Na sopcascie będzie można obejrzeć mecz np. w Public Sport 4 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?