VEB! Barca!
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bardzo dobra wiadomość, czeka nas teraz kilka ważnych meczów i Iniesta na pewno się przyda.
Tak na marginesie :
Messi's 34 career hat-tricks, per season since 2004/2005: 0 - 1 - 0 - 1 - 4 - 4 - 12 - 3 - 4 - 5 barcastuff : O
0
Święte słowa,moim zdaniem po 1 połowie wynik powinien być odwrotny.
0
Aha rozumiem.
A neta jakiego masz ? Bo od tego dużo zależy :P
2
Korzystał ktoś ze strony Sport.vod.pl ?
Jak działa podczas meczów LM ?
1
Zapewne tak będzie, ale w końcu to piłka nożna - gra błędów i przypadków więc dziś na to liczę ;D
0
Ja myślę podobnie, Chelsea jest mocna i jeżeli postawi dziś na obronę mogą wygrać lub bramkowo zremisować.PSG też nie można lekceważyć pokazał to pierwszy mecz z nami... więc liczę na jakąś niespodziankę ;)
1
Witamy, witamy ;D
Obyś był normalnym użytkownikiem a nie jak niektórzy. ;)
0
Włączyłem, zobaczymy jak będzie działało ;)
0
Aha okej dzięki za odp. Tak wgl. Vasiiliev musiał już lądować chyba prawie na wypłaszczeniu.
Ciekawe jak w Planicy bedą latać? :)
1
Jak to wyglądało wiesz może ? Bo ja tylko relację tekstową czytam.
30
Jak będzie grać lepiej od Leo i Cristiano to sam z chęcią na niego zagłosuje, a tak niech siedzi cicho i podziwia dwóch geniuszy futbolu!
0
Ciekawa zapowiedź i analiza nadchodzącego meczu :
http://zachodnydotablicy.blox.pl/2015/01/Wideo-Zapowiedz-Barcelona-Atletico.html#blog
0
Onda Cero: Luis Enrique miał postawić ultimatum: albo Messi, albo on (LOL XD)/ Krecidlo
12
Dobra wiadomość, oby się wykurowali jak najszybciej ;)
4
No to czekamy na mecz.Sądzę że trzeba jak najlepiej zacząć ten sezon... dlatego liczę na kilka bramek i dobrą grę!
0
Jestem za! To by były jaja ;D
0
Za tymi z Ghany na pewno ;)
3
Trzymam za słowo : D
0
Podzielisz się linkiem do takiej transmisji ?
0
W Cafe futbol gadali tak ? Czy gdzie ?
0
Na weeb można też smsem zapłacić: http://weeb.tv/premium/mypaid¤cy=PLN&days=SMS
0
OK, dzięki za odpowiedz ;)
0
Wykupiłem premium na weeb tv, jak myślicie nie będzie przycinać ?
0
Myślę że mecz byłby wyrównany ale Barca by wygrała. Wtedy mieliśmy wszystko świetna obrona, iniesta z xavim w swojej najlepszej formie i oczywiście Atak :)
0
Nigdy nie miał okazji poznać leo osobiście, chciałbym zobaczyć takie spotkanie dwie ikony dwóch wspaniałych sportów :)
0
Bardzo szkoda ; /
Widzieliście ?
0
w komentarzu
0
Myślę że mimo wszystko ktoś sie znalazł ;)
0
też wykupiłem na weeb premium z okazji meczu ;)
Oby działało
0
Na sopcascie będzie można obejrzeć mecz np. w Public Sport 4 ?