VEB! Barca!
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pobrało ci się to ? bo mi nie może jakoś ; /
0
Ma ktoś skrót z komentarzem rac1 ? Wiem że jest taki dostępny i mam go ale niestety tylko 40s :P
0
Ty to pobrałeś? Bo ja nie moge coś ;p ?
0
Do boju!
Po zwycięstwo !!!
VEB!
0
Nie musisz od razu wyzywać kolego.Każdy jest inny i może lubi pisać komentarze podczas meczu.Ja zazwyczaj nie pisze ale lubię poczytać.
Pozdrawiam i życzę miłego spektaklu wieczorkiem.
3
Tak.
0
Najlepiej to przygotować się na ciężki mecz i tyle.Ja tak robię i w razie złego wyniku nie rozczaruję się.Ale mimo wszystko liczę na wygraną.Hurraoptymizm nie jest wskazany przed takimi meczami, no ale nie można także panikować, a co się stanie na prawdę to przekonamy się jutro :)
0
Prawdopodobnie nie ;D
0
OFICJALNIE: Jérémy Mathieu nie zagra z Bayernem z powodu dyskomforu w ścięgnie Achillesa.
Prawda : p
0
No to by było wydarzenie tej dekady heh :D
Ale jakby Barca o dziwo przegrała.. oj co by wtedy się działo z kibicami królewskich : O A i połowa składu Barcy na sprzedaż by była heh xD
20
Jak będzie 5 do 0 to może jedną strzelić ! :D
0
108 :D
0
Ok, dzięki za odp.
0
Kto komentuje meczyk ? ;D
1
Jestem za! Należy mu się szacunek za to co osiągnął :D
1
I tak lepsze to niż TVP :D
3
Przerwa to strona wraca do normy ;D
0
Właśnie też szukam tego zdj w lepszej jakość ale niestety
bez skutku :/
0
Jedynym plusem 1 połowy jest gol i to że się już skończyła.Może tradycyjnie po 1 słabej druga będzie lepsza :)
55
Czerwony: Brak POMOCY
Żółty: Brak przyszłościowych ludzi do POMOCY
Zielony: Messi może grać w POMOCY
To tak pół żartem-pół serio ;D
0
Od zawsze 3 pkt = 3 pkt takie życie i tylko głupiec tego nie dostrzeże :)
2
Świetny filmik o Barcy, warto obejrzeć :
0
http://meczex.pl/stream-1/ Tu mi ładnie chodzi stream ;D
40
Ciekawe kiedy Lucho powoła Verme :D
4
Oby to nie było nic poważnego no i aby mecz z Celtą przebiegł pomyślnie :D
0
No może i tak :)
0
Jeżeli to prawda, to już wiemy dlaczego tak się "oszczędzał" w meczu z Realem...
0
No bo serio żeby nie wiedzieć że takich meczy nie ma w cp to nie wiem... :P
1
Nie !!!!
0
Napisałem na priv ;)