0

Pobrało ci się to ? bo mi nie może jakoś ; /

0

Ma ktoś skrót z komentarzem rac1 ? Wiem że jest taki dostępny i mam go ale niestety tylko 40s :P

0

Ty to pobrałeś? Bo ja nie moge coś ;p ?

0

Do boju!
Po zwycięstwo !!!
VEB!

0

Nie musisz od razu wyzywać kolego.Każdy jest inny i może lubi pisać komentarze podczas meczu.Ja zazwyczaj nie pisze ale lubię poczytać.

Pozdrawiam i życzę miłego spektaklu wieczorkiem.

3

Tak.

0

Najlepiej to przygotować się na ciężki mecz i tyle.Ja tak robię i w razie złego wyniku nie rozczaruję się.Ale mimo wszystko liczę na wygraną.Hurraoptymizm nie jest wskazany przed takimi meczami, no ale nie można także panikować, a co się stanie na prawdę to przekonamy się jutro :)

0

Prawdopodobnie nie ;D

0

OFICJALNIE: Jérémy Mathieu nie zagra z Bayernem z powodu dyskomforu w ścięgnie Achillesa.

Prawda : p

0

No to by było wydarzenie tej dekady heh :D

Ale jakby Barca o dziwo przegrała.. oj co by wtedy się działo z kibicami królewskich : O A i połowa składu Barcy na sprzedaż by była heh xD

20

Jak będzie 5 do 0 to może jedną strzelić ! :D

0

108 :D

0

Ok, dzięki za odp.

0

Kto komentuje meczyk ? ;D

1

Jestem za! Należy mu się szacunek za to co osiągnął :D

1

I tak lepsze to niż TVP :D

3

Przerwa to strona wraca do normy ;D

0

Właśnie też szukam tego zdj w lepszej jakość ale niestety
bez skutku :/

0

Jedynym plusem 1 połowy jest gol i to że się już skończyła.Może tradycyjnie po 1 słabej druga będzie lepsza :)

55

Czerwony: Brak POMOCY
Żółty: Brak przyszłościowych ludzi do POMOCY
Zielony: Messi może grać w POMOCY

To tak pół żartem-pół serio ;D

0

Od zawsze 3 pkt = 3 pkt takie życie i tylko głupiec tego nie dostrzeże :)

2

Świetny filmik o Barcy, warto obejrzeć :

0

http://meczex.pl/stream-1/ Tu mi ładnie chodzi stream ;D

40

Ciekawe kiedy Lucho powoła Verme :D

4

Oby to nie było nic poważnego no i aby mecz z Celtą przebiegł pomyślnie :D

0

No może i tak :)

0

Jeżeli to prawda, to już wiemy dlaczego tak się "oszczędzał" w meczu z Realem...

0

No bo serio żeby nie wiedzieć że takich meczy nie ma w cp to nie wiem... :P

1

Nie !!!!

0

Napisałem na priv ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?