0

Nie mogłem oglądać 1 połowy meczu Sportingu, jak tam Hallilovic sobie radzi?

0

Neymar - na 2 miejsce zasługuje jak mało kto a może by i tak na pierwsze ale...
Ronaldo - jest w trójce przez dużą medialność i nazwisko no bo Suarez był lepszy.
Messi - jest tym "ale" Neymara,mimo kontuzji był w tym roku bezdyskusyjnie najlepszy.

1

Zawodnicy Espanyolu przyznają,że to nie Suarez był prowokatorem w tunelu Camp Nou,ale Mascherano.[Onda Cero]

Jeżeli nawet oni to przyznają to nie widzę innej opcji jak zniesienie tej kary dla Suareza.
Jeśli będzie inaczej to naprawdę...

11

Zawodnicy Espanyolu przyznają,że to nie Suarez był prowokatorem w tunelu Camp Nou,ale Mascherano.[Onda Cero]

3

Tutaj cały trening czyli 15MIN :) :


7

Nie sądzę żebyś chciał przegrać jakiś finał dajmy na to w LM na rzecz "uroku piłki nożnej".

0

Już wszystko OK, i dzięki za rady heh :)

0

Naprawiło się to po jakimś czasie?

0

Firefox nie może odnaleźć serwera www. google.pl.
Cuś się zepsuło xD
Dobra mniejsza, da się żyć i bez tego.

0

Może głupie pytanie ale działa wam wyszukiwarka internetowa Google?
Nic nie mogę wyszukać,
Wszystko inne działa okej tylko nie to :D

74

Hmm jednak Luis widać był spokojniejszy niż przypuszczaliśmy a z tym Mashe to może być on, jednak Messiego tknąć by nie dał :P

Co do Luisa ponoć powiedział do bramkarza Esp :"My mamy pięć (tytułów). Wy też? Ile macie? No ile macie, cwaniaku?"
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CYIFr5oWEAAmKl2.mp4

1

Byłeś szybszy :D

Heh no i bardzo dobrze powiedzał! :)

1

Jeden komentarz niżej proszę patrzeć : P

14

Catalunya Radio: "Urwę ci łeb" rzucił jeden z graczy Espanyolu. Nie wiadomo do kogo. Luis Enrique kazał piłkarzom iść do szatni.

2

Guardiola jest tylko jeden... oh wait...jeszcze Lucho! :D

0

15:55: W COPE poinformowano, że asystentem Zidane'a ma być Santiago Solari. Argentyńczyk grał w barwach Królewskich w latach 2000-2005, a obecnie jest trenerem Juvenilu B.

0

nie działa jak to wpisać?

2

Trening Barcy na żywo:

https://www.periscope.tv/w/1YqxoqkXbgNGv/

Edit: Już sie skończyło : p

0

Dobrze by było ;)

0

O której godzinie będą mecze dla nas Polaków w Copa America?

1

ha,idealne podsumowanie ;D

0

No właśnie ; P heh

0

Ma ktoś sprawdzony link gdzie oglądać można mecze Barcy z komentarzem Raya Hudsona?

0

Nie za 1 tylko 10 meczy ; p

0

Okej,dzięki Panowie ;D

0

To już mam ;)

0

Założyłem sobie konto na twitterze ma ktoś jakieś propozycje sprawdzonych rzetelnych kont z informacjami nt. Barcy,piłki nożnej i także ogólnie sportu?

0

Ma ktoś link do meczu reprezentacji Katalonii ?

0

Ale gdzie dokładniej ?

1



Bardzo dobry komentarz do całej sytuacji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?