VEB! Barca!
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mogłem oglądać 1 połowy meczu Sportingu, jak tam Hallilovic sobie radzi?
0
Neymar - na 2 miejsce zasługuje jak mało kto a może by i tak na pierwsze ale...
Ronaldo - jest w trójce przez dużą medialność i nazwisko no bo Suarez był lepszy.
Messi - jest tym "ale" Neymara,mimo kontuzji był w tym roku bezdyskusyjnie najlepszy.
1
Zawodnicy Espanyolu przyznają,że to nie Suarez był prowokatorem w tunelu Camp Nou,ale Mascherano.[Onda Cero]
Jeżeli nawet oni to przyznają to nie widzę innej opcji jak zniesienie tej kary dla Suareza.
Jeśli będzie inaczej to naprawdę...
11
Zawodnicy Espanyolu przyznają,że to nie Suarez był prowokatorem w tunelu Camp Nou,ale Mascherano.[Onda Cero]
3
Tutaj cały trening czyli 15MIN :) :
7
Nie sądzę żebyś chciał przegrać jakiś finał dajmy na to w LM na rzecz "uroku piłki nożnej".
0
Już wszystko OK, i dzięki za rady heh :)
0
Naprawiło się to po jakimś czasie?
0
Firefox nie może odnaleźć serwera www. google.pl.
Cuś się zepsuło xD
Dobra mniejsza, da się żyć i bez tego.
0
Może głupie pytanie ale działa wam wyszukiwarka internetowa Google?
Nic nie mogę wyszukać,
Wszystko inne działa okej tylko nie to :D
74
Hmm jednak Luis widać był spokojniejszy niż przypuszczaliśmy a z tym Mashe to może być on, jednak Messiego tknąć by nie dał :P
Co do Luisa ponoć powiedział do bramkarza Esp :"My mamy pięć (tytułów). Wy też? Ile macie? No ile macie, cwaniaku?"
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CYIFr5oWEAAmKl2.mp4
1
Byłeś szybszy :D
Heh no i bardzo dobrze powiedzał! :)
1
Jeden komentarz niżej proszę patrzeć : P
14
Catalunya Radio: "Urwę ci łeb" rzucił jeden z graczy Espanyolu. Nie wiadomo do kogo. Luis Enrique kazał piłkarzom iść do szatni.
2
Guardiola jest tylko jeden... oh wait...jeszcze Lucho! :D
0
15:55: W COPE poinformowano, że asystentem Zidane'a ma być Santiago Solari. Argentyńczyk grał w barwach Królewskich w latach 2000-2005, a obecnie jest trenerem Juvenilu B.
0
nie działa jak to wpisać?
2
Trening Barcy na żywo:
https://www.periscope.tv/w/1YqxoqkXbgNGv/
Edit: Już sie skończyło : p
0
Dobrze by było ;)
0
O której godzinie będą mecze dla nas Polaków w Copa America?
1
ha,idealne podsumowanie ;D
0
No właśnie ; P heh
0
Ma ktoś sprawdzony link gdzie oglądać można mecze Barcy z komentarzem Raya Hudsona?
0
Nie za 1 tylko 10 meczy ; p
0
Okej,dzięki Panowie ;D
0
To już mam ;)
0
Założyłem sobie konto na twitterze ma ktoś jakieś propozycje sprawdzonych rzetelnych kont z informacjami nt. Barcy,piłki nożnej i także ogólnie sportu?
0
Ma ktoś link do meczu reprezentacji Katalonii ?
0
Ale gdzie dokładniej ?
1
Bardzo dobry komentarz do całej sytuacji :)