2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 Ale nie rozumiem czemu np. Alba pogubil się tak naprawdę już po pierwszej nawet niezłej połowie.Przeciez było dopiero 1:3 ...
Gdy padły szybko 2 i 3 gol było oczywiscie po zawodach(no oprócz jakiegoś cudu,czy mega błędu live)
Chociaz wciąż przy odrobinie szczęścia moglismy strzelic.W tym rewanżu wszystko od 1 gwizdka poszło źle...

0

@ViscaBarca123 Ja włączyłem 1odc potem mówię odpale Anfield, popatrzyłem 2min i nie pierdziele, nie na noc.. może jutro albo kiedyś xd

0

@Katalończyk 99
A teraz co Wichniarek doje... He

0

@tristan87 xd
To ładnie spadło.
Jeszcze rano pisałem że było 2.35 a wczoraj 2.75 : )
Ale po tych informacjach od dziennikarza md można było się tego spodziewać.

2

Co do kursów na ZP
Wczoraj na stronie etoto kurs na Leo wynosił 2.75.
Dzisiaj już spadł do 2.35.
https://www.etoto.pl/pi%C5%82ka-no%C5%BCna/z%C5%82ota-pi%C5%82ka/

0

@tomas79 A można gdzieś obejrzeć tą rozmowę ?

0

@Veb1233 Macki pereza są wszędzie... ;)

1

Trening Ansu ;0 :
https://x.com/Anssumane31/status/1178770736581922816
(To nie jest jego oficjalne twitterowe konto)

Edit: Ten trening jest z 2018 roku he

0

@VEB! Barca! A tutaj jeszcze jeżeli kogoś interesuje ten temat dwa podcasty/filmy do zapoznania się, jeżeli chodzi o promieniowanie itd.



3

@Elosek To chyba nie były za bardzo "naukowe" opinie ;)
Tutaj masz świetny filmik(jak i kanał) jeżeli Cię to interesuje to polecam obejrzeć ale tak w skrócie to nie,nie jest ono szkodliwe.


0

Widzę że niektórzy pytają czy dziennikarze którzy głosują w ZP France Football to są ci sami którzy głosują w "Fifa The Best"
Otóż to są dziennikarze którzy głosowali ostatnio w ZP 2018
https://www.marca.com/en/football/international-football/2018/12/04/5c064775e2704e11078b456d.html
(z polski Maciej Iwański...)

A tutaj zestawienie "Media" z wczorajszej gali (czyli dziennikarze)
https://img.fifa.com/image/upload/z0gygcuwnxuz6pimfuhm.pdf

Ktoś ma chwilę to może przejrzeć czy panowie się powtarzają.?
Chociaż czy w tym roku FF może/nie może wybrać innych dziennikarzy?Nie wiem.

0

W tym samsungu podobno jest VA.

1

O tych słabych kątach widzenia też czytałem, ale u mnie raczej to nie będzie problem bo oglądam na wprost a rzadko kiedy z boku :)
A gdy oglądałeś go na żywo jaka była cena,pamiętasz?
Bo niedawno jeszcze był za 3899 a dziś już 3599 ;)

0

Witam, pytanko mam do tych którzy znają się na Telewizorach.
Zakupiłem dziś tv Samsunga UE55NU8072, czytałem o nim trochę,opinie - dużo pozytywnych, odświeżanie 120hz, UHD 4k.
Jak myślicie dobry zakup?Ma ktoś może ten model i może coś powiedzieć dodatkowo?

3

El Clasico! :D

20

Często po każdym meczu gdy Leo Messi gra świetnie piszemy: najlepszy,GOAT itd.
Ale mam nieodparte wrażenie że teraz po tylu latach nie zastanawiamy się tak bardzo jak on gra i jak trzyma cały czas ten sam poziom.
Nie myślimy też jak będzie grał np za 2-3 lata, czy jego forma spadnie?
Tutaj np. najlepsze akcje,gole i asysty z tego sezonu(nie wszystkie)


Gość ma 31 lat a gdy gra wygląda na 25.


W tym sezonie grał mniej,nie jeździł na reprezentacje.
Przed kontuzją w meczu z Sevillą moim zdaniem wyglądał najlepiej w sezonie,teraz ostatnie 2 mecze znowu top forma(jak dla niego).
20goli i 12 asyst w 19meczach(chyba 17 pełnych).
Teraz 22gru ostatni mecz później 2tyg przerwy i morderczy styczeń, luty.Oby odpowiednio gospodarował siłami i starczyło pary na marzec-kwiecień
Czy mniej meczy na jesieni pozwoli mu utrzymać taką! formę na wiosnę?


W meczu chyba z Espanyolem pokazywali sprint Leo i jego max. prędkość była w okolicach 32 czyli wciąż jest niesamowicie szybki (myślę że stracił trochę na ogólnej max. prędkości ale przyśpieszenie wciąż ma na kosmicznym poziomie)
Ogólnie mniej tego typu akcji,dryblingu gdzie ośmieszał 3-4-5 zawodników ale cały czas uważam że stać go na "solo gola"
Przegląd pola,podania wciąż najlepsze na świecie i pewnie najlepsze w karierze.
Strzały z bliska i daleka podobnie.
Rzuty wolne TOP.
Rzuty karne cały czas nad nimi ćwiczy.
Doświadczenie w postacie ponad 700 meczów.
901 goli i asyst.
33? tytuły.
Jestem ciekaw co dalej?
Jeżeli będą go omijały kontuzje przez ile jeszcze sezonów utrzyma ten poziom?
1,2? - myślę że tak.
3-4?

Jestem ciekaw co inni tutaj o grze Leo,tej i w przyszłości sądzą,i czy też mają podobne wnioski i pytanie ;)

0

Witam.
Wiem że społeczność Barcelonismo to wielcy i dobrzy ludzie.
Dlatego zwracam się do Was z prośbą o wsparcie,choćby małe,symboliczne.
https://www.gofundme.com/zbieramy-dla-rodziny-pawla-rozynskiego
Zbiórka niby osiągnęła swój cel,ale to wciąż może być niewystarczająca kwota.
Za jakiekolwiek wpłaty czy serduszko z całego serca dziękuje.
Pozdrawiam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda że bramki Dembele nie ma w PL, ale łapke i tak dałem ;)

0

Ma ktoś skrót wczorajszego meczu po polsku? Szukałem już na yt i nie mogę znaleźć a allgoals coś nie działa.

0

fullmatchesandshows.com tutaj można obejrzeć cały mecz bez znajomości wyniku ;)

0

Na ekinomaniak nie działa ;///

0

A gdzie można obejrzeć 1 sezon w dobrej jakości z napisami PL(oprócz netflixa)

0

Ksiażka "Brudna Piłka Z Archiwum Football Leaks" Naprawdę bardzo polecam, dużo można się dowiedziec o współczesnym futbolu.
Niestety dla nas sprawca wyciekow Football Leaks to fan CR7: "-To po prost Ronaldo! - krzyczy. - Geniusz! O wiele lepszy od Messiego, perfekcyjny!" Mimo to gość robi świetną robotę ;)

2

3

Podanie które kiedyś kończyło by się sytuacją sam na sam i 100% okazją teraz jest kasowane przez wyjście bramkarza.
Z pomocą to pełna zgoda, dają mniej piłek + Leo za Lucho grał jednak bardziej w pomocy i z boku, a na środku był Suarez więc takich okazji sam na sam dla Leo było mniej.

0

Ale to nie była typowa podcinka/lob który chyba wszyscy pamiętamy.

1

Ostatnia taka bramka lobem którą pamiętam to chyba z Bayernem na Camp Nou.

Ciekawy temat,może Leo znudził się już takim wykończeniem?

Kiedyś też miał o wiele więcej okazji do takiego loba.Zauważcie że teraz,ogólnie w piłce bramkarze grają o wiele wyżej niż np. 5 lat temu.

Rzadziej zdarzają się takie sytuacje jeden na jednego.

Też co mi się rzuciło w oczy to to że kiedyś przy sam na sam miał więcej miejsca i czasu,był myślę trochę szybszy niż teraz.Niestety wiek robi swoje.A gdy miał czas i miejsce to też czuł się pewniej i takie wykończenie było dla niego czymś normalnym.Teraz stara się po prostu strzelić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?