VEB! Barca!
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bramkarz FCB Escola Varsovia Marcin Bułka jedzie na testy do FC Barcelony ! :)
0
Ok, dzięki za odpowiedzi panowie.
No będzie trzeba zadzwonić i się spytać po ile tak naprawdę ten pakiet czy kanały są :P
0
Ma ktoś tu z was telewizję kablową plus internet stacjonarny w Orange? Jeżeli tak, to czy macie też kanały canal +, canal + sport itd.
bo chciałbym wiedzieć ile kosztuje dołączenie tych kanałów do pakietu.Czy jest to raczej sprawa indywidualna czy mniej więcej tyle samo to kosztuje.
1
Co do jeszcze tego tekstu : http://weszlo.com/2016/02/06/jestes-tak-dobry-jak-twoj-najslabszy-zawodnik-rewolucja-analityczna-u-bram/
Ze statystycznego punktu widzenia widać że gra Barcelona która czasem w kilku meczach(2-3 sezony temu) nie powalała i kibice głosili: "strzelać z dystansu!" była słuszna.
Po prostu większa szansa na gola jest po rozegraniu piłki i oddaniu strzału ze "strefy zagrożenia" niż np. 5 strzałów z okolic 30metra.
1
http://weszlo.com/2016/02/06/jestes-tak-dobry-jak-twoj-najslabszy-zawodnik-rewolucja-analityczna-u-bram/
Ciekawy wywiad,warto przeczytać.
O Barcelonie też kilka słów ;)
2
Widziałem już to zdjęcie ;)
10
Rafinha, who is recovering from a knee operation last September, is training ith the group today
0
Te 3 porażki to pewnie Real,Psg i rewanż z Bayernem?
Tak naprawdę to tylko ten mecz z Real był ważny z Psg to grupa a z Bayernem odpuściliśmy w 2 połowie bo awans był pewny.
Więc jest jeszcze lepiej niż mówią statystyki :D
0
Leicester i Liverpool xD
Dzisiaj liczę na dobry meczyk i dobre widowisko tych drużyn a wynik obojętny :D
0
A ja takiego hipotetycznego pojedynku z Realem bym sie nie bał : P
Co do Ronaldo, no cóż 3 gole to 3 gole ;P Trzeba docenić,że wciąż ma skuteczność.Jest jedno 'ale" jak dla mnie -- tym przeciwnikiem Realu był Espanyol...i to na Bernabeu heh
Więc podniecanie się tymi ostatnimi wynikami i goleadami Realu(oprócz meczu z Betisem) to jest moim zdaniem przegięcie.
Zobaczymy co dalej pokażą ;)
0
Najlepsze rozpoczęcie już jest, mam nadzieje że najlepsze zakończenie też będzie czyli wygrana w klubowych mistrzostwach świata i zdobycie 6 pucharów! :D
0
Ktoś coś słyszał o meczu w Holandii z udziałem specjalnego sędziego który miał do dyspozycji powtórki telewizyjne i ogólnie kamery?
Ponoć w weekend był taki meczyk, ktoś oglądał?
2
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive
Dość szybko podali, ale bez zaskoczeń ten skład : P
3
Odnośnie jutrzejszego meczu z Atletico i naszych poprzednich słabych 1 połów, to mam wrażenie że tym razem nie damy się stłamsić.Z Malagą to był wyjazd a poza tym widać było że wystawiona w meczu obrona miała problem z wyprowadzeniem piłki a drużyna przeciwna grała bardzo dobrym pressingiem.
Athletic też grał podobnie do Malagi,ale moim zdaniem głównym problemem był brak Busiego i Iniesty.Jutro oni najprawdopodobniej pojawią się od 1 minuty i będzie to wyglądało o wiele lepiej.A gdy pomoc gra dobrze to i o atak możemy być spokojni.
Pique z Mashe też powinni dać radę, razem w ważnych meczach przeważnie nie zawodzą.Bravo wiadomo, pewny punkt.
Wróci też pewnie Alba który umie współpracować z Neymarem i przy ważnym dla nas wyprowadzeniu piłki od bramki jest lepszy od Mathieu.
Gramy też u siebie co daje nam oczywistą przewagę i pewność w grze.
Atletico zapewne zaatakuje na początku a my musimy umiejętnie ich poklepać i wyczekać aż trochę spuszczą z tonu.Później postarają się pograć z kontry i na to Lucho i zawodnicy muszą zwrócić szczególną uwagę.
Co do formy Messiego widać że po kontuzji już się rozkręca na dobre, tylko jeszcze musi poprawić celownik bo w ostatnim meczu powinien zdobyć choć 1 bramkę gdyby dobrze przycelował.
I apeluję!!! że nawet jeżeli stracimy pierwsi bramkę to wciąż powinniśmy jako kibice zachować spokój i dać rozwinąć się sytuacji.Trzeba wierzyć w tą drużynę! :D
VeB! Po zwycięstwo :)
73
COPE: "Real trzy razy probowal namowic Messiego na transfer: jesien 2011, lato 2014 i styczen 2015. Raz przez posrednika, dwa bezposrednio"
Oni są niemożliwi :D
0
Pewnie trafimy na Seville : P
11
Dobitnie widać że to Realiści :D
19
Gramy kiepski mecz, MSN dzisiaj bardzo średnio albo może i słabo, pomoc też szału nie ma,obrona dziurawa.. a wygrywamy 3:1 z ATHLETIC BILBAO.To pokazuje że jeżeli złapią formę to tryplet jest naprawdę realny, a że złapią to jestem o tym przekonany.
VEB! ;D
7
Teraz dopiero widać jak WAŻNY był ten wczorajszy gol Messiego :D
VEB! :D
0
Początek przeważnie mają cienki, może się rozkręcą ;D
Edit. właśnie to zrobili 0-1 Firmino ;d
0
Neymar odczuwa dyskomfort i nie jedzie na jutrzejszy mecz z Malaga(md)
2
Sergio to skarb ! :D
0
Hmm a gdzie Lewandowski ? ;D
1
Dobry wywiad,widać że Sergio to świetny gość ;D
Oby nadal grał tak dobrze jak gra w tej chwili!
VeB!
0
Też sądzę że nie zagra,no ale zobaczymy.Ostateczną decyzje jak zawsze podejmie trener.
25
Lucho: Messi? Jutro zdecydujemy czy będzie mógł zagrać. #BObox
Lucho: Messi chce jutro zagrać pomimo dyskomfortu, czy wie, że nie powinien ryzykować? Nie wiem, zapytajcie jego. #BObox
5
Po tych ostatnich wypowiedziach Ronaldo może i by się dało go polubić, no ale te jego zachowanie na boisku... ; p
3
EE tam, na moje ciągle jest dobrze :D
Tylko koniu, kiedy reakcje na gole z El Clasico ?
0
Heh dobrze powiedziane :D
1
Ja 2001 heh :D