VEB! Barca!
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1 : 3 ;D
Oby bez kontuzji.
1
Wie ktoś może jak jest ustawiona kamera na stadionie Getafe(Wysoko,Nisko) ?
Pytam bo moim zdaniem wyżej ustawiona kamera polepsza odbiór meczu, i komfort oglądania ;)
Na Camp Nou kamera jest wysoko i ogląda się bardzo dobrze a np na Bernabeu zawsze taki mecz ogląda się gorzej ;/
Co wy o tym sądzicie?
1
Dzisiaj na Bein, Hudson komentuje ? :)
0
Hmm, zobaczymy co z tych plotek wyniknie :)
0
Jeszcze Sergi Roberto heh :D
0
aha.....
0
Mecz Watford-Arsenal coś się schrzanił :D
0
Chciałbym żeby Liverpool wrócił do swoich najlepszych lat, bądź co bądź to klub z piękną historią ;)
1
Pewnie Polak ? :D
0
W obliczu tylu kontuzji nie ma co się dziwić :P
0
Hah co robi Holandia xD Robin Van Persi samobój :P
1
Trzeba powiedzieć że zasłużenie ;)
0
Napisz później jak nasz zawodnik się spisuje.Ja oglądam mecz Holandii.
1
Ogląda ktoś mecz Turcji? Gra Arda? :)
0
A masz z nim komentarz ? : P
0
Martial 2 gol : P
4
"Kto to kumba e" strzela gola 1-1 : D
2
i co ty na to ? : P heh
0
Jak na ligę angielską to się wyróżnia ale do Messiego duuużo mu brakuje : P
0
1 -1 : P
0
Ja szukam juz chyba jakiejs powtorki na jutro,ktos wie o takowej gdzies cos? :)
0
Offtop ...chyba nie doczekam się finału Us Open...
0
Jeżeli wygramy bez Messiego to będzie COŚ!!! :D
3
Komentarz usunięty
0
Skąd masz takie informacje :) ?
0
Ray Hudson komentuje w Bein Sports? Jakim amerykańskim ?
3
Ma ktoś link do transmisji z Bein Sports gdzie czasem komentuje Ray Hudson?
1
Wysłałem już ;)
5
Jeżeli ktoś szuka darmowej strony do oglądania meczy możecie pisać na priv :)
0
Napisałem ci na priv :)