0

1 : 3 ;D
Oby bez kontuzji.

1

Wie ktoś może jak jest ustawiona kamera na stadionie Getafe(Wysoko,Nisko) ?
Pytam bo moim zdaniem wyżej ustawiona kamera polepsza odbiór meczu, i komfort oglądania ;)
Na Camp Nou kamera jest wysoko i ogląda się bardzo dobrze a np na Bernabeu zawsze taki mecz ogląda się gorzej ;/
Co wy o tym sądzicie?

1

Dzisiaj na Bein, Hudson komentuje ? :)

0

Hmm, zobaczymy co z tych plotek wyniknie :)

0

Jeszcze Sergi Roberto heh :D

0

aha.....

0

Mecz Watford-Arsenal coś się schrzanił :D

0

Chciałbym żeby Liverpool wrócił do swoich najlepszych lat, bądź co bądź to klub z piękną historią ;)

1

Pewnie Polak ? :D

0

W obliczu tylu kontuzji nie ma co się dziwić :P

0

Hah co robi Holandia xD Robin Van Persi samobój :P

1

Trzeba powiedzieć że zasłużenie ;)

0

Napisz później jak nasz zawodnik się spisuje.Ja oglądam mecz Holandii.

1

Ogląda ktoś mecz Turcji? Gra Arda? :)

0

A masz z nim komentarz ? : P

0

Martial 2 gol : P

4

"Kto to kumba e" strzela gola 1-1 : D

2

i co ty na to ? : P heh

0

Jak na ligę angielską to się wyróżnia ale do Messiego duuużo mu brakuje : P

0

1 -1 : P

0

Ja szukam juz chyba jakiejs powtorki na jutro,ktos wie o takowej gdzies cos? :)

0

Offtop ...chyba nie doczekam się finału Us Open...

0

Jeżeli wygramy bez Messiego to będzie COŚ!!! :D

3

Komentarz usunięty

0

Skąd masz takie informacje :) ?

0

Ray Hudson komentuje w Bein Sports? Jakim amerykańskim ?

3

Ma ktoś link do transmisji z Bein Sports gdzie czasem komentuje Ray Hudson?

1

Wysłałem już ;)

5

Jeżeli ktoś szuka darmowej strony do oglądania meczy możecie pisać na priv :)

0

Napisałem ci na priv :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?