VEB! Barca!
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Obczaj PW :)
3
Skąd masz takie info ? :)
0
Chyba tak ;/
0
3 pkt ? hmm czegoś nie wiem ? : )
2
Barcelona line-up (vs Man City): TerStegen - Alves Pique Mathieu Alba - Rakitic Mascherano Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive
0
Atleti gol!!!!!
0
Sądzę że nawet nie,w finale LM taka kasa wchodzi w grę itd. że to by był skandal jakby im nie pozwolili grać :P
0
Nie wyobrażam sobie żeby taki Messi opuścił finał LM, nawet jeżeli takie są przepisy ;)
0
O 18 ? Kurde też będę musiał odpalić dwa streamy.Liczyłem że może szybciej grają :P
6
Nie ma Suareza ?
Bez komentarza...
0
Ktoś wie gdzie w necie można obejrzeć dzisiejszy mecz Manchester United vs. Arsenal z kanału beIN Sports 1 HD ?
0
Jeszcze jedna statystyka:
Messi w 7 sezonów od 2008/2009 do teraz strzelił 353 gole, Pele w 7 sezonów od 1957 do 1963 strzelił 354! gole czyli tylko o 1 bramke więcej niż Leo, a pamiętajmy że sezon jeszcze trwa.
Po prostu kosmos !
0
Trzeba będzie poczekać trochę zanim będzie dostępny, może nawet do jutra :P
0
Nie pozostaje nic innego jak to opić ! :D
Vamos Barca!
0
W swoim rekordowym sezonie pod względem goli strzelonych w La Liga(50!) Leo po 26 spotkaniach miał na koncie 29 goli, w tej chwile ma 30 :D
0
Chyba 29 goli ;)
1
Działa wam futbolhd? Bo mi coś nie chce.
0
Link do meczu http://livemecz.com/transmisja11.php
0
Heh, ja ciągle biało-złotą.
0
Oby były spokojne 3 pkt i bez żadnej kontuzji!
OT: http://technowinki.onet.pl/internet-i-sieci/internetowa-debata-na-temat-koloru-sukienki-bialo-zlota-czy-niebiesko-czarna/3sp9x
Ja widzę biało-złotą a wy ? xD
0
Ta ocena dla Messiego to tak serio ? : O ...
0
Jeżeli ktoś ma słabego neta to ściny mogą się zdarzyć, chociaż odtwarzacz przystosowuje jakość transmisji do szybkość neta czyli jeżeli masz słabego neta to może być słaba jakość ale nie będzie ścin,gdy net dobry to jakość także.
0
Ciekawa wizja przyszłość, tylko jedno może być niemożliwe do wykonania: strzelanie dwa razy więcej od Leo ;)
0
Mecz naszego rywala w LM Manchesteru City o 18 ;)
6
3 pkt,gol Messiego,spoko gra,brak kontuzji i będę zadowolony z meczu ;D
0
Okej, dzięki sprawdzę sobie to później.
0
W sytuacji w której nie możemy dokonywać transferów Dani by się nam bardzo przydał. A mam jeszcze takie pytanie drodzy użytkownicy zna ktoś z was stronkę z analizami taktycznymi meczów po polsku / angielsku ? Lubię poczytać takie treściwe analizy, a tutaj nie ma ich zbyt wielu ;)
4
Real Madryt B xD
A tak poważniej to Inter Mou mnie wkurzał i chelsea (wiem bardzo przewidywalne wybory ale cóż)
4
Alen bardzo podobnie wygląda(sposób biegu,prowadzenie piłki) ale przyśpieszenie to Messi miał o wiele lepsze, nie było na niego mocnych i nie ma w tym elemencie ;D