0

Teraz też bym mógł tyle strzelać, ale są jeszcze Neymar i Suarez więc bramki rozprowadzają się w miarę równomiernie :P

3

Lepiej niż z : P

6

Chyba chciał powiedzieć: TRZEMA z czterech najlepszych obecnie piłkarzy na świecie ;D

0

Od Stycznia praktycznie do 20 Marca gramy co 3-4 dni :P

0

23 February & 16 March
Arsenal (ENG) v Barcelona (ESP)
Juventus (ITA) v Bayern München (GER)

Hmm ciekawe który mecz będzie tym "głównym" dla canal +
Albo dadzą studio po połowie tzn połowa dla jednego meczu a połowa dla drugiego ;)

0

Skąd ten wywiad ? :)

1

http://weszlo.com/2015/12/04/casual-friday-ronaldo-nie-jest-szalencem-ale-zyje-w-dziwnym-swiecie/
Jeżeli ktoś ma chwilkę czasu niech przeczyta ten wywiad.
Bardzo ciekawa rozmowa na wiele tematów z Guillem Balague który między innymi napisał książkę o Pepie i Messim ;)

9

Jakiś gość od prawa w Cadiz: Brak skargi będzie brakiem szacunku dla socios Cadiz. Nie będze żadnych negocjacji.

Oby to była prawda :D

1

Powinno się udać :)

2

trzecio : P

0

Przecież to nie Hudson : P Phil Jones jest ale Hudsona nie ma : D

1

Hmm a masz linka do jego komentarza? Bo myślałem właśnie że dziś nie komentował : P

0

Hudson dziś nie komentował : P

2

Mourinho :P

2

Serio...?
...
Ludzie to był zapewne sarkazm... : p

2

Hmm dla mnie komentarz tego kogoś to głupota, niestety Neymar był lepszy w 2015 po prostu w grze w piłkę nożna, statystyki może mają podobne ale nie tylko to się liczy.Dodajmy do tego trofea na jakie gra obydwu zawodników przełożyła się w tamtym sezonie i wychodzi dla mnie jasna sytuacja ;)

0

przed meczem xD

0

Gdzie było takie info ? :)

1

Też mam telewizję z Orange i nawet się nie łudzę że gdzieś tam będzie meczyk.Pozostaje tylko internet :P

1

https://x.com/wszewko
Polecam te konto.
Pan ten na bieżąco informuje o wydarzeniach związanych z ISIS a także polityki itp.

1

Aha spoko, rozumiem.
No ja uwazam podobnie ;)

0

Wszystko spoko, ale gdzie w twojej ukladance jest neymar?Wygral wiecej od lewego a statystyki maja podobne.Badzmy jednak obiektywni :)

1

Ja bardziej jednak to przeżywam,niby to jeden mecz o 3pkt ale jednak dla piłkarzy dla hiszpanii to jest coś więcej niż mecz :P
Prawdą jest to że czasem same spotkanie nie porywają ale w moim przypadku o "nudzeniu się" i tak nie ma mowy heh :D

0

Hmm jeżeli to prawda to świetnie ;)
Ale czy ten dziennikarz to pewne źródło informacji,ktoś może wie coś więcej?

0

Na GD nigdy się nie nudzisz :D

0

Skąd takie info. :) ?

0

Gdyby było odwrotnie to większość użytkowników powiedziała by że chcesz nabić polecenia :D

0

Halilovic w poprzeczke...
I koniec meczu ;D
Bardzo dobry występ naszego młodego grajka :)

0

Roberto grał dziś bardzo dobrze.

Oby tak dalej !! :)

0

Kto komentuje ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?