VEB! Barca!
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz też bym mógł tyle strzelać, ale są jeszcze Neymar i Suarez więc bramki rozprowadzają się w miarę równomiernie :P
3
Lepiej niż z : P
6
Chyba chciał powiedzieć: TRZEMA z czterech najlepszych obecnie piłkarzy na świecie ;D
0
Od Stycznia praktycznie do 20 Marca gramy co 3-4 dni :P
0
23 February & 16 March
Arsenal (ENG) v Barcelona (ESP)
Juventus (ITA) v Bayern München (GER)
Hmm ciekawe który mecz będzie tym "głównym" dla canal +
Albo dadzą studio po połowie tzn połowa dla jednego meczu a połowa dla drugiego ;)
0
Skąd ten wywiad ? :)
1
http://weszlo.com/2015/12/04/casual-friday-ronaldo-nie-jest-szalencem-ale-zyje-w-dziwnym-swiecie/
Jeżeli ktoś ma chwilkę czasu niech przeczyta ten wywiad.
Bardzo ciekawa rozmowa na wiele tematów z Guillem Balague który między innymi napisał książkę o Pepie i Messim ;)
9
Jakiś gość od prawa w Cadiz: Brak skargi będzie brakiem szacunku dla socios Cadiz. Nie będze żadnych negocjacji.
Oby to była prawda :D
1
Powinno się udać :)
2
trzecio : P
0
Przecież to nie Hudson : P Phil Jones jest ale Hudsona nie ma : D
1
Hmm a masz linka do jego komentarza? Bo myślałem właśnie że dziś nie komentował : P
0
Hudson dziś nie komentował : P
2
Mourinho :P
2
Serio...?
...
Ludzie to był zapewne sarkazm... : p
2
Hmm dla mnie komentarz tego kogoś to głupota, niestety Neymar był lepszy w 2015 po prostu w grze w piłkę nożna, statystyki może mają podobne ale nie tylko to się liczy.Dodajmy do tego trofea na jakie gra obydwu zawodników przełożyła się w tamtym sezonie i wychodzi dla mnie jasna sytuacja ;)
0
przed meczem xD
0
Gdzie było takie info ? :)
1
Też mam telewizję z Orange i nawet się nie łudzę że gdzieś tam będzie meczyk.Pozostaje tylko internet :P
1
https://x.com/wszewko
Polecam te konto.
Pan ten na bieżąco informuje o wydarzeniach związanych z ISIS a także polityki itp.
1
Aha spoko, rozumiem.
No ja uwazam podobnie ;)
0
Wszystko spoko, ale gdzie w twojej ukladance jest neymar?Wygral wiecej od lewego a statystyki maja podobne.Badzmy jednak obiektywni :)
1
Ja bardziej jednak to przeżywam,niby to jeden mecz o 3pkt ale jednak dla piłkarzy dla hiszpanii to jest coś więcej niż mecz :P
Prawdą jest to że czasem same spotkanie nie porywają ale w moim przypadku o "nudzeniu się" i tak nie ma mowy heh :D
0
Hmm jeżeli to prawda to świetnie ;)
Ale czy ten dziennikarz to pewne źródło informacji,ktoś może wie coś więcej?
0
Na GD nigdy się nie nudzisz :D
0
Skąd takie info. :) ?
0
Gdyby było odwrotnie to większość użytkowników powiedziała by że chcesz nabić polecenia :D
0
Halilovic w poprzeczke...
I koniec meczu ;D
Bardzo dobry występ naszego młodego grajka :)
0
Roberto grał dziś bardzo dobrze.
Oby tak dalej !! :)
0
Kto komentuje ?