VEB! Barca!
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
30 występów i 20 bramek wygląda świetnie.Jedynie Bojan miał podobne statystyki.Trzeba będzie dawać mu szanse na grę, najpierw w Barca B oczywiście.
Tyle tylko że jeszcze długa droga przed nim,wciąż to wiek juniorski i ciekawe jak poradzi sobie z przejściem do "dorosłej piłki".
1
Gdy było 4-1 albo 5-3 dla Leo myślałem że to będzie już koniec ich "rywalizacji" na tym polu.
Niestety prawdopodobnie będzie 5-5,mimo to Leo wciąż może odskoczyć na 1-2 złote piłki.
Real nie wygrywa LM + dobre MŚ Leo i będzie 6-5.Równie dobrze może stać się odwrotnie gdy Real znowu wygra LM.
W tej ich sztucznie nadmuchanej rywalizacji znamienne jest to że jako kibice Barcelony nigdy nie zamienilibyśmy się na tych dwóch piłkarzy, tzn. Leo jest w Realu a Cris w Barcelonie.Gdy mówimy o kibicach Realu niektórzy z nich chętnie by to zrobili.
Ten argument mówi wiele o całej sytuacji.
Pozdrawiam.
1
Grał piach? A ile dostał minut że tak mówisz? Rozumiem jakby po np. 5-10 pełnych spotkaniach nic nie pokazał ale pisanie że grał "mega piach" jest bardzo niesprawiedliwe.
Nie zapominaj że to dla niego inna liga inny klub.Barcelona to klub jego marzeń i mógł w tych pierwszych meczach czuć presję( a i tak ma już asyste).
Teraz jest kontuzjowany więc może być jeszcze ciężej wejść mu w rytm meczowy.
Miał debiut plus 90min z juve plus mecz gdzie doznał kontuzji więc tak naprawdę jeszcze nic nie pograł.
15
Mbappe przez wielu uważany jest za większy talent niż Dembele(jest też rok młodszy) ale ja bym poczekał z takimi stwierdzeniami.
Dajmy Dembele pograć te pół sezonu jakie będzie miał i wtedy wyciągajmy wnioski.Kontuzja przytrafiła mu się w naprawdę złym momencie ale to jeszcze niczego nie przesądza.
Osobiście byłem za Dembele bardziej niż za Mbappe i dalej to podtrzymuje.
Pożyjemy zobaczymy.
2
Barcelona jeden z 3 największych klubów świata vs Juve finalista poprzedniej edycji.
2
Dzisiaj głównym meczem w Canal + ma być mecz Bayernu, czy im czasem się coś nie pomyliło? ...
8
Będzie gdzieś można obejrzeć konferencje Barcy? Ktoś coś wie?
10
https://footballarguments.wordpress.com/2017/07/23/who-is-the-best-footballer-of-all-time/
Ciekawy artykuł i ciekawe wyniki : D (po ANG).
Polecam zerknąć wszystkim którzy mają wolną chwile ;)
3
FC Barcelona złożyła ofertę 45m € za Dele Alli. (@dplyann)
Nie wiem na ile wiarygodne źródło ale coś takiego znalazłem ;)
0
Querrey powinien to wytrzymać,ma wielką szanse na zwycięstwo ;D
3
Ogląda ktoś Wimbledon?
Jak tam wrażenia po pierwszym tygodniu?
Federer i Nadal bardzo pewnie grają,może zobaczymy ich znowu w finale.Novak też gra lepiej niż wcześniej.
A wy co sądzicie?
0
Wysłałem ci właśnie wiadomość ;).
0
Ktoś używa programu acestream do oglądania różnych rzeczy online?Bo mam pewne pytanie.
0
Ktoś zakupił Tenis Premium na Wimbledon? Brać czy nie?
40zł za 3 turnieje wielkiego szlema to nie dużo mimo wszystko.
8
Oby to była prawda.
1
Ja mu nigdy nie zapomnę gola w finale MŚ...
0
Czyli Federer już w drugiej rundzie? Kiedy będzie miał mecz teraz?
2
http://messi.com/bio
Oficjalna strona Leo ;)
Polecam przejrzeć wszystkie zakładki.
8
Ciekaw jestem jak ich tam poukłada, i czy w końcu będzie się dało patrzeć na ich grę.
Kadrę mają solidną a atak bardzo mocny,najgorzej chyba wygląda pomoc.
0
Ktoś oglądał serial American Gods? Jakieś opinie? Do jakiego serialu byście go przyrównali?
Bez spoilerów proszę. ;)
1
https://fivethirtyeight.com/features/lionel-messi-is-impossible/
Ciekawy i długi artykuł o Leo(ANG)
Na fcbarca.com był kiedyś także podobny tekst z porównaniem Messiego do Pele i Maradony, ktoś miałby może linka do tego artykułu? (lub innych po pol/ang o Leo)
2
Barca skontaktowała się z Ernesto Valverde. Trener Ath.Bilbao ma zastąpić Luisa Enrique.[TV3]
Catalunya Radio potwierdza informacje TV3.
(znalezione na Twitterze)
0
Skąd masz te "przecieki" ? :P
0
W jakich ocenach?
1
Co do pracy arbitra w wiadomo jakim meczu:
http://footballrefereeing.blogspot.com/2017/03/deniz-aytekin-to-referee-barcelona.html#comment-form
Warto przeczytać cały wątek(po ANG), komentujący to często sędziowie więc chyba znają się na rzeczy.
Ogólnie oceniają sędziego pozytywnie kilka sytuacji jest spornych(jeden z komentujących gwiżdże karnego jeden nie) ale w takim meczu o takiej temperaturze i takich sytuacjach, ciężko o bezbłędne sędziowanie.
Naprawdę polecam :)
8
Co do pracy arbitra w wiadomo jakim meczu:
http://footballrefereeing.blogspot.com/2017/03/deniz-aytekin-to-referee-barcelona.html#comment-form
Bardzo ciekawy blog (Po ANG)ze szczegółową analizą pracy sędziego,wypowiadający się to często sędziowie, potrafią skrytykować za błędne decyzje itd.Są też linki do spornych sytuacji jakby ktoś chciał sprawdzić jak dana sytuacja wyglądała.
Ogólnie oceniają sędziego pozytywnie kilka sytuacji jest spornych(jeden z komentujących gwiżdże karnego jeden nie) ale mecz był trudny i sędzia wbrew opinii niektórych naprawdę podołał wyzwaniu.
Polecam przeczytać i Pozdrawiam. ;D
2
Jesé of UD Las Palmas: "I don't see Barça overturning the tie versus PSG. Madrid is the team who does these things not Barça." [MD]
hah
6
7 Złotych, ogólnie 12 medali na halowych mistrzostwach europy :D
0
Jeszcze o 15 Roma - Napoli.
1 połowę można obejrzeć ;D
1
I takie ciekawostki lubię.
A z tym "długi tekst" to nie przesadzajmy minuta i przeczytane :P