47

https://pbs.twimg.com/media/C5qn7uZWUAAbpAa.jpg
Ustawienie z piłką we wczorajszym meczu.
Myślę że to ciekawe rozwiązanie, wiadomo piłkarze muszą się go nauczyć ale może da ono pozytywne efekty.

0

Okk, dzięki za odpowiedzi : D

0

Ktoś może polecić jakiś niebanalny,interesujący film na wieczór? Może być praktycznie wszystko tylko nie komedie :P

4

http://taktycznie.net/2017/02/psg-unaia-emeryego-analiza.html
Przed jutrzejszym meczem z PSG pozycja obowiązkowa dla lubiących taktykę.
Tekst jest POTEŻNY ale naprawdę warto :)

0

Mi komentarz Święcickiego się nie podoba.Gdy komentuje jakiś inny mecz niż Barcy to spoko ale jak już komentuje nasz mecz wydaje mi się że ciągle umniejsza naszym nie wiem może to mylne wrażenie ale strasznie mnie on wkurza : P

5

Aleix Vidal będzie pauzował przez co najmniej 5 mięsięcy. [@Benayadachraf] z Twittera.

0

Gol Suareza ustawił 1 połowę na naszą korzyść,plus później genialny gol messiego i trochę przekłamany obraz świetnej gry Barcy do przerwy.
W 2 dużo chaosu, nikt w pomocy nie umiał tego poukładać, bierny suarez i messi.Atleti wykorzystało ten moment i przycisneło.
Dobrze że iniesta wraca może coś ruszy w naszej grze, szczególnie w pomocy.Jeżeli jemu kontuzje nie odpuszczą to ten sezon możemy zakończyć beż żadnego trofeum.
Powrót iniesty nie rozwiąże naszych wszystkich problemów oczywiście,ale będzie naprawdę pomocny.

0

Neymar w sobote zagra na pewno z racji absencji w rewanżu z Atletico.
Co do problemów na prawej stronie to się zgodzę,gdy był dani wyglądało to trzy razy lepiej,niestety nie mamy już takiego zawodnika.

0

Skąd takie informacje macie ?

1

Co do Rakiticia to podobno gdy mniej grał miał mini okres przygotowawczy aby powrócić do dobrej formy fizycznej w okolicach marzec-kwiecien.Dlatego trener wystawiał go mniej.
Moim zdaniem to nawet logiczne bo od początku sezon Rakitic nie był sobą.

0

A co powiedział ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja E.03 : P Coś koło 30pkt na 40 będzie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdzie oni ten skład wybierali?Jakiś program czy coś?

19

Wolę Lipsk niż takie PSG : P

0

0

Dybala decyzją trenera na ławce?

17

Oficjalnie: Luis Suarez przedłuży jutro kontrakt z FC Barceloną do 2021
Klauzula 200mln.

2

745 na 1557 możliwych punktów (48%),rok temu Leo Messi wygrał z 41,3%.

6

Klasyfikację miejsc 2-5 w plebiscycie Złotej Piłki poznamy... o 20:55 xD
Nieźle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

No tak ale ogólnie jakieś problemy są, u mnie np. twitter nie działa.

0

Co masz na myśli? Westworld?

2

Tyle tylko że te KMŚ mają się odbywać co 2 lata w miejsce pucharu konfederacji, nie w zimie ale oczywiście latem.

0

To prawdopodobnie będą dwie nagrody dla "najlepszego piłkarza świata" Piłkarz Roku FIFA i Ballon d’Or tak jak przed rokiem 2009.
Ciekawe :)

0

No właśnie więc stwierdzenie: "Najdroższy mecz w historii" jest przekłamane :P

2

Co do tych zestawień najdroższych meczów to np. w El Clasico nie liczą ceny Messiego(120mln) bo jest wychowankiem co już trochę daje to myślenia :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?