VEB! Barca!
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
9.98 na 100, 19.94 na 200 i 43.03 na 400 m Van Niekerk może być kolejną MEGA gwiazdą ;D
Edit już jest :P
5
O 14 30 preeliminacje, a o 17 eliminacje gdzie będzie startował Bolt.
0
Okk ;D
2
Na PW moge wysłać ;)
Już wysłałem :P
0
Tu chodziło o wywiad przed Rio : http://sport.tvp.pl/rio/26420347/bolt-moge-przebiec-100-metrow-w-960-sekundy
0
Też to mi się wydaje dziwne, no ale zobaczymy ;D
W tych źródłach które podał Apozo nic nie znalazłem odnośnie tego że zagra.
Na stronie Lisów jest tylko info że dołączy do zespołu.
0
Jakiś link do info masz? :)
0
Tak się zastanawiam co jest większą niespodzianką :
- mistrzostwo Anglii Leicester
- mistrzostwo Europy Portugalii
Osobiście stawiam na Lisów, a wy?
0
Nom,masz racje ; D
Jeszcze co do Lewego, niewątpliwie jest jednym z najlepszych piłkarzy świata(bez podziału na pozycje),ale przyznawanie mu złotej piłki które być może będzie miało miejsce w polskich mediach po sukcesie na Euro(ćwierćfinał,półfinał) to dla mnie głupota.
Neymar moim zdaniem max w trójce, Suarez to samo.
Ponownie będzie walka miedzy Leo a CR.Zdecyduje jesień i CA/Euro.
67
Robert Lewandowski strzelił w eliminacjach 13 bramek – czy jest obecnie najlepszym napastnikiem świata?
Boniek: "Należy do trzech-czterech najlepszych, obok Suareza, Cristiano Ronaldo, Neymara. Messi gra w jeszcze wyższej lidze."
Link do całości rozmowy:
http://www.polsatsport.pl/news/2016-06-14/boniek-do-lewego-po-co-zmieniac-dobre-auto/
Pan Prezes wie co mówi ;D
9
Wszyscy są po stronie kloppa :D
0
92 :)
0
I co mu na te pytanie odpowiedzieli?
1
Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Mascherano Pique Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive
Bez niespodzianek :D
0
A kto z nim? Wolski?
Edit. już doczytałem do końca twój komentarz :P
0
A no tak sorki, nie spojrzałem tak "nisko" : P
27
Chiellini: Jak bronić się przed CR? Nie zostawiaj mu wolnego miejsca. A jak przed Messim? Po prostu się módl.
0
Tak, oficjalny.
1
Tak ma być z zewnątrz :
https://pbs.twimg.com/media/CdDqb-9W0AAGOEP.jpg
Wiadomo to tylko wizualizacja ale i tak wygląda nieźle :D
4
Tak ma wyglądać nowe Camp Nou (dzisiaj był wybierany projekt) :
https://pbs.twimg.com/media/CdDqC5aWoAASwRx.jpg:large
Mi sie podoba a wam? :)
0
Ale teraz Kroos spieprzył podanie
Jakby tam był Messi to ta piłka była by na nos Ronaldo,to by było piękne xD :D
0
Messi też miał tylko 19 więc to oczywista pomyłka realizatorów :P
0
Messi - 21 Nie możemy o nim zapominać.
0
Busi jest w składzie :)
0
Barça Line-up: Bravo, Alves, Alba, Mascherano,Piqué,Rakitic, Busquets, Arda,Messi ,Suárez , Munir.
Jednak Munir heh :D
0
Na twitterze nie ma żadnego info jeszcze, dziwne :P
3
Munir za Neymara jednak :P
3
https://pbs.twimg.com/media/CcyfNlrWAAAzmTB.jpg
Międzynarodowa Rada Piłkarska najpóźniej w sezonie 2017/2018 ma wprowadzić technologie wideo wspomagające sędziów
Świetna wiadomość!!!
4
Na pewno ktoś coś napisze o tamtym meczu, nie miej nadziei :P
3
Tak o 20 na Eurosporcie.