VEB! Barca!
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli to działa to spoko, chociaż i tak to jest chyba bez komentatorów?
0
Oglądanie na 1/4 ekranu to moim zdaniem lipny pomysł : P
3
Witamy :)
0
Info z Satkuriera na propsie widze :D
Ale spoko bez spiny ja też czytam tamten wątek na bieżąco :)
3
Okolo 11 stron spamu na mobilnej nieźle :P
Rakieta dobrze gada, ale nie ma co rozpamiętywać idzie nowy sezon nowa liga nowe rozdanie, ja jestem dobrej myśli :)
1
Ja sądzę że Eleven :) No i tak jak piszesz on zapewne traktuje Eleven jak Bein Sports.
1
https://x.com/AliG3333/status/633303891300388864
Kolejne ciekawe info :P
1
Mi się udało wejść na stronkę i w programie transmisji na razie nie ma La Liga :)
0
heh już serwery nie wytrzymują :P
1
http://www.2x45.info/aktualnosci/36980/prawa-do-la-liga-poczatkiem-najwiekszej-rewolucji-na-polskim-rynku-to-moze-ostatecznie-dobic-canal/
Ciekawy artykuł podsumowywujący wszystkie informacje :P
0
Ja używam PotPlayera i działa lepiej niż w VLC :)
0
Tak jak piszesz, trzeba poczekać, w końcu musi się to wyjaśnić :)
3
W tym roku Eleven ----- a w 2017 Bein Sports
Tak z tego postu Araba można wywnioskować, chociaż narazie te info trzeba brać z przymrużeniem oka myślę.
2
La Liga chyba w Eleven ? ; O
https://x.com/AliG3333/status/632982236380332032
0
Kasa może im się skończyła :P
1
http://satkurier.pl/news/118555/wielkie-zamieszanie-z-hiszpanska-la-liga-bein-sports-z-prawami-na-polske.html
:)
7
Informację o nabyciu praw do emisji spotkań La Liga w Polsce przez beIN Sports potwierdził na Twitterze Andrea Radrizzani z MP&Silva.
Dzieje się ! :D
1
Profil tego Araba chyba usunięty z Twittera : P Chyba za dużo powiedział xD
0
Tutaj : https://x.com/KamilMercury/status/632917620354863105 też ten sam Arab pisze że La Liga w Bein Sports
Edit: tweety Araba już niedostępny :P
0
(Coś się pierdzieli z tym linkiem )
Wejdz na sat kuriera i poszukaj wątku Eleven tam będzie o La Liga.
8
Tłumacz google mówi : Pilne: Bein Sport PL, która zdobyła prawa i zbliża kanał transmisji w Polsce , jak i na ziemi Belgia . nie dotknij
0
To wiadomość na twitterze tego araba :
https://x.com/AliG3333/status/632918872153157632
0
City :)
0
canal + sport 2
0
Aguero sam na sam i nie trafił ; O
0
1-1
Szybko odrobili :P
0
Crystal Palace 0 - 1 z Arsenalem
0
Aha czaje,fakt faktem 6dni zostało :P
1
"Ponoć 1. kolejki w ogóle ma nie być w tv" skąd takie info masz ? :)
0
Mogą też podkupić jakiś upadający kanał :P
Chociaż to raczej mało prawdopodobne.