VanherLaLigaa
Dołączył/a: czerwiec 2010
Barca
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabregas przemu nie bo znajac zycie Wenger go nie pusci a on sam bd chcial zostac
Silva Man C bd chcial ogromnej kwoty pieniedzy za tego pilkarza a pep nie bd przeplacal tak wiec nie
i ostatni Iroizoz moze a co do br Atletico M de gea jest mlody i atletico go nie pusci on sam napewno nie pogodzi sie z rola rezerwowego .
0
jaka mina ramosa piekny widok pique zawsze umie ludzi osmieszyc :D
0
przydalby sie ale musi sie troche ograc i nie wiem czy bd pasowac Pepowi co do taktyki . Wszelkiego rodzaju transferu zostawmy guardioli jesli tylko bd przynosic sukcesy.
0
200 tysiecy dolarow gdyby messi nie zagral jest ceniony .
0
Xavi zdecydowanie niesamowita forma na MŚ i przez caly sezon teraz kontynuluje a Iniesta nie poniewaz za duzo nie gral w tamtym sez to moje zdanie Xavi zasluguje Iniesta jest mlody ma jeszcze czas :D.
0
moj ulubiony pilkarz to Ronaldinho ale pilkarz ulubiony z barcelony mojego ukochanego klubu ) 8 lat ( zdecydowanie Messi.
0
ja wierze nie jestem sezonowcem co by sie nie stalo Barca 4ever.
0
szacun dla tego pana [*]
0
Biszkopt jest mlody i przyda sie FCB
0
szkoda a wiadomo cos o Messim czy zagra z Rubinem ?
0
poprostu Athletico nie moze przelknac gorycz porazki
0
Mini Skrot
0
Ostrzeżenie!
0
Mini Skrot
0
Mini Skrot
0
Mini Skrot
0
dobrze rozwijajacy sie pilkarz tylko pytanie w ktorym momencie go kupic bo na obecna chwile nie zalapie sie do kadry 11 tak wiec poczekajmy az troche jesczcze sie ogra ;
0
def Pom aha czyli Pepek juz go skresla :D mamy Masche Keite i Busqa
0
taa jeden jedyny mecz to byl z P. Ateny tam faktycznie nie bylo walki bo Barca ich zdeklasowala ale w pozostalych zawsze walcza chociaz o gola a skoro jestes taki cwany juz to poczekajmy do GD.
0
thiago jest super ale nie mam przekonania do Dos Santosa to nie to co brat GIO.
0
ta Real nie imponuje piekna gra barca w sumie narazie tez wyjatkiem byl mecz z Panathinajkosem ale spokojnie juz niedlugo
0
to nie byla ta barca co zawsze poczekajmy Pep zmotywuje barce
0
Hleb strzelil O_O nowosc
0
wypadek wypadkiem ale ja i tak jako bramkarz wkurzylbym sie bo to odkopniecie bylo niepotrzebne i przy okazji bramkarz nabawil sie urazu i to na dlugi czas
0
czy tylko mi sie wydaje czy messi ma limo pod okiem w 2 filmiku jak strzela bramke
0
i messi mial racje razem z villa byl by duet fajny
0
jesli nie dziala ci iraq spróbuj odpalic go przez www.meczyki.pl
0
iraqgoals.net polecam bardzo dobra jakosc wymogi internetowe to tylko 400 kb/s czyli jedna ze stron gdzie nie trzeba miec mega szybkie ja sam widzialem nawet takie gdzie trzeba miec 600 kb/s - 1000 kb/s .
0
Pyrzo
zgadzam sie z twoja wypowiedzia zreszta Bojan jest mlody ma jeszcze czas dobrze ze chociaz juz jest rozegrany a ta 9 wydaje mi sie ze go podeprze na duchu.
0
5 yhym racja ale ciekawe co by bylo gdyby strzelili im 6 :D ale oczywiscie trzeba poczekac