0

Fabregas przemu nie bo znajac zycie Wenger go nie pusci a on sam bd chcial zostac

Silva Man C bd chcial ogromnej kwoty pieniedzy za tego pilkarza a pep nie bd przeplacal tak wiec nie

i ostatni Iroizoz moze a co do br Atletico M de gea jest mlody i atletico go nie pusci on sam napewno nie pogodzi sie z rola rezerwowego .

0

jaka mina ramosa piekny widok pique zawsze umie ludzi osmieszyc :D

0

przydalby sie ale musi sie troche ograc i nie wiem czy bd pasowac Pepowi co do taktyki . Wszelkiego rodzaju transferu zostawmy guardioli jesli tylko bd przynosic sukcesy.

0

200 tysiecy dolarow gdyby messi nie zagral jest ceniony .

0

Xavi zdecydowanie niesamowita forma na MŚ i przez caly sezon teraz kontynuluje a Iniesta nie poniewaz za duzo nie gral w tamtym sez to moje zdanie Xavi zasluguje Iniesta jest mlody ma jeszcze czas :D.

0

moj ulubiony pilkarz to Ronaldinho ale pilkarz ulubiony z barcelony mojego ukochanego klubu ) 8 lat ( zdecydowanie Messi.

0

ja wierze nie jestem sezonowcem co by sie nie stalo Barca 4ever.

0

szacun dla tego pana [*]

0

Biszkopt jest mlody i przyda sie FCB

0

szkoda a wiadomo cos o Messim czy zagra z Rubinem ?

0

poprostu Athletico nie moze przelknac gorycz porazki

0

Mini Skrot

0

Ostrzeżenie!

0

Mini Skrot

0

Mini Skrot

0

Mini Skrot

0

dobrze rozwijajacy sie pilkarz tylko pytanie w ktorym momencie go kupic bo na obecna chwile nie zalapie sie do kadry 11 tak wiec poczekajmy az troche jesczcze sie ogra ;

0

def Pom aha czyli Pepek juz go skresla :D mamy Masche Keite i Busqa

0

taa jeden jedyny mecz to byl z P. Ateny tam faktycznie nie bylo walki bo Barca ich zdeklasowala ale w pozostalych zawsze walcza chociaz o gola a skoro jestes taki cwany juz to poczekajmy do GD.

0

thiago jest super ale nie mam przekonania do Dos Santosa to nie to co brat GIO.

0

ta Real nie imponuje piekna gra barca w sumie narazie tez wyjatkiem byl mecz z Panathinajkosem ale spokojnie juz niedlugo

0

to nie byla ta barca co zawsze poczekajmy Pep zmotywuje barce

0

Hleb strzelil O_O nowosc

0

wypadek wypadkiem ale ja i tak jako bramkarz wkurzylbym sie bo to odkopniecie bylo niepotrzebne i przy okazji bramkarz nabawil sie urazu i to na dlugi czas

0

czy tylko mi sie wydaje czy messi ma limo pod okiem w 2 filmiku jak strzela bramke

0

i messi mial racje razem z villa byl by duet fajny

0

jesli nie dziala ci iraq spróbuj odpalic go przez www.meczyki.pl

0

iraqgoals.net polecam bardzo dobra jakosc wymogi internetowe to tylko 400 kb/s czyli jedna ze stron gdzie nie trzeba miec mega szybkie ja sam widzialem nawet takie gdzie trzeba miec 600 kb/s - 1000 kb/s .

0

Pyrzo

zgadzam sie z twoja wypowiedzia zreszta Bojan jest mlody ma jeszcze czas dobrze ze chociaz juz jest rozegrany a ta 9 wydaje mi sie ze go podeprze na duchu.

0

5 yhym racja ale ciekawe co by bylo gdyby strzelili im 6 :D ale oczywiscie trzeba poczekac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?