0

FCK P i RK ooo to spokojnie i jeszcze rewanz z RK :}

0



Dodano: 2010-08-27 18:36:30, autor: peppers

mogli mu dac koszulke ibry, ze niby to on... moze by sie nabrali ^^

ahahahahhaha dobre :}

0

bardzo trafne transfery w tym sezonie Villa , Adriano i Mascherano

Villa juz strzelil swoja 1 bramke w 2 meczu Adrano mial chyba 2 asysty w przedsezonowych meczach i teraz z milanem a co do Mascherano to jesli potwierdzi swoja dobra gre to naprawde barca znowu moze stworzyc dream team ktory bd wygrywac z realem z przewaga 4 bramek na SB.

0

watpie zeby ibra gral na skrzydle raczej villa zagra na skrzydle

0

gdyby juz nie negocjowal z nikim to by odpowiedzial a skoronie odpowiedzial to znaczy Mascherano napewno jest negocjowany

0

Ibra jest chyba lepszy od Borriello no sory

0

Legenda !

0

ciekawie sie zapowiada mecz z milanem jestem ciekaw co pokaze Ronaldinho

0

mam nadzieje ze wreszcie dojdzie do tego transferu

0

Co do notki z Ronaldinho to dodam ze nigdy nie widzialem tego pana smutnego zawsze zaciesza bule bardzo to w nim lubie w finale 2006 gdy barca przegrywala 1-0 a on bezradnie strzelal na bramke niecelnie byla 70 min on nadal zadowolony tak jak by wiedzial co sie wydarzy

0

ja sie zgadzam z Fanatykiem4 tez sledzilem ostatni sezon R10 i naprawde to pilkarz wszechczasow a bylo o nim malo slychac bo on jako jedyny z milanu trzymal fason

0

retorn de Ronaldinho al Camp Nou és el moment de donar-li les grŕcies pel que vas fer pel futbol i el conjunt FCB

A tak wgl gdyby nie imprezy itd to wydaje mi sie ze bylby nadal Bogiem futbolu a teraz troche przytyl i mniej dynamicznie kiwa ale i tak wydaje mi sie ze jest najlepszy i nawet messi moze sie od niego uczyc to moje zdanie z calym szacunkiem dla messiego.

0

hmm od kiedy Mourinho szanuje Barce i Pepa ?? Moze juz sie pogodzil z porazka ^_^ a tak serio to dobrze ze wreszcie troche sie zmienil i nie przechwala az tak bardzo

0

po 1 Barca nigdy nie sprzeda zadnego pilkarza Realowi no Figo to wyjatek bo dlugi mieli a po 2 to watpie zeby JM chcial Ibre u siebie skoro nie chcial go w Interze watpie czy teraz bd go chcial w Realu a tak wgl to Real ma za duzo kupuje pilkarzy of a za malo df i dzieki temu barca zawsze bd lepsza chodz by real wykupil wszystkie gwiazdy

0

jak cos to mecz na TVP Sport o 20:30

0

Enrique przypomina mi polskiego Gmocha :} ale oczywiscie szacun dla niego byl swietnym pilkarzem i niezlym trenerem

0

wymysly gazet napewno biora jeszcze pod uwage Xaviego Messiego Pedalto tak wiec wydaje mi sie ze Messi ale z wiazku z tym ze nic na MŚ i LM nie osiagnol i mial ta pilke rok temu to moga dac Iniescie za wazny goal w finale tak wiec Iniesta zdecydowanie

0

mi sie wydaje ze uporzadkuje sklad i to wszystko nic podczas 1 sezonu nie zrobi jesli zostanie na 2 i 3 to moze gra Realu sie zmienic ale czy na tyle zeby pokonac Azulgrane ??

0

no tak ale pamietaj jeszcze o pomocnikach i obroncach oni tez strzelaja

0

Bojan na korcie tenisowym

0

Pocisnol Real i bardzo dobrze

0

wg mnie Ibra zagral najlepiej ze wszystkich strzelil bramke to raz troche powalczyl fakt malo biegal ale przeciez to normalne u Ibry

0

ciekawe czemu juz robia zdjecie jak jeszcze moze jakies transfery bd a moze juz nie bd ??

0

co do obrony nie jest tak zle ja w obronie bym + widzial Muniese lub Fontasa co do pomocy absolutnie anty transferowi Mascherano wg mnie mamy 2 pilkarzy na te pozycje Busqi i Keita nam potrzebny jest ofensywny pomocnik ktos typu Ozil chodz tez nie jestem za tym transferem na moje zablysnol tylko na MŚ.

0

Víctor Valdés go mozna odpuscic bo Ruben broni dobrze ale i tak pewnie stanie w bramce . Carles Puyol Gerard Piqué tych 2 panow rowniez bym widzial na sierodku obrony Sergio Busquets nie koniecznie jest przeciez Keita i zagral dobrze Xavi Hernández zgodze sie z El Polaco mozg druzyny wszystkie pilki sa grane do niego . Pedro Rodríguez nie wiem wlasciwie sredni wystep Bojana chyba bd potrzebny David Villa mowimy ze nie gral z Meksykiem ze ma sily na mecz rewanzowy ale mial spora przerwe w treningach i tez nieznana jest jego forma.

0

ja bym 3 h nie wytrzymal ale no coz taka religa trzeba to zaakaceptowac

0

Ja mam nadzieje za Barca na CN zagra full squad a w nim bd Villa

0

Palermo niech spojrzy na siebie a z calej ARG to Messi byl najlepszy pomimo tego ze zakonczyl rogrywaki bez gola

0

ja tez zawsze uwazalem ze z Gio Dos Santosa bd ludzie a Jonathan nadaje sie w sam raz na Barce B

0

janek_centrum

ja tez to jest pilkarski " god " ale chyba jako pilkarz juz nie powroci Ronni wydaje mi sie ze predzej jako dzialacz czy trenera zobaczymy jak sie potoczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?