VanherLaLigaa
Dołączył/a: czerwiec 2010
Barca
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FCK P i RK ooo to spokojnie i jeszcze rewanz z RK :}
0
Dodano: 2010-08-27 18:36:30, autor: peppers
mogli mu dac koszulke ibry, ze niby to on... moze by sie nabrali ^^
ahahahahhaha dobre :}
0
bardzo trafne transfery w tym sezonie Villa , Adriano i Mascherano
Villa juz strzelil swoja 1 bramke w 2 meczu Adrano mial chyba 2 asysty w przedsezonowych meczach i teraz z milanem a co do Mascherano to jesli potwierdzi swoja dobra gre to naprawde barca znowu moze stworzyc dream team ktory bd wygrywac z realem z przewaga 4 bramek na SB.
0
watpie zeby ibra gral na skrzydle raczej villa zagra na skrzydle
0
gdyby juz nie negocjowal z nikim to by odpowiedzial a skoronie odpowiedzial to znaczy Mascherano napewno jest negocjowany
0
Ibra jest chyba lepszy od Borriello no sory
0
Legenda !
0
ciekawie sie zapowiada mecz z milanem jestem ciekaw co pokaze Ronaldinho
0
mam nadzieje ze wreszcie dojdzie do tego transferu
0
Co do notki z Ronaldinho to dodam ze nigdy nie widzialem tego pana smutnego zawsze zaciesza bule bardzo to w nim lubie w finale 2006 gdy barca przegrywala 1-0 a on bezradnie strzelal na bramke niecelnie byla 70 min on nadal zadowolony tak jak by wiedzial co sie wydarzy
0
ja sie zgadzam z Fanatykiem4 tez sledzilem ostatni sezon R10 i naprawde to pilkarz wszechczasow a bylo o nim malo slychac bo on jako jedyny z milanu trzymal fason
0
retorn de Ronaldinho al Camp Nou és el moment de donar-li les grŕcies pel que vas fer pel futbol i el conjunt FCB
A tak wgl gdyby nie imprezy itd to wydaje mi sie ze bylby nadal Bogiem futbolu a teraz troche przytyl i mniej dynamicznie kiwa ale i tak wydaje mi sie ze jest najlepszy i nawet messi moze sie od niego uczyc to moje zdanie z calym szacunkiem dla messiego.
0
hmm od kiedy Mourinho szanuje Barce i Pepa ?? Moze juz sie pogodzil z porazka ^_^ a tak serio to dobrze ze wreszcie troche sie zmienil i nie przechwala az tak bardzo
0
po 1 Barca nigdy nie sprzeda zadnego pilkarza Realowi no Figo to wyjatek bo dlugi mieli a po 2 to watpie zeby JM chcial Ibre u siebie skoro nie chcial go w Interze watpie czy teraz bd go chcial w Realu a tak wgl to Real ma za duzo kupuje pilkarzy of a za malo df i dzieki temu barca zawsze bd lepsza chodz by real wykupil wszystkie gwiazdy
0
jak cos to mecz na TVP Sport o 20:30
0
Enrique przypomina mi polskiego Gmocha :} ale oczywiscie szacun dla niego byl swietnym pilkarzem i niezlym trenerem
0
wymysly gazet napewno biora jeszcze pod uwage Xaviego Messiego Pedalto tak wiec wydaje mi sie ze Messi ale z wiazku z tym ze nic na MŚ i LM nie osiagnol i mial ta pilke rok temu to moga dac Iniescie za wazny goal w finale tak wiec Iniesta zdecydowanie
0
mi sie wydaje ze uporzadkuje sklad i to wszystko nic podczas 1 sezonu nie zrobi jesli zostanie na 2 i 3 to moze gra Realu sie zmienic ale czy na tyle zeby pokonac Azulgrane ??
0
no tak ale pamietaj jeszcze o pomocnikach i obroncach oni tez strzelaja
0
Bojan na korcie tenisowym
0
Pocisnol Real i bardzo dobrze
0
wg mnie Ibra zagral najlepiej ze wszystkich strzelil bramke to raz troche powalczyl fakt malo biegal ale przeciez to normalne u Ibry
0
ciekawe czemu juz robia zdjecie jak jeszcze moze jakies transfery bd a moze juz nie bd ??
0
co do obrony nie jest tak zle ja w obronie bym + widzial Muniese lub Fontasa co do pomocy absolutnie anty transferowi Mascherano wg mnie mamy 2 pilkarzy na te pozycje Busqi i Keita nam potrzebny jest ofensywny pomocnik ktos typu Ozil chodz tez nie jestem za tym transferem na moje zablysnol tylko na MŚ.
0
Víctor Valdés go mozna odpuscic bo Ruben broni dobrze ale i tak pewnie stanie w bramce . Carles Puyol Gerard Piqué tych 2 panow rowniez bym widzial na sierodku obrony Sergio Busquets nie koniecznie jest przeciez Keita i zagral dobrze Xavi Hernández zgodze sie z El Polaco mozg druzyny wszystkie pilki sa grane do niego . Pedro Rodríguez nie wiem wlasciwie sredni wystep Bojana chyba bd potrzebny David Villa mowimy ze nie gral z Meksykiem ze ma sily na mecz rewanzowy ale mial spora przerwe w treningach i tez nieznana jest jego forma.
0
ja bym 3 h nie wytrzymal ale no coz taka religa trzeba to zaakaceptowac
0
Ja mam nadzieje za Barca na CN zagra full squad a w nim bd Villa
0
Palermo niech spojrzy na siebie a z calej ARG to Messi byl najlepszy pomimo tego ze zakonczyl rogrywaki bez gola
0
ja tez zawsze uwazalem ze z Gio Dos Santosa bd ludzie a Jonathan nadaje sie w sam raz na Barce B
0
janek_centrum
ja tez to jest pilkarski " god " ale chyba jako pilkarz juz nie powroci Ronni wydaje mi sie ze predzej jako dzialacz czy trenera zobaczymy jak sie potoczy