VanherLaLigaa
Dołączył/a: czerwiec 2010
Barca
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
villa odkryl nowy talent ale nie przechodz na piosenkarza :}
0
co to za kwota niech zaplaci i bd spokoj taki jest futbol takie jest zycie
0
Ciekawy pomysl ale jaka druzyna sie zgodzi na gre na tylu frontach barca ledwo co squad ma 19 pilkarzy portugalska liga nie slynie z jakis rezerw ogromnychtak wiec wydaje mi sie ze zaden klub nie bd chcial grac dla takiej ligi czyli pomysl Joana troche nie wykonalny
0
chyba 1 bramka Alvesa w LM tak mi sie wydaje
0
"początkowy szok. Publiczność na Camp Nou przy stanie 1:0 spodziewała się najgorszego. Identycznie jak podczas spotkania z Herculésem, tak w meczu z Panathinaikosem,"
Ja odrazu wiedzialem ze barca wygra nie spodziewalem sie tego co z herculesem w tym meczu bylo widac przewage gromiaca Barcy i nie mozliwe bylo przegranie
0
pamietam ten mecz
0
autor: NKKKPK3W
watpie czy nawet do tego by sie nadawal :D Ronaldinho to FOOTBALL KING
0
tym lepiej barca bd miala wieksza motywacje ostatni wygrala 5-0 a z tego co wiem chodz nie na 100 % mecz moze bd na nsport
0
wie ktos co rozciol sobie Gerard (luk brwiowy , jakas czesc glowy czy krew z nosa mu leciala) bo na zdj nie widac a na meczu jak ogladalem straszna jakosc i nie widzialem no ale czego sie nie robi dla barcy a co do meczu wydaje mi sie ze dobrze ze przegralismy poprawimy bledy z tego meczu i napewno w lm pokazemy na co nas stac
0
nieliczne dobre akcje barcy reszta to takie raczej klepanie w sierodku i przezucanie na skrzydla a ponadto bledy w obronie adriano mogla pasc 2 bramka przez niego uratowal nas valdes jesli w 2 polowie barca sie nie obudzi i nie zacznie stwarzac dogodniejszych akcji nie wygra tego meczu i przegra z beniaminkiem i nawet real ktory zremisuje bd mogl z nas sie smiac
0
chcialbym zeby chociaz dzisiaj na jakies 30 min wszedl bo 10 czy tam 5 to bd zdecydowanie za malo zeby go ocenic
0
Cule88
pamietam ale i tak wtedy realowi sie nie nalezala bramka bo barca kontrolowala gre i jakims fuksem pilke otrzymal Drenthe wyszedl sam na sam i sie spenial Valdes bez klopotow wybronil a potem Alves wyprowadzil akcje . A co do meczu dzisiejszego bd trudno Trezeguet Drenthe Portillo zobaczymy ale raczej oczywiste jest ze barca wygra ale ile ?
0
pamietam fajna bramke Sylwka w meczu chyba z jakas druzyna w tym sezonie gdzie wygralismy wszystko 2008/2009 w fazie grupowej lm przegralismy ten mecz 3-2 gralismy rezerwa a Sylivnho zewnetrzna czescia stopy fajnie strzelil przy slupku.
0
Pep Ibre tak zachwala a Ibra go tak obrazal widac ze Pep to profesjonalista a Ibra rozwydrzone dziecko
0
przerosniete ego beniaminek i remis cie nie zadowala daje glowe ze nawet groznej akcji nie stworzycie
0
4-0 dla nas :} tak obstawiam
0
zawsze sie zgadzam ze slowem Xaviego
0
messi jest wielki uwielbiam go jako pilkarza i czlowiek ale pilkarskim bogiem dla mnie zawsze bd R10
0
ja taka fryzure jak pinto robilem zawsze w GTA (coronow)
0
Nie zbyt trudne ale chyba o to chodzi ^$^ fajnie spedzilem czas
0
Ibra to dziecko pyskate nie nadaje sie do Barcy a co do zlotej pilki Xavi
0
Xavi caly sezon rowna forma strzela i asystuje iniesta za malo gral 1 mies to za malo na ta nagrode sie pracuje caly sezon
0
co do zlotej pilki zdecydowanie Xavi wysoka forma przez caly sezon iniesta nie poniewaz caly sezon nie gral ;/ dopiero w mundialu zablysnol i wydaje mi sie ze powinien zostac najlepszym pilkarzem tego turnieju dlatego zdecydowanie Xavi strzelal asystowal .
0
moze kibice barcy by go lepiej wspominali i traktowali z szacunkiem jak by nie przeszedl do realu ;/
0
0
emm mysle ze defensywnego pomocnika zostawmy Busqe i Masche a Keita bd przed nimi czyli taki pomocnik bardziej tak mi sie wydaje
0
Atletico Madryt ?? a gdzie sevilla
0
Ja bym dal Messiemu ale pewnie ktos z interu dostanie czyli np Millito
0
aha spoko patryss to ja czekam na bramki i obronionego karnego Valdesa dzieki a tak wgl co myslicie o 1 meczu barcy jak dla mnie to bardzo dobry poczatek Vila znowu strzelil a Real narazie ma 0-0 a jest 89 min oby tak do konca :}
0
MarszczeRano :}