0

villa odkryl nowy talent ale nie przechodz na piosenkarza :}

0

co to za kwota niech zaplaci i bd spokoj taki jest futbol takie jest zycie

0

Ciekawy pomysl ale jaka druzyna sie zgodzi na gre na tylu frontach barca ledwo co squad ma 19 pilkarzy portugalska liga nie slynie z jakis rezerw ogromnychtak wiec wydaje mi sie ze zaden klub nie bd chcial grac dla takiej ligi czyli pomysl Joana troche nie wykonalny

0

chyba 1 bramka Alvesa w LM tak mi sie wydaje

0

"początkowy szok. Publiczność na Camp Nou przy stanie 1:0 spodziewała się najgorszego. Identycznie jak podczas spotkania z Herculésem, tak w meczu z Panathinaikosem,"

Ja odrazu wiedzialem ze barca wygra nie spodziewalem sie tego co z herculesem w tym meczu bylo widac przewage gromiaca Barcy i nie mozliwe bylo przegranie

0

pamietam ten mecz

0

autor: NKKKPK3W

watpie czy nawet do tego by sie nadawal :D Ronaldinho to FOOTBALL KING

0

tym lepiej barca bd miala wieksza motywacje ostatni wygrala 5-0 a z tego co wiem chodz nie na 100 % mecz moze bd na nsport

0

wie ktos co rozciol sobie Gerard (luk brwiowy , jakas czesc glowy czy krew z nosa mu leciala) bo na zdj nie widac a na meczu jak ogladalem straszna jakosc i nie widzialem no ale czego sie nie robi dla barcy a co do meczu wydaje mi sie ze dobrze ze przegralismy poprawimy bledy z tego meczu i napewno w lm pokazemy na co nas stac

0

nieliczne dobre akcje barcy reszta to takie raczej klepanie w sierodku i przezucanie na skrzydla a ponadto bledy w obronie adriano mogla pasc 2 bramka przez niego uratowal nas valdes jesli w 2 polowie barca sie nie obudzi i nie zacznie stwarzac dogodniejszych akcji nie wygra tego meczu i przegra z beniaminkiem i nawet real ktory zremisuje bd mogl z nas sie smiac

0

chcialbym zeby chociaz dzisiaj na jakies 30 min wszedl bo 10 czy tam 5 to bd zdecydowanie za malo zeby go ocenic

0

Cule88

pamietam ale i tak wtedy realowi sie nie nalezala bramka bo barca kontrolowala gre i jakims fuksem pilke otrzymal Drenthe wyszedl sam na sam i sie spenial Valdes bez klopotow wybronil a potem Alves wyprowadzil akcje . A co do meczu dzisiejszego bd trudno Trezeguet Drenthe Portillo zobaczymy ale raczej oczywiste jest ze barca wygra ale ile ?

0

pamietam fajna bramke Sylwka w meczu chyba z jakas druzyna w tym sezonie gdzie wygralismy wszystko 2008/2009 w fazie grupowej lm przegralismy ten mecz 3-2 gralismy rezerwa a Sylivnho zewnetrzna czescia stopy fajnie strzelil przy slupku.

0

Pep Ibre tak zachwala a Ibra go tak obrazal widac ze Pep to profesjonalista a Ibra rozwydrzone dziecko

0

przerosniete ego beniaminek i remis cie nie zadowala daje glowe ze nawet groznej akcji nie stworzycie

0

4-0 dla nas :} tak obstawiam

0

zawsze sie zgadzam ze slowem Xaviego

0

messi jest wielki uwielbiam go jako pilkarza i czlowiek ale pilkarskim bogiem dla mnie zawsze bd R10

0

ja taka fryzure jak pinto robilem zawsze w GTA (coronow)

0

Nie zbyt trudne ale chyba o to chodzi ^$^ fajnie spedzilem czas

0

Ibra to dziecko pyskate nie nadaje sie do Barcy a co do zlotej pilki Xavi

0

Xavi caly sezon rowna forma strzela i asystuje iniesta za malo gral 1 mies to za malo na ta nagrode sie pracuje caly sezon

0

co do zlotej pilki zdecydowanie Xavi wysoka forma przez caly sezon iniesta nie poniewaz caly sezon nie gral ;/ dopiero w mundialu zablysnol i wydaje mi sie ze powinien zostac najlepszym pilkarzem tego turnieju dlatego zdecydowanie Xavi strzelal asystowal .

0

moze kibice barcy by go lepiej wspominali i traktowali z szacunkiem jak by nie przeszedl do realu ;/

0

0

emm mysle ze defensywnego pomocnika zostawmy Busqe i Masche a Keita bd przed nimi czyli taki pomocnik bardziej tak mi sie wydaje

0

Atletico Madryt ?? a gdzie sevilla

0

Ja bym dal Messiemu ale pewnie ktos z interu dostanie czyli np Millito

0

aha spoko patryss to ja czekam na bramki i obronionego karnego Valdesa dzieki a tak wgl co myslicie o 1 meczu barcy jak dla mnie to bardzo dobry poczatek Vila znowu strzelil a Real narazie ma 0-0 a jest 89 min oby tak do konca :}

0

MarszczeRano :}

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?