0

jestem ciekaw jakie tam gwiazdy zagraja ;D

0

niech idzie nie waznie gdzie Barca ma dostac za niego kase i tyle

0

w tv chyba nie ale na 100 % bd na www.meczyki.pl

0

BarcaFann

Silva to jest sierodkowy obronca ale Thiago Silva gracz Milanu a David Silva jest ofensywnym skrzydlowym pomocnikiem Manchesteru City

0

mialem olbrzymie nadzieje co do niego ale skoro nie chce byc w Barcie to dziekuje bardzo

0

Nikt tak celnie nie przezuca pilki jak on sam Pique moze sie od niego uczyc

0

tez tak myslalem ze jednak zostanie bo w koncu to byly troche pogloski ale dobrze ze zostaje na euro jeszcze go zobaczymy :D

0

Nie moge sie doczekac 1 meczu

0

przy Rafie jest NY Red Bulls i jest ? dla info odszedl on za darmo za porozumieniem stron

0

dawz751

nie moze odejsc ma wazny kontrakt do 2015 wszystko zalezy od Wengera czy go pusci czy nie a cesc sobie moze chciec i tak decyzja nalezy dla Arsena

0

: Zielony1992

żaden obrońca nie ma tak precyzyjnych przerzutów jak on

zgodze sie z tym up ;D

0

nie lubie jak z Barcy odchadza prawdziwi Cule powodzenia Rafa

0

Hleb, Victor Sanchez oraz Martín Cáceres hmm Hleba bym sprzedal Sancheza zostawil i Caceresa tez bym zostawila na MŚ zagral chyba najlepiej ze wszystkich obroncow urugwaju ale znajac Pepa sprzeda Hleba i Caceresa a zostawi tylko Sancheza

0

Ronaldinho

0

Messi musi zapomniec o MŚ i skupic sie na sezonie bo teraz wszyscy mamy olbrzymie oczekiwania w obec niego i calej barcy

0

oby byl w takiej formie jak w poprzednim sezonie :D

0

Zaskakującą wiadomością jest to, że Pep Guardiola powołał Aleksandra Hleba na towarzyskie mecze w Seulu i Pekinie,

Dobrze zrobil chce go przetestowac i zobaczyc czy nadaje sie do Barcy czy nie

0

nie mow za kogos ze jest gotowy on sam musi wiedziec czy jest gotowy a mowienie ze jest gotowy do sezonu to nie wiem czy jest do konca prawda bo w meczu z tym Va cos tam naprawde slabo zagral

0

gdyby mogl zrobic to co chce to juz dawno by byl w Barcie bo przeciez Puyol mowil ze chce Cesc

0

Mam nadzieje ze wypali :}

0

w Arsenalu mu szlo niezle Anglia to liga dla niego ale obecnie nie Arsenal tylko jakies dolne teamy

0

nie warto wydawac na niego kasy

0

watch , rate & comment :D



0

tutaj macie skrot meczu na yt sa gole akcje pseudo kibic jak ktos chce filmik do sciagniecia to pisac na yt do mnie wysle linka gdzie mozna go pobrac a tym czasem watch , rate & comment :D



0

tutaj macie skrot meczu na yt sa gole akcje pseudo kibic jak ktos chce filmik do sciagniecia to pisac na yt do mnie wysle linka gdzie mozna go pobrac a tym czasem watch , rate & comment :D



0

na moje tylko tak mowi i wogole ze chce odejsc z arsenalu ale gdyby tak bylo to by nie przedluzal kontraktu do 2015 na moje to jest tylko dobre slowa do zlej gry

0

dal juz by mu odpoczac tak walczyl na MŚ i zagral chyba najlepiej ze wszystkich ARG a to jest mecz o nic

0

1-2 narazie 1 bramka dla barcy z pola karnego sanchez o ile dobrze pamietam 1 gol dla tej druzyny z karnego ja widzialem ze jednak faul byl przed polem karnym a 2 dla barcy to maxwell piekny goll zza pola karnegol :D

0

Ostrzeżenie by MOD

0

sam juz nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?