VanherLaLigaa
Dołączył/a: czerwiec 2010
Barca
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem ciekaw jakie tam gwiazdy zagraja ;D
0
niech idzie nie waznie gdzie Barca ma dostac za niego kase i tyle
0
w tv chyba nie ale na 100 % bd na www.meczyki.pl
0
BarcaFann
Silva to jest sierodkowy obronca ale Thiago Silva gracz Milanu a David Silva jest ofensywnym skrzydlowym pomocnikiem Manchesteru City
0
mialem olbrzymie nadzieje co do niego ale skoro nie chce byc w Barcie to dziekuje bardzo
0
Nikt tak celnie nie przezuca pilki jak on sam Pique moze sie od niego uczyc
0
tez tak myslalem ze jednak zostanie bo w koncu to byly troche pogloski ale dobrze ze zostaje na euro jeszcze go zobaczymy :D
0
Nie moge sie doczekac 1 meczu
0
przy Rafie jest NY Red Bulls i jest ? dla info odszedl on za darmo za porozumieniem stron
0
dawz751
nie moze odejsc ma wazny kontrakt do 2015 wszystko zalezy od Wengera czy go pusci czy nie a cesc sobie moze chciec i tak decyzja nalezy dla Arsena
0
: Zielony1992
żaden obrońca nie ma tak precyzyjnych przerzutów jak on
zgodze sie z tym up ;D
0
nie lubie jak z Barcy odchadza prawdziwi Cule powodzenia Rafa
0
Hleb, Victor Sanchez oraz Martín Cáceres hmm Hleba bym sprzedal Sancheza zostawil i Caceresa tez bym zostawila na MŚ zagral chyba najlepiej ze wszystkich obroncow urugwaju ale znajac Pepa sprzeda Hleba i Caceresa a zostawi tylko Sancheza
0
Ronaldinho
0
Messi musi zapomniec o MŚ i skupic sie na sezonie bo teraz wszyscy mamy olbrzymie oczekiwania w obec niego i calej barcy
0
oby byl w takiej formie jak w poprzednim sezonie :D
0
Zaskakującą wiadomością jest to, że Pep Guardiola powołał Aleksandra Hleba na towarzyskie mecze w Seulu i Pekinie,
Dobrze zrobil chce go przetestowac i zobaczyc czy nadaje sie do Barcy czy nie
0
nie mow za kogos ze jest gotowy on sam musi wiedziec czy jest gotowy a mowienie ze jest gotowy do sezonu to nie wiem czy jest do konca prawda bo w meczu z tym Va cos tam naprawde slabo zagral
0
gdyby mogl zrobic to co chce to juz dawno by byl w Barcie bo przeciez Puyol mowil ze chce Cesc
0
Mam nadzieje ze wypali :}
0
w Arsenalu mu szlo niezle Anglia to liga dla niego ale obecnie nie Arsenal tylko jakies dolne teamy
0
nie warto wydawac na niego kasy
0
watch , rate & comment :D
0
tutaj macie skrot meczu na yt sa gole akcje pseudo kibic jak ktos chce filmik do sciagniecia to pisac na yt do mnie wysle linka gdzie mozna go pobrac a tym czasem watch , rate & comment :D
0
tutaj macie skrot meczu na yt sa gole akcje pseudo kibic jak ktos chce filmik do sciagniecia to pisac na yt do mnie wysle linka gdzie mozna go pobrac a tym czasem watch , rate & comment :D
0
na moje tylko tak mowi i wogole ze chce odejsc z arsenalu ale gdyby tak bylo to by nie przedluzal kontraktu do 2015 na moje to jest tylko dobre slowa do zlej gry
0
dal juz by mu odpoczac tak walczyl na MŚ i zagral chyba najlepiej ze wszystkich ARG a to jest mecz o nic
0
1-2 narazie 1 bramka dla barcy z pola karnego sanchez o ile dobrze pamietam 1 gol dla tej druzyny z karnego ja widzialem ze jednak faul byl przed polem karnym a 2 dla barcy to maxwell piekny goll zza pola karnegol :D
0
Ostrzeżenie by MOD
0
sam juz nie wiem