0

kto by to nie byl Pep podejmie dobra decyzje

0

to 1 zdj jest dobre tak jak by go za ucho ciagnol :D

0

Natomiast w drugich czterdziestu pięciu minutach pokazaliśmy, iż jeśli gramy dobrze, to jesteśmy groźni", zakończył.

aha skoro uwazacie ze jestescie grozni to czemu w 1 polowie przegrywaliscie z juniorami Barcy ?? zobaczymy na CN czy bd taki cwany VeB PeP.......

0

Caceres dla mnie on na MŚ zagral u boku Suareza i Forlana najlepiej z Urugwaju wydaje mi sie ze przyda nam sie obronca po odejsciu Marqueza i Dimitro a pozatym Milito w sredniej formie co do Sancheza to juz zalezy od Guardioli Hleb wlasciwie tez bo ja nie wiem czy by sie sprawidzili w FCB

0

powinien guardiola Messiego dac na skrzydlo a ibre na sierodku zostawic a tak ehhh trzeba strzelac w rewanzu 2

0

bardzo dobry mecz Adriano z tym transferem to naprawde dobra sprawa a co do teamtu to owszem wszystko jest mozliwe barca zagra najlepszym skladem tak wiec wtedy juz naprawde bd mecz tylko bez Bojana na skrzydle prosze i moze z Villa i Adriano od poczatku . A tak wgl to Ibra chyba jakas kontuzje zlapal ?

0

Narazie jest Puyol ale kto wie on juz ma 32 lata tak wiec mam nadzieje ze kiedys go zastapisz

0

chyba najgorzej wypadl Bojan nie tego od niego oczekiwalismy Dos Santos tez nie najlepiej a reszta nawet dobrze a co do Rubena to moze byc jeszcze z niego bramkarz kilka razy ladne parady a przy golach no coz nie mial szans brawo Mińo

0

ja jestem zadowolony z tego wyniku bylem na niego gotowy ale wierze ze na CN wygraja SC

0

Glupi Del Bosque przez niego barca przegrala mam nadzieje ze na CN wygraja na tyle zeby wygrac SC

0

Ja bylem za tym zeby jeszcze 1 sezon zostal mam nadzieje ze zostanie

0

dajmy szanse przez jeszcze jeden sezon Zlatanowi w meczach przedsezonowych pokazal ze jest w troche lepszej formie od bojana tak wiec wydaje mi sie ze lepiej go zostawic na ten jeden sezon wkoncu jako zmiennik zawsze sie przyda to jest moje zdanie

0

ja obejze w necie live z jakims hiszpanskim komentatorem juz sie przyzwyczajilem "Amarcado Messi gogolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgoll"

0

icefire

masz racje barca zawsze 4-3-3 czy tez jak popularnie mowiac 4-1-2-2-1

0

czarna wołga

ja Dos Santosa widze troche inaczej nie jest az tak super ale nie przesadzajmy mysle ze zagra w skali od 1-10 na 7

0

autor: fir

masz racje ze messi to nie tylko barca ale on bd odgrywal wazna role w druzynie jesli on bd mial forme to barca raczej wygra

0

Dla mnie najlepszym pilkarzem Barcy jest i bd zawsze Ronaldinho on zapoczatkowal magie

0

Toure nikt nie wywalal odszedl z wlasnej woli moze barce bd mial w sercu ale cules nie jest i nie bd

0

Navas i Fabiano sa dobzi ale u nas gra Messi :D

0

czyli nie jest tak zle zagra VV mozliwe ze Villa bo przeciez nie gral w reprezentacji czyli nie jest az tak zle w 1 meczu remis bd dobry a na CN trzeba juz wygrac

0

Dobra Zabawa i atmosfera to dobrze wplywa mentalnie na druzyny VeB

0

Dodano: 2010-08-12 22:46:47, autor: sexibarca

Ronaldinho już dawno się skończył ... ale miło by było im wpie.dolić :))

Ja sledzilem Serie A i troche sie z toba nei zgodze byl okres gdzie w 5 meczach strzelil jakies 10 goli i mial okres 2,3 mies gdzie gral naprawde bardzo dobrze tak wiec tak zgadzam sie dawno sie skonczyl ale nadal jest groznym sniperem

0

w sumie skoro nie gral z Mex... to moglby zagrac ale to zalezy wydaje mi sie glownie od niego a nie tak jak on mowi ze nie od niego mam nadzieje ze zagra bo przyda sie i mam nadal nadzieje ze Iniesta zagra

0

Pedro masz racje teraz liczy sie tylko Barca

0

Legenda a ja myslalem ze juz zakonczyl kariere ale dobrze ze jeszcze sobie grywa

0

niech go Leo namuwi tak jak Xavi Puyol Pique itd namawiali Ville i Cesca

0

masiar

Valdes nie zagra tak wiec pozostaje Ruben Mińo

0

sklad na przyszly sezon

Valdes

Alves Pique Puyol Abidal

Xavi Busq Iniesta

Messi Villa Pedro

taki sklad by byl najlepszy wg mnie bo stawianie Villi na skrzydlo ibry na sierodek nie jest dobrym rozwiazaniem

0

przycmil chyba argentyne messi mial bardzo dobry turniej

0

Ronaldinho Borriello Inzaghi Pato na co wam Ibra precz od niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?