Vassili
Dołączył/a: kwiecień 2012
Jasło
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes niech już idzie sobie gdzieś bo on to tylko podawać umie..
0
Cuenca jest lepszy niż Tello, bo nie jest tak głupi jak Tello by brać Arbeloe na biegi :)
0
Trzeba nam Neymara by ktoś może Messiego w golach doganiał bo to przepaść jest heh
0
Nie jest to wielki błąd bo w lecie przychodzi Neymar :)
0
Ale tutaj niektórzy mają głupotę na umyśle.. Przecież to jest na pewno zrobione tak że TITO ma trening pokazywany przez LIVE a podczas meczu są w stałym kontakcie i lepiej że TITO widzi to w TV bo widzi co można zrobić ! :)
0
Sami sobie jesteśmy winni temu remisowi :) Powinno być z 4:0 no ale nie ma ponieważ nasi zamiast strzelać czy coś to szukają podania, brakuje trochę samolubstwa ala Robben lecz każdy szuka kogoś by podać i strzelić na pustą ;/ Przydałby sie taki chirurgiczny napastnik jak Falcao heh..
0
Cała bramka aa ten prawie w środek lol...
0
Najlepszą opcją byłby Rene Higuaita lecz on to już emeryturka od dawna hehehe :D
0
Szczerze mówiąc to gdybyśmy mieli w bramce kogoś takiego jak Neuer, Hart albo Casillas to wczoraj gol po tym małym rykoszecie by nie padł bo to było do wyciągnięcia :) Valdes umie grać nogami i nie jest zły lecz popełnia za dużo głupich błędów.
0
Bramkarz jak ma 30 lat to dopiero jest bramkarzem bo ma doświadczenie :)
0
T. Courtois - 22 lata. Co z tego jak on jest tylko i wyłącznie dla CHELSEA !
0
Jemmie Janot to jest prze kozak !
0
Neuer*
0
Barca to raczej albo Hart albo Nouer ;)
0
Ja widze tutaj jednego kandydata który nogami gra jak Ronaldinho ;) Rogeiro Ceni ! :D
0
Thiago prawie jak nasz magik R10 :)
0
I tak największe zagrożenie będzie sprawiał Saviola :)
0
Sanchez ma setke i ma na prawa nogę wystarczy finezyjny strzał i gol a ten kombinuje z kiwaniem bramkarza.. Sam sobie utrudnia :)
0
Jak Cesc gra słabo to ja jestem ksiądz hahaha :D
0
Nie ma co się śmiać korki słabo ma dopasowane i to jest tego wina niech przejdzie na Adidasy :)
0
SevFCB większego głupca od Ciebie na tej stronie raczej nie widziałem hahahaha.. Skoro angole są taki twardzi w obronie i w ogóle to dlaczego ich kadra gówno gra ? :)
0
@Campo ten Ebwelle jest lub będzie szybszy niż Messi i Kryśka :)
0
Oni już nie będą tak świetni jak Messi, Xavi, Iniesta, Puyol :) Może Deulofeu będzie gwiazdą :)
0
Yilmaz jest kozak :D
0
Dzieci... Wy piszecie ze prawdziwy Ronaldo z Brazylii był groszy od Messiego i że strzelił tylko 47 goli w najlepszym sezonie. Lecz spójrzcie na to jacy obrońcy w tamtych latach grali !! Nie to co teraz takie pachołki... Wiadomo Messi jest geniuszem i nie jest napastnikiem tylko Lewo Skrzydłowym ustawianym na pozycji napastnika, Ronaldo grał tylko na pozycji klasycznej 9 gdzie zawsze wokół siebie ma się 4 obrońców !!
0
Dobrze zrobił mądry chłopak :)
0
Laporta był lepszy bo nie patrzył na długi tylko patrzył na Barce i tego czego oczekują kibice ! :)
0
Prawej nogi to on zbytnio ma albo ma zeza lecz lewa to szlif diamentowy :)
0
Messi mniej siły więcej rotacji i gol z wolnego bo blisko było :) Ronaldinho takie wolne to pizgał bez rozbiegu :)
0
Sory że nie na temat ale zobaczcie to :) watch?v=qblh1S6B5ns brakuje takich zagrań w Barcelonie :(