Vassili
Dołączył/a: kwiecień 2012
Jasło
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest El-Tigre chłopaki tak że on jest Killerem w ważnych meczach.. A Barca dzisiaj bez animuszu..
0
Jebaka Falcao :D
0
Panowie wydają się szare bo to makieta zrobiona przez jakiegoś kolesia z SPORTU ! One będą wyraziste tak jak jest opisane pod zdjęciem :)
0
A wy tutaj już w poprzednim newsie jechaliście po Ibrze .. Ibra jest kozakiem i szkoda że go Barca sprzedała bo przydałby się nam i dobre bramy strzelał i pięknie asystował :)
0
Falcao mistrz omg :O
0
Lepiej mieć długi niż się sprzedać ... Rosell to CWEL !
0
Zobaczcie Panowie co Zlatanek robi z Anglią ;)
0
Ale wyje... :D
0
Ale ręka była co jak co więc słusznie :)
0
Hahahahha co za padaka :D
0
Pique niepotrzebnie podchodził pod tamtego zawodnika bo miał jednego za plecami :)
0
Lionel0MessiRMKaT@ Jakby Alexis grał tak jak w Udine to Tello mógłby mu buty czyścić :) Tello jeszcze mało umie ale dobre ma strzały ;)
0
barcapasy Odpal sobie mecz to zobaczysz ...
0
Nic mu nie będzie :) spokojnie !
0
matii1415 @ Chłopcze pomyśl że skoro interesuje się nim Juve to to jest zawodnik z klasą bo Juve ciot nie kupuje! A po 2 to Sanchez jest koks tylko musi się rozegrać i zacząć grać odważnie tak jak w Udine gdzie dryblingiem mijał całą obronę + bramkarza i gol ! A kasa na obrońców i Neymara jest zawsze tylko Barca nie kupuje za dużo piłkarzy bo chce wyeliminować długi :)
0
Plan A już raczej nie zadziała bo wszystkie drużyny doskonale go znają :)
0
Ten Weidenfeller chciał chyba ryż zbierać taką interwencją... Zamiast się rzucić obiema rękami, porażka ;/
0
Taktyka mistrzów! Gra na wrzuty i długie piły w pole karne hahaha :D
0
To tak poza tematem ale obczajcie ;) Ahh te jego zagrania
0
Wy myśleliście ze Messi złapie kontuzje ? Hahaha Przecież on miał przeszczep kości jak Wolverine :)
0
davidek1997 zółta dlatego iż Bartra atakował przeciwnika łokciem..
0
Ale sędzia lama... Będzie gadanie znów.
0
konrad794 włącz sobie mecz to zobaczysz...
0
Cesc out bo szkoda by się męczył z taką Celtą i daje szansę młodemu proste :)
0
Wejdzcie na SopCast i najdźcie sobie kanał o nazwie MyFootball.Ws. Komentator Ruski ale nigdy nie zacina się i piękna jakość :)
0
Jest takie powiedzenie, strata w środku pola = kontra + możliwy gol...
0
Wymiana Busi za Yaya i będę w niebie ;]
0
Ten Falcao jest kozakiem i ja to wiedziałem jeszcze gdy grał w FC Porto :) Lewa czy prawa noga nie robi różnicy :)
0
Ten koleś robi to specjalnie ponieważ Barca zrobiła mu krzywdę. Gdyby on grał na N tak jak Eto'o i piłki byłyby grane na niego i Messiego to bylibyśmy nie do zatrzymania a tak to Zlatan biegał gdzieś po skrzydłach i się męczył i dryblował zamiast strzelać bramki a później dziw skąd taka mała liczba goli u niego że tylko 22 bramki.. Z zawodnikami z charakterem trzeba umieć się obchodzić i dać im grać tam gdzie czują się najlepiej! W tym sezonie taki Zlatan byłby idealny ponieważ drużyna miałaby więcej wariantów do rozegrania a tak to rogi będą rozgrywane na krótko póki Puyol i Pique nie wrócą...
0
Abi wraca do formy :) Widzę że nie tylko wzrosła jego masa ale też zmienił buty Nike na Adasie :) Jestem ciekaw dlaczego Nike tak upada względem korków :)