0

To jest El-Tigre chłopaki tak że on jest Killerem w ważnych meczach.. A Barca dzisiaj bez animuszu..

0

Jebaka Falcao :D

0

Panowie wydają się szare bo to makieta zrobiona przez jakiegoś kolesia z SPORTU ! One będą wyraziste tak jak jest opisane pod zdjęciem :)

0

A wy tutaj już w poprzednim newsie jechaliście po Ibrze .. Ibra jest kozakiem i szkoda że go Barca sprzedała bo przydałby się nam i dobre bramy strzelał i pięknie asystował :)

0

Falcao mistrz omg :O

0

Lepiej mieć długi niż się sprzedać ... Rosell to CWEL !

0

Zobaczcie Panowie co Zlatanek robi z Anglią ;)

0

Ale wyje... :D

0

Ale ręka była co jak co więc słusznie :)

0

Hahahahha co za padaka :D

0

Pique niepotrzebnie podchodził pod tamtego zawodnika bo miał jednego za plecami :)

0

Lionel0MessiRMKaT@ Jakby Alexis grał tak jak w Udine to Tello mógłby mu buty czyścić :) Tello jeszcze mało umie ale dobre ma strzały ;)

0

barcapasy Odpal sobie mecz to zobaczysz ...

0

Nic mu nie będzie :) spokojnie !

0

matii1415 @ Chłopcze pomyśl że skoro interesuje się nim Juve to to jest zawodnik z klasą bo Juve ciot nie kupuje! A po 2 to Sanchez jest koks tylko musi się rozegrać i zacząć grać odważnie tak jak w Udine gdzie dryblingiem mijał całą obronę + bramkarza i gol ! A kasa na obrońców i Neymara jest zawsze tylko Barca nie kupuje za dużo piłkarzy bo chce wyeliminować długi :)

0

Plan A już raczej nie zadziała bo wszystkie drużyny doskonale go znają :)

0

Ten Weidenfeller chciał chyba ryż zbierać taką interwencją... Zamiast się rzucić obiema rękami, porażka ;/

0

Taktyka mistrzów! Gra na wrzuty i długie piły w pole karne hahaha :D

0

To tak poza tematem ale obczajcie ;) Ahh te jego zagrania

0

Wy myśleliście ze Messi złapie kontuzje ? Hahaha Przecież on miał przeszczep kości jak Wolverine :)

0

davidek1997 zółta dlatego iż Bartra atakował przeciwnika łokciem..

0

Ale sędzia lama... Będzie gadanie znów.

0

konrad794 włącz sobie mecz to zobaczysz...

0

Cesc out bo szkoda by się męczył z taką Celtą i daje szansę młodemu proste :)

0

Wejdzcie na SopCast i najdźcie sobie kanał o nazwie MyFootball.Ws. Komentator Ruski ale nigdy nie zacina się i piękna jakość :)

0

Jest takie powiedzenie, strata w środku pola = kontra + możliwy gol...

0

Wymiana Busi za Yaya i będę w niebie ;]

0

Ten Falcao jest kozakiem i ja to wiedziałem jeszcze gdy grał w FC Porto :) Lewa czy prawa noga nie robi różnicy :)

0

Ten koleś robi to specjalnie ponieważ Barca zrobiła mu krzywdę. Gdyby on grał na N tak jak Eto'o i piłki byłyby grane na niego i Messiego to bylibyśmy nie do zatrzymania a tak to Zlatan biegał gdzieś po skrzydłach i się męczył i dryblował zamiast strzelać bramki a później dziw skąd taka mała liczba goli u niego że tylko 22 bramki.. Z zawodnikami z charakterem trzeba umieć się obchodzić i dać im grać tam gdzie czują się najlepiej! W tym sezonie taki Zlatan byłby idealny ponieważ drużyna miałaby więcej wariantów do rozegrania a tak to rogi będą rozgrywane na krótko póki Puyol i Pique nie wrócą...

0

Abi wraca do formy :) Widzę że nie tylko wzrosła jego masa ale też zmienił buty Nike na Adasie :) Jestem ciekaw dlaczego Nike tak upada względem korków :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?