Vassili
Dołączył/a: kwiecień 2012
Jasło
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Graja trochę tak jakby im się nie chciało. Czy wy też to widzicie ?
0
Zero Krycia tego żelowego pedałka...
0
Ehh Lewa obrona bez Abiego kuleje...
0
Lekko mu coś przeskoczyło, mięsień boli to już zmiana.. Jak dziewczyny trochę..
0
malina0@ No to wchodzisz na rojadirecta.me i tam znajdujesz mecz Barcy i z samej góry bedzie sopcast 2500 kb/s :)
0
malina0@ Ja znam super kanał na sopcascie tylko komentator albo rosyjski albo hiszpański :)
0
Po tej bramce aż się rozkleił :(
0
Roni to kozak.. Nawet w takim wieku u nas by asystował i strzelał bramy jak na zawołanie :)
0
Tello nie powinien zagrać z Realem ponieważ Albiola to on nie nabierze..
0
Komentatorzy z 'N" nie znają się nawet na zawodnikach.. Koleś zamiast Aguero czyta Agero... ręce opadają ;/
0
Jak Villa strzeli bramke to będzie lepszy niż Kryśka :)
0
Najlepiej by było gdyby rozebrali to Camp Nou i wybudowali w tym samym miejscu większe Camp Nou i nowsze :)
0
TAK JEST !! MESSI !!!
0
Tello dureń ...
0
0
0
o.O zatkało mnie...
0
0
@ Cyro4 ale chodzi o to by Real nie wygrał w Lm ani meczu ! :D
0
Ołłłłłł ten atomowy strzał Yaya ;(
0
0
Yaya to kozak!!!!
0
A najlepszym wykonawcą rzutów wolnych w historii piłki nożnej jest Siniša Mihajlović a po nim był Juninho i Beckham, Ronaldinho, Roberto Carlos, Ibrahimovic, Krysia. A największa prędkość piłki po strzale z rzutu wolnego jest strzał Ronnego z Fc Porto, piłka leciała z prędkością 222 km/h :)
0
Rzuty wolne w Barcelonie to Ronaldinho kręcił najlepiej po Koemanie :)
0
Powaliłoby ich jakby go wypożyczyli.. Taki Tello sobie ma grać a Cesc były kapitan Arsenalu i nasz wychowanek ma iść na wypożyczenie ? hahaha smieszna sprawa :)
0
Może i masz rację ale Krysiek sam mówił że chciałby grać u nas zanim poszedł do Realu :)
0
To że by się nie dogadywali to nie jest wina piłkarzy tylko trenera chłopcze :) W Reprezentacji Hiszpanii jest wiele gwiazd i co ? jadą wszystkich jak chcą !
0
A niech Barca kupi Kryśkę, przyda się nam i bedzie miał lepszą motywacje by się zemścić na Realu :) Ale to nie jest możliwe a z takim składem z Kryśka Messim i może Neymarem to Barca by z 5 razy z rzędu LM wygrała bez problemu :)
0
Ehh
0
"W Barcelonie nie będzie już Guardioli, a sam Messi popadnie w konflikt z kolegami z zespołu. Argentyńczyk trafi do Realu Madryt, w którym zastąpi Cristiano Ronaldo. Portugalczyk po znakomitym sezonie, w którym zdobędzie Złotą Piłkę, poważnie pokłóci się z José Mourinho i opuści "Królewskich" Ta przepowiednia jakiegoś tam kolesia nie może być prawdziwa...