0

Graja trochę tak jakby im się nie chciało. Czy wy też to widzicie ?

0

Zero Krycia tego żelowego pedałka...

0

Ehh Lewa obrona bez Abiego kuleje...

0

Lekko mu coś przeskoczyło, mięsień boli to już zmiana.. Jak dziewczyny trochę..

0

malina0@ No to wchodzisz na rojadirecta.me i tam znajdujesz mecz Barcy i z samej góry bedzie sopcast 2500 kb/s :)

0

malina0@ Ja znam super kanał na sopcascie tylko komentator albo rosyjski albo hiszpański :)

0

Po tej bramce aż się rozkleił :(

0

Roni to kozak.. Nawet w takim wieku u nas by asystował i strzelał bramy jak na zawołanie :)

0

Tello nie powinien zagrać z Realem ponieważ Albiola to on nie nabierze..

0

Komentatorzy z 'N" nie znają się nawet na zawodnikach.. Koleś zamiast Aguero czyta Agero... ręce opadają ;/

0

Jak Villa strzeli bramke to będzie lepszy niż Kryśka :)

0

Najlepiej by było gdyby rozebrali to Camp Nou i wybudowali w tym samym miejscu większe Camp Nou i nowsze :)

0

TAK JEST !! MESSI !!!

0

Tello dureń ...

0

0

0

o.O zatkało mnie...

0

0

@ Cyro4 ale chodzi o to by Real nie wygrał w Lm ani meczu ! :D

0

Ołłłłłł ten atomowy strzał Yaya ;(

0

0

Yaya to kozak!!!!

0

A najlepszym wykonawcą rzutów wolnych w historii piłki nożnej jest Siniša Mihajlović a po nim był Juninho i Beckham, Ronaldinho, Roberto Carlos, Ibrahimovic, Krysia. A największa prędkość piłki po strzale z rzutu wolnego jest strzał Ronnego z Fc Porto, piłka leciała z prędkością 222 km/h :)

0

Rzuty wolne w Barcelonie to Ronaldinho kręcił najlepiej po Koemanie :)

0

Powaliłoby ich jakby go wypożyczyli.. Taki Tello sobie ma grać a Cesc były kapitan Arsenalu i nasz wychowanek ma iść na wypożyczenie ? hahaha smieszna sprawa :)

0

Może i masz rację ale Krysiek sam mówił że chciałby grać u nas zanim poszedł do Realu :)

0

To że by się nie dogadywali to nie jest wina piłkarzy tylko trenera chłopcze :) W Reprezentacji Hiszpanii jest wiele gwiazd i co ? jadą wszystkich jak chcą !

0

A niech Barca kupi Kryśkę, przyda się nam i bedzie miał lepszą motywacje by się zemścić na Realu :) Ale to nie jest możliwe a z takim składem z Kryśka Messim i może Neymarem to Barca by z 5 razy z rzędu LM wygrała bez problemu :)

0

Ehh

aż się łezka w oku kręci :( Ten Atak magiczny Henry-Eto'o-Messi

0

"W Barcelonie nie będzie już Guardioli, a sam Messi popadnie w konflikt z kolegami z zespołu. Argentyńczyk trafi do Realu Madryt, w którym zastąpi Cristiano Ronaldo. Portugalczyk po znakomitym sezonie, w którym zdobędzie Złotą Piłkę, poważnie pokłóci się z José Mourinho i opuści "Królewskich" Ta przepowiednia jakiegoś tam kolesia nie może być prawdziwa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?