0

Panowie Kryśka chce odejść z Realu !

0

Krysia chyba kontuzja ^^

0

Wiem że laski rozkładają nogi gdy je trzeba tam podrapać ale żeby bramkarz robił takie rzeczy ?

0

Co za porażka... jak można wpuścić takiego gola...

0

Widzę że nadal ktoś nie wie tego iż Messi nie jest środkowym napastnikiem !! Messi jest Prawo Skrzydłowym tak naprawdę! I ja wolę gdy Messi schodzi z skrzydła bo jest groźniejszy niż stoi sobie tam w środku. A to że strzela dużo bramek to już plus dla nas i Barcelony :) Lecz z skrzydła jest o wiele bardziej groźniejszy! Przypomnijcie sobie sezon 2008/2009 gdy w ataku był jeszcze Henry i Eto'o. W tamtym czasie Barca miała więcej wariantów bo mogła grać na wrzutki, prostopadle piłki ziemią i górą, klepką. A teraz graja tylko klepką i na prostopadłe piłki ziemią bo inaczej nie ma sensu bo nie ma nikogo wysokiego z przodu... Falcao jest może niski ale nikt nie strzela tyle goli z głowy co on !

0

Czy ktoś z was to widział ? :P http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=D5e2PIi-ITk

0

Ludzie pomyślcie! Falcao grając jeszcze w Fc Porto strzelał mnóstwo goli razem z Hulkiem, teraz w Atletico strzela ich też bardzo dużo to świadczy o tym że nie ważne jaki klub i kogo ma za plecami w swojej drużynie on potrafi wykorzystać każda 100% sytuacje! A do tego rzuca się na piłkę jak byk na czerwoną płachtę to jest prawdziwy napastnik który się nie boi starć bark w bark i nie tylko. Więc teraz pomyślcie sobie tak że jakby on grał w Barcelonie mając za plecami takiego Xaviego, Iniestę, Messiego i nie tylko ich byłby co roku królem strzelców w Europie! Tylko musiałby grać na szpicy tak jak kiedyś nasza "Czarna Perła"! A szczera prawda jest taka że to byłoby bardzo dobre rozwiązanie ponieważ Messi jest groźniejszy z skrzydła niż z środka pola. Niektórzy tutaj z was piszą że on by się nie sprawdził bo Barcelona wymienia mnóstwo podań itp. jakby ktoś z tych co tak myślą oglądał wczorajszy mecz to by widział jak kombinacyjnie grało Atletico. Moim zdaniem Barcelonie taki ktoś jak Falcao jest niezbędnie potrzebny!!

0

Barca powinna kupic Falcao bo to jest koles od ważnych meczów :) Ja już pisałem o nim w zimowym okienku by go kupić itp. to jest prawdziwa klasyczna 9 :)

0

Gdyby nie bład Valdesa w 1 meczu to my byśmy tam wchodzili sobie na góre :)

0

Barcelonie trzeba napastnika coś tak Eto'o by strzelał około 30 bramek na sezon wtedy byłaby skuteczność.. I wtedy byłoby łatwiej Barcelonie i Messiemu :)

0

Kurde !! :D Wyczuwam zimę w Madrycie ^^

0

0

Chaser@ Co z tego że ratuje dupe w dowolnym meczu jak w meczu z Odwiecznym Rywalem robi takie babole że to się w głowie nie mieści...

0

To jest zbyt duża zniewaga.. Valdes na taki klub jak Barca nie zasługuje. I proszę nie wyzywajcie mnie od trolli i dzieci bo jestem z Barcą od 2000 roku i widziałem wszystkie babole Valdesa. Potrzebny jest nowy bramkarz i widziałbym tutaj Ter Stengena.

0

Affelay na trybunach razem z Songiem ? WTF ?

0

On mógłby grać dalej dla Barcy ! Przecież jego piłki crossowe są magiczne !

0

Song pewnie w drugiej połowie zagra :)

0

Potwierdzone od samych lekarzy :]

0

Hahahah PEPE nie zagra z nami w Czwartek !! :D

0

Song pokazuje już piątkę czyli ( Manite ) która będzie w meczu z realem dla nas ! :)

0

wyraźnie*

0

@ lilekornik A ja wyrazie napisałem że sędzia uratował realowi dupe bo odgwizdał spalonego mimo iż go nie było :F

0

0

Real juz kupił sędziego ;]

0

Omg mam nadzieje że te składy są nieprawidłowe ponieważ jak zobacze Tello w 1 to chyba buchnę smiechem...

0

Oglądam sobie teraz mecz Wigan vs Chelsea i gracz Moses z Wigan wkreca obronę Chelsea jak chce normalnie zachwyca ten chłopak :)

0

A i to co Song potrafi najlepiej :)

0

A i to co potrafi Song najlepiej ;]

0

Song jest już w drodze do Barcy tak jak to mówią komentatorzy z meczu Arsenalu :)

0

Komentator w meczu Arsenal-Sunderland powiedział iż Song wyleciał dzisiaj do Barcelony !! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?