Vassili
Dołączył/a: kwiecień 2012
Jasło
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie Kryśka chce odejść z Realu !
0
Krysia chyba kontuzja ^^
0
Wiem że laski rozkładają nogi gdy je trzeba tam podrapać ale żeby bramkarz robił takie rzeczy ?
0
Co za porażka... jak można wpuścić takiego gola...
0
Widzę że nadal ktoś nie wie tego iż Messi nie jest środkowym napastnikiem !! Messi jest Prawo Skrzydłowym tak naprawdę! I ja wolę gdy Messi schodzi z skrzydła bo jest groźniejszy niż stoi sobie tam w środku. A to że strzela dużo bramek to już plus dla nas i Barcelony :) Lecz z skrzydła jest o wiele bardziej groźniejszy! Przypomnijcie sobie sezon 2008/2009 gdy w ataku był jeszcze Henry i Eto'o. W tamtym czasie Barca miała więcej wariantów bo mogła grać na wrzutki, prostopadle piłki ziemią i górą, klepką. A teraz graja tylko klepką i na prostopadłe piłki ziemią bo inaczej nie ma sensu bo nie ma nikogo wysokiego z przodu... Falcao jest może niski ale nikt nie strzela tyle goli z głowy co on !
0
Czy ktoś z was to widział ? :P http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=D5e2PIi-ITk
0
Ludzie pomyślcie! Falcao grając jeszcze w Fc Porto strzelał mnóstwo goli razem z Hulkiem, teraz w Atletico strzela ich też bardzo dużo to świadczy o tym że nie ważne jaki klub i kogo ma za plecami w swojej drużynie on potrafi wykorzystać każda 100% sytuacje! A do tego rzuca się na piłkę jak byk na czerwoną płachtę to jest prawdziwy napastnik który się nie boi starć bark w bark i nie tylko. Więc teraz pomyślcie sobie tak że jakby on grał w Barcelonie mając za plecami takiego Xaviego, Iniestę, Messiego i nie tylko ich byłby co roku królem strzelców w Europie! Tylko musiałby grać na szpicy tak jak kiedyś nasza "Czarna Perła"! A szczera prawda jest taka że to byłoby bardzo dobre rozwiązanie ponieważ Messi jest groźniejszy z skrzydła niż z środka pola. Niektórzy tutaj z was piszą że on by się nie sprawdził bo Barcelona wymienia mnóstwo podań itp. jakby ktoś z tych co tak myślą oglądał wczorajszy mecz to by widział jak kombinacyjnie grało Atletico. Moim zdaniem Barcelonie taki ktoś jak Falcao jest niezbędnie potrzebny!!
0
Barca powinna kupic Falcao bo to jest koles od ważnych meczów :) Ja już pisałem o nim w zimowym okienku by go kupić itp. to jest prawdziwa klasyczna 9 :)
0
Gdyby nie bład Valdesa w 1 meczu to my byśmy tam wchodzili sobie na góre :)
0
Barcelonie trzeba napastnika coś tak Eto'o by strzelał około 30 bramek na sezon wtedy byłaby skuteczność.. I wtedy byłoby łatwiej Barcelonie i Messiemu :)
0
Kurde !! :D Wyczuwam zimę w Madrycie ^^
0
0
Chaser@ Co z tego że ratuje dupe w dowolnym meczu jak w meczu z Odwiecznym Rywalem robi takie babole że to się w głowie nie mieści...
0
To jest zbyt duża zniewaga.. Valdes na taki klub jak Barca nie zasługuje. I proszę nie wyzywajcie mnie od trolli i dzieci bo jestem z Barcą od 2000 roku i widziałem wszystkie babole Valdesa. Potrzebny jest nowy bramkarz i widziałbym tutaj Ter Stengena.
0
Affelay na trybunach razem z Songiem ? WTF ?
0
On mógłby grać dalej dla Barcy ! Przecież jego piłki crossowe są magiczne !
0
Song pewnie w drugiej połowie zagra :)
0
Potwierdzone od samych lekarzy :]
0
Hahahah PEPE nie zagra z nami w Czwartek !! :D
0
Song pokazuje już piątkę czyli ( Manite ) która będzie w meczu z realem dla nas ! :)
0
wyraźnie*
0
@ lilekornik A ja wyrazie napisałem że sędzia uratował realowi dupe bo odgwizdał spalonego mimo iż go nie było :F
0
0
Real juz kupił sędziego ;]
0
Omg mam nadzieje że te składy są nieprawidłowe ponieważ jak zobacze Tello w 1 to chyba buchnę smiechem...
0
Oglądam sobie teraz mecz Wigan vs Chelsea i gracz Moses z Wigan wkreca obronę Chelsea jak chce normalnie zachwyca ten chłopak :)
0
A i to co Song potrafi najlepiej :)
0
A i to co potrafi Song najlepiej ;]
0
Song jest już w drodze do Barcy tak jak to mówią komentatorzy z meczu Arsenalu :)
0
Komentator w meczu Arsenal-Sunderland powiedział iż Song wyleciał dzisiaj do Barcelony !! :D