Vassili
Dołączył/a: kwiecień 2012
Jasło
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tu fajny filmik :)
0
@Slawmm
Karne dla Barcy powinien wykonywać Fabs :) Uderzenie ma mocne i gdy trzeba to uderza na siłe karnego a nie bawi się w technike.. Lecz i tak Mistrza Ronaldinho nikt nie zastąpi :(
0
@metanabol, Że niby Busquets najlepszym DMF ? Hahaha dobry żart.. Yaya Toure jest obecnie najlepszym DMF jaki jest na tym świecie! Strzela bardzo dużo goli, jest silny i nie traci głowy na boisku.. A co do Songa to jest lepszy od Busquetsa w rozgrywaniu i asystowaniu i też strzela gole a w obronie jest bardzo agresywny przez co czasami dostaje czerwień ale agresja jest nam potrzebna na mecze z Realem na przykład :)
0
Boże jak oni sępią... Co im szkodzi te 2 miliony ? Nie dość że Arsenal godzi się na kolejny transfer to jeszcze próbują jak na bazarze coś utargować...
0
Koleś ma głowe do posyłania piłek
0
Tylko nie Affelay !!! :(
0
Po kontuzji ale grał bardzo dobrze :) Nene nie poszalał sobie ;]
0
Za rok może będzie grał ;)) Dobra dieta i przytyje w pół roku plus siłka i będzie koksem na lewej obronie :)
0
Patrzcie jakie brednie to WP wypisuje http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Barcelona-chce-sprzedac-Afellaya,wid,14759683,wiadomosc.html ....
0
Ja go nie chcę w Barcy.. To co pokazał na Euro powinno zamknąć mu drzwi do Barcy! On nawet nie umie sobie piłki podholować w pole karne...
0
@ Eryk Aby Dał - Mascherano za Tito będzie grał na DMF po to by uderzać coś z daleka :)
0
Dani ma wakacje więc może robić co chce :)
0
MESSI ALE BOMBA !!!
0
Dzisiejszy mecz mówi że Van Persie jest cienki :)
0
Co jak co Pele ma racje bo Neymar jest dwunożny i robi dużo sztuczek technicznych i w tym jest lepszy ale Messi tego nie potrzebuje by mijać przeciwników jak slalomowe tyczunie :)
0
Jak Barca włączy do tej operacji albo Thiago albo Affelaya to się załamie :(
0
A na transfery Barca w tym sezonie musi wydać 50 mln minimum a max maja 100 mln tak jak było mówione z góry a kasy byłoby więcej gdyby nie skąpiec Rosell...
0
@ Zaza jakie 16mln od Ibiego ? Jeśli myślisz o Affelayu to Ty jesteś tępym człowiekiem aa nie clue... Affelay ma większe pojęcie o grze niż połowa składu Barcelony B a dowodem na to jest to że po takiej długiej przerwie będzie zjadał na skrzydle kolesi w 1 składzie Holandii :)
0
Dawać Ronaldinho do Barcy bo jest bez klubu a on forme ma :)
0
Jak Bale będzie miał grać u nas na lewej obronie to jesteśmy przegrani na starcie.. Bo on tam nie umie grać bo to jest LEWO SKRZYDŁOWY :]
0
Szczerze mówiąc bezmyślne schodzenie do linii bocznej to nie styl Barcy więc niech odejdzie mimo że szybkość by się przydała ale nie schodzenie do linii bocznej..
0
Boże czy wy się w końcu nauczycie ze GARETH BALE to nie lewy obrońca... Grał na tej pozycji do 2008 lub 2009 roku maks a ponieważ tam się nie sprawdził to Redknapp przesunął go do przodu i jest znakomity jako Lewo Skrzydłowy!!
0
@ Igelek.123, To jest wspaniała wiadomość bo w naszych szeregach potrzebny jest ktoś taki jak Drogba :)
0
Dawac Drogbe do barcy !!
0
Kibice zrobili przepiękną mozaikę lecz Barca zrobiła przepiękną kpinę z tego meczu taka prawda panowie, złożyli broń tak jakby było im to kazane...
0
0
@u99artur1,
Człowieku czy Ty wiesz co Ty piszesz ? Mieć 4 pkt stary do pierwszego zespołu w lidze i nie walczyć i nie wyjść 1 składem ? Jesteś tak śmieszy jak wczorajszy skład meczowy :) Challenger ma racje i bardzo dobrze napisał !! I zobaczysz chłopczyku że Real wtopi pkt. z Bilbao i wtedy dopiero będzie zgrzyt...
0
"Mogliśmy walczyć o tytuł" Ta wypowiedz Xaviego jest błędna prawdziwa jest tutaj: "Mogliśmy dalej walczyć o tytuł, ale nie walczyliśmy" Visca el Barca !! Pora na Chelsea i 2x LM z rzędu :)
0
To nie wina Guardioli !! To wina zarządów obu klubów ten mecz był ustawiony bo Barca oddała mecz bez walki, sama statystyka że Messi przebiegł 7,7 Km a Ronaldo 10 KM mówi samo za siebie :) A Tutaj jest potwierdzenie główne dlaczego dziś Real wygrał: http://kwejk.pl/obrazek/1109153/barca.html :) Drugim potwierdzeniem będzie to jeśli Barca w meczu z Chelsea będzie walczyć niczym gladiatorzy na arenie o to by wygrać mecz :)
0
Panowie kibicuję Fc Barcelonie od 2003 roku i nigdy jeszcze nie widziałem takiego meczu w którym Barcelona odpuściła walki o zwycięstwo nad Realem.. Jestem bardzo zdziwiony i jest mi smutno ponieważ ten mecz wyglądał tak jakby został ustalony przez oba zarządy klubów... Jeśli w meczu z Chelsea, Barca będzie walczyć jak zawsze to będzie to potwierdzeniem że po prostu oddali ligę Realowi za darmo :(