0

Obrzydliwa drużyna, zostawić kilku, a resztę wypoehdolic, banda nieudaczników

0

Ta pseudo drużyna jest żałosna.

0

Brawo. Oby tak dalej, banda nieudaczników o zerowym IQ

0

@Kai0 a rozumiem, cóż, od Krisa dostałem zaproszenie, więc grzechem byłoby nie udanie się tam :D

0

@Kai0 a to taka tradycja jest w waszym tatuatorskim kręgu, że robicie tego typu eventy, jak np urodziny studia?

0

@Kai0 swoją drogą, jak było na pożegnaniu?

0

@Kai0 kurde, prawdopodobnie końcówka lipca, no ale mówię, do tego czasu pewnie może się coś wysypać. Myślę, że Kris będzie dawał info na socjalach w sprawie urodzin studia. Coś koło 25 czy 26 lipca ma być. Chyba :D bo to będzie weekend, no chyba, że Kris zmieni plany.

0

@Kai0 a rozumiem, to teraz w lipcu będą urodziny w Pszczynie. Będziesz? Akurat będę miał sesje przed nimi, więc tam razem z bratem będę. Na pewno będzie fajnie. No chyba, że się coś spieprzy, ale odpukać. Plany są hah

2

@robsesh miałem dużo porażek "miłosnych" ale żyje się dalej. Jeśli chodzi o sport, to tak za dzieciaka byłem tenisistą stołowym. Zdobyłem dwa złota i brąz. Zawody szkolne i "miastowe" tak to nazwijmy, więc jednak rywalizowałem. I oczywiście, że chciałem wygrać. @Bocheno1

0

@Kai0 spk, byłeś może w tamtym roku na otwarciu studia Krisa?

0

@robsesh niby czemu ma oznaczać porażkę na całej linii? To jest puchar króla, puchar, który jest dopiero trzecim najważniejszym w sezonie.

4

@MisterGuardiola ja w pierwszej chwili pomyślałem o Hołowni. Za dużo polityki w głowie xd

2

@Kai0 ta noga ssj4 z relacji twojej kozacka fiu fiu

1

@Eklerek dragon ball to nie tylko bicie po mordzie. Ma też jakieś morały o przyjaźni, dobroci itd. ktoś kto to oglądał dobrze wie o czym mówię. @xvcWinterSoldier np
Po drugie, to czy jest to sport dla dziadków czy dla dzieci dla mnie nie powinno mieć znaczenia. Zobaczmy na skoki narciarskie, tam okej raz na jakiś czas ktoś zrobi przekręt jak Norwegia w tym sezonie, ale ogólnie jest to sport dosyć kulturalny.

0

@marcin62 narzekam, bo patrzę na siebie. Ja toksyczny nie jestem. Na siebie mam wpływ, na innych nie. Nie mam wpływu na to co robi Real ani inni ludzie z piłką związani. Natomiast chciałbym, żeby świat zmierzał w stronę pokoju jak właśnie w tym snookerze, niż lania się po mordzie. Bo niestety do tego doprowadzi toksyczność, jaka jest w piłce nożnej.

2

Chciałbym, żeby piłka nożna była jak snooker. Tam nie ma toksyczności, jeden drugiemu kibicuje, jeśli idzie po maksymalnego breaka itd. gra dla dżentelmenów w garniturach. A piłeczka? Mam wrażenie, że dla prymitywów i ludzi gorzej wyedukowanych jak np niestety Vinicius. Wyobraźmy sobie go grającego w snookera. xD

0

@FcPortoFan1999 poprzedni stadion na oleskiej mieli też całkiem niezły chyba. No i był blisko mieszkania wujasów

0

@PawkoFCB nie wiem, pewnie będzie podobne do Skyrima. Ja w skyrimie przeszedłem prolog, potem doszedłem do pierwszej wioski i zagadałem do pierwszego mieszkańca. Od razu zlecił mi misje. Potem usunąłem grę.

0

Ali Carter ma pecha, że już w pierwszej rundzie musi się mierzyć z goatem snookera

0

@Mario96w jak on za Milanem był chyba xd

0

@Messiah10 kiedyś już na pewno strzelił z pola.

0

Moja qpa byłaby bardziej intensywna od gry bezpłciowych, bezjajecznych graczy Realu. To jest wstyd. Strata punktów tutaj gwarantuje Barcelonie mistrzostwo. No i gwarantuje też prawdopodobnie wyjazd Ancelottiego po finale pucharu króla. Dramat. Tam praktycznie nikt się nie stara.

1

@mekston mimo wszystko nie lubię takich torów. I do oglądania i do grania. Są beznadziejne

1

Myślę, że co się miało w tym wyścigu wydarzyć to już się wydarzyło. Nic więcej z takiego toru się nie da wycisnąć. Reszta to już będzie procesja. Monaco v2 chyba to piehdole i idę coś innego porobić

0

@Sulimo ja tych hacków kiedyś pobierałem, a praktycznie w żadnego nie grałem, tak to jest jak się ma za dużo gier i potem nie wie się w co grać. W stare glazed grałem. Teraz ogarnąłem wersję kompletną. Myślę jeszcze nad flora sky, mam light Platinum oraz właśnie liquid crystal. Sacred goldy trochę widziałem u judiego, ale czym one się różnią od zwykłych heart goldów to nie wiem.

3

Według mnie Fabrizio Romano trochę się ostatnio popsuł. Kiedyś miał swoje wtyki i swoje informacje, a ostatnio to co widzę, to tylko kopiuje od relevo, ornsteina, schiry czy cortegany.

0

@gumaz jaki snorlax

0

Ale mam ochotę na pokemony. Właśnie sobie ogarnąłem liquid crystal. Będzie ciupane. Lubię takie popołudnia, fajnie odstresowują człowieka.

1

@budel17 tak, ale tam też się czaja Perez i Bottas między innymi. Choć dla mnie to są chucherka w porównaniu z RK

0

@Drozdu7 szansa zawsze jest. Nikła, ale jest. Ja wierzę.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?