1

Gościu, który jest adwokatem tego drapieżnika z siekierą ma według mnie po reputacji. Ja nie wiem, ja bym się nie zgodził gościa bronić. Chyba, że miał jakiś nakaz obrony go. Nie wiem.

0

@Varkond ja nie wiem czy widziałem, być może jazda autem, pakowanie oraz wejście do domu Jasonem. Ale mówię tylko to, co inni piszą.

0

Rockstar na drugim trailerze pokazał gameplay. Masakra xD ale taka pozytywna.

0

@VegetaPolska na trailerze albo zdjęciach na stronie* (poprawka xD)

1

W trailerze 2 w GTA 6 na rejestracjach aut widać napis Gloriana (czy coś takiego). Nie Leonida, a właśnie coś takiego. A co jeśli w grze jako taki bonus i niespodzianka pojawi się także drugi stan? Przecież to by było jakieś rozyebanie systemu, wszyscy tylko o Leonidzie, a tu kolejna bomba. Oj będzie grubo. Jestem przekonany, że rockstar ma dla nas niespodzianki. Info od Youtubera Hubsona z jego ostatniego filmu. @macio_944 i inni

4

@bezalkoholowy tylko niektóre osoby są niesłusznie skazywane za gwałt jak np Mendy z City.

2

@Astad kiedyś myślałem o zrobieniu sobie kastetu, ale od tego pomysłu odszedłem.

0

@Filipem co to znaczy bezbolesna? Właśnie wręcz przeciwnie. Powinno boleć najmocniej na świecie. No ale to przecież niehumanitarne i nigdy by to nie przeszło bez echa

1

@macio_944 ja tam jestem napalony. Poszedłbym w hibernację, gdyby to było możliwe.

0

@Kgorecki2500 powodzenia z komputerem. Kilkanaście tysięcy zlotych trzeba będzie wydać, a i tak nie będzie pewności, że to uciagnie

3

@Derean no to jednak wolę włoską mafię. Fajne filmy czy gry z nią są.

1

@Cvzx może dostanie jakiejś choroby przez to.

0

Fajerwerki puszczają jak na jakiegoś sylwestra. Xd pierwszy raz coś takiego widzę, żeby po awansie takie coś robić

0

@barcelonaLM może i tak by było. No ale ten klub zwany Arsenalem, jest dziwnym klubem.

2

I po co ten Arsenal awansował, skoro to i tak nic nie dało.... Mogli dać Real, z całym szacunkiem, ale nawet tak słaby Real z tego sezonu mógłby zdziałać więcej niż Arsenal. Magia ligi mistrzów. Dzień konia takiego Ryża i elo

1

@FcPortoFan1999 idziemy. 4:18 pobudka

0

@Kamiloza91 jest jeszcze klubowy mundial, który zdecyduje o wszystkim.

1

Arsenal grać urwa mać. I to jest właśnie to. Czysty Arsenal. Inny niebieski klub z Londynu prawdopodobnie doszedłby do tego finału i może go wygrał, no bo jednak Chelsea z frajerstwa nie słynie w przeciwieństwie do Arsenalu, który jest klubem totalnie dziwnym xD

5

Swoją drogą niezłą kpinę odwaliły władze TVP z prawem do tej lm. Przecież to kpina, dwa razy ten sam półfinał. Finału to pewnie nie pokażą, a puszczą jakiś mecz o trzecie miejsce wygenerowany z AI xD

2

Saka kryminał. Czegoś takiego nie da się zmarnować. Nie można.

0

@Faro no zrobił. To, że jeden sezon psg ma lepszy, nie znaczy, że na dystansie maratonu kilku sezonów będą lepsi.

0

Żenujący Arsenal. Kwara miejsca jak na pustej autostradzie, nikt go nie atakował. Aż mi się przypomina Vinicius, kiedy był za każdym razem potrajany przez Arsenal. Takich sytuacji nigdy nie zrozumiem.

1

@PatrychoO on już tak strzela. Wcześniej widziałem filmik psg z napisem cold Vitinha czy coś w tym stylu, kiedy strzela karnego. Xd

3

Koniec Arsenalu. Trochę słabość Realu zakrzywiła obraz tego Arsenalu. Takie mam wrażenie, ale może się mylę. Dodam, że być może drużyna Realu przez swoje doświadczenie mogłaby się z tym psg lepiej spisać niż Anglicy. Ale no mogę się mylić. I nie ma bramki xD

1

@L4ngusta sleeping dogs, Red dead redemption 1 i 2

0

@Mario96w otóż, w tym przypadku spróbowałbym mu pokazać ból, który zrobił innym osobom. Nie mam na takie rzeczy siły i po prostu moja nerwica wtedy się odpala. Nie cierpię, kiedy komuś niewinnemu dzieje się taka krzywda.

0

@Joe_Barbaro to na pewno go dojadą tak jak tego szczyla co zabił nastolatkę. Albo tych co pobili jakiegoś dzieciaka co niedawno było o tym głośno. Jak ja widzę takie rzeczy, to aż mi się punisher otwiera.

0

@Gibbon_FCB leki? To nie ja zabijam, tylko on. Ja tylko bym się postarał pomścić jakoś tą osobę. Szkoda, że nic nie mogę zrobić. Nie mam siły na takie rzeczy.

1

Gostek się chyba w Trevora z GTA 5 zabawił. Trevora kocham, ale tylko w grze, natomiast tego typa ugh... Zabawilbym się z nim w moją grę. Sprawiłbym, że mocno by się męczył. Kara śmierci, ale tylko w męczarniach.

0

@tbas klubowy mundial by pewnie zadecydował

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?