VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek akurat idzie mi coraz lepiej.
1
@blakkudium nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem... xD
0
@shinthps japoński jest świetny, ale francuski grał fenomenalnie. Oddawał wszystkie emocje. Dodam, że grał też Yamche. Tego gargamela również grał wybitnie jak np w walce z Shenem na turnieju sztuk walki.
1
Francuski Vegeta zmarł. Naprawdę zmarł. Czarny dzień dla fanów Dragon Balla. Ten aktor głosowy był perfekcyjny do roli postaci Vegety. Był idealny. Boli mnie to, że nie dożył drugiego sezonu serii super..
2
@VegetaPolska le parisien już podało informacje.... Tragedia
3
@michal26 mentzen za 5, 10 czy 15 lat będzie kimś ważnym w Polsce. Premier albo prezydent. Tego jestem pewny. Poparcie z roku na rok ma coraz większe.
2
Ja piehdole, oby to był fejk, ale podam. podobno zmarł Eric Legrand, legendarny francuski aktor głosowy Vegety z Dragon Balla.... @xvcWinterSoldier i inni fani DB. Oby to nie była prawda, ale jeśli jest, to za chwilę będzie na ten temat więcej informacji.. na razie bierzmy tą informację z dystansem. Oby to był fejk
0
@michal26 jednego czego jestem pewny to atakowania PiSu i Nawrockiego przez Trzaska. Co pięć minut będzie uderzał.
1
@DonCarletto no tak tak, masz rację. Nie dopisałem, ale na pewno jakiś szacunek do siebie mają, może się trochę lubią.
0
@Chaoss przecież to koledzy (według mnie)
1
Który z pucharów Europy jest dla was najładniejszy? Dla mnie design za ligę Europy chyba jest najfajniejszy, potem za ligę mistrzów i na końcu za ligę konferencji.
2
Thomas Thurnbichler o krytyce zawodników
Austriak odniósł się też do ostrej krytyki pod jego adresem ze strony niektórych zawodników.
- Takie jest życie, po prostu. W takich sytuacjach widać prawdziwą osobowość człowieka. Zawsze najłatwiej jest obwiniać innych. Ale, jak powiedziałem - to bardzo jednostronna opinia. Można było zobaczyć też wspaniałe osobowości, które naprawdę były wdzięczne - również na sam koniec. I to mi w zupełności wystarczy - przyznał Thurnbichler.
- Dostrzegałem duże podziały. Ostatecznie zawsze potrzeba dwóch stron, które chcą współpracować. A moim zdaniem - tutaj ta chęć była jednostronna. Dobrze, że ten projekt dobiegł końca. Uważam, że dla wszystkich to było najlepsze rozwiązanie. (…) Nie mam nawet motywacji, żeby się zastanawiać, co zrobiłbym inaczej w Polsce, bo to już przeszłość. Patrzę w przyszłość - i to mnie teraz w pełni napędza - podsumował.
@July_6_BcN @Criss18Barca i inni fani skoków
1
Właśnie sobie ogrywam GTA w Hong Kongu czyli Sleeping dogs, gram po raz trzeci, ostatnio w 2019 roku, więc fajnie sobie tą historię odtworzyć i przypomnieć. Super świetna gra, super fajny główny bohater Wei Shen. Sterowanie wiadomo jest jakie jest, trochę sztywne, stara gra, ma swoje wady i aż szkoda, że nie ma drugiej części. Dla mnie fajna gra z fajną fabułą.
1
@Lionel_Messi10 mam brata, kupujemy na pół więc jest w pyte. Pół kapcia może kosztować
0
Dwójka Brazoli musiałaby odejść, żeby ten mógł przyjść. Co w sumie jakoś by mnie nie zdziwiło. Mam wrażenie, że Vinicius i Rodrygo coraz bardziej denerwują Pereza
4
@joloskyy zasadniczo to nie wiem, bo ja polityką to się tak za bardzo nie interesuje i nie znam. Ale mówię tylko to co było w przeszłości. Był brak pieniędzy do tego 2015 roku. Ale kiedy wszedł PiS było po prostu lepiej. Były lepsze zarobki. Nie chce się kłócić ani nic. Być może to był przypadek, być może coś innego, ale to za Pisu zarobki moich rodziców i potem moje, kiedy skończyłem szkołę były lepsze.
8
@Konradowskyy głosowałem na Sławka, choć wiedziałem, że nie wygra. Ale to za Pisu a nie PO mojej rodzinie żyło się lepiej.
1
@pride1899 królowa łez top, romans z demonem. Jest też dobry Stranger czy np ostatni słaby Bohater
1
@MichalZZZ petarda dla mnie. Gość jest bad assem, który się nie piehdoli w tańcu. Ale to trzeba lubić koreańskie produkcje. Oglądaj śmiało. To tylko 20 odcinków.
4
@July_6_BcN ja już mam doła. Kamila zawsze uwielbiałem i uwielbiać będę podobnie jak Adama i kiedy następuje koniec to jest tragedia.
7
Dziękujemy Kamil za wszystko!
1
@DonCarletto ale jakby tak wymienić całą lewą stronę na niego i Carrerasa, to myślę, że źle by to się nie skończyło.
0
@Sysia11 jest opcją rezerwową.
0
@Criss18Barca komentarze Babiarza, gdy startował. No i delirki w powietrzu :D
0
@4drian0 ja problemu też nie mam. Ale dodam, że mam dwa pady pierwszej generacji ps5 i w nich siadały L2 i R2. Sprężynki w nich pękały, brat ogarnął, rozbroił i załatwił z neta nowe sprężynki już kilka lat temu, do dziś hasają, ale jeśli chodzi o L3 to jest jakaś tragedia. Gałka jest normalnie prosto, a mi postać skręca w lewo. I tego typu rzeczy. I to już w każdym padzie, nawet tym trzecim, który jest najnowszy. W Kingdomie to się nie dało skrzyń otwierać bo mi kulka czyli gałka dryfowała i łamała wytrychy.
0
Pady do ps5 to jakaś patola. Kilka lat mam konsole i w trzech padach lewa gałka jest już naruszona. Mam w niej skręt w lewą stronę w grze. Orientuje się ktoś, czy to się ogólnie opłaca naprawiać?
1
@Sulimo może jakaś świnka Peppa? Albo jakieś LEGO. Nie wiem, nie wchodzę w tego typu gry, ale coś mi takiego mignelo.
0
Yamal zmienił profilowe, z Goku SSJ na Uuba w blond włosach. I w sumie to bardziej mu to pasuje xD
2
Największymi przegranymi są Hołownia i Trzaskowski. A wygranymi Braun, Mentzen i Nawrocki. I Karol w drugiej turze to bierze. Trzask to przepiehdoli bo skupi się na obrażaniu PiS i Karola, a ten drugi będzie sobie spokojnie działał. Trzaskowski nie uczy się na błędach.
0
Polecacie Far Cry 5 i 6? Bo mam wahania czy grać czy nie. Wiem, że są gorsze niż 3 i 4.