0

Yamal zmienił profilowe, z Goku SSJ na Uuba w blond włosach. I w sumie to bardziej mu to pasuje xD

2

Największymi przegranymi są Hołownia i Trzaskowski. A wygranymi Braun, Mentzen i Nawrocki. I Karol w drugiej turze to bierze. Trzask to przepiehdoli bo skupi się na obrażaniu PiS i Karola, a ten drugi będzie sobie spokojnie działał. Trzaskowski nie uczy się na błędach.

0

Polecacie Far Cry 5 i 6? Bo mam wahania czy grać czy nie. Wiem, że są gorsze niż 3 i 4.

0

Jeśli mnie pamięć nie myli, to Duda 5 lat temu też przegrywał po pierwszej turze. Teraz będzie tak samo. Karol to bierze.

1

Pięknie Maksiu. Cytując klasyka, gra bez farta gówno warta

0

Frekwencja na tym głosowaniu.. no to się po prostu w pale nie mieści.

0

@Kozinho. Z jakiej okazji był ten pokaz Tomka?

0

@lucas/catalan chyba poprzednie awatary były lepsze. Kiedy wrócą?

1

@gumaz spałem @mekston no napisałem po tygodniu przed chwilą. Czekam na odpowiedź.

0

Kuwa, znowu zapomniałem obejrzeć F3. Mimo wszystko Biliński znowu w punktach na 8. miejscu jako jedyny kierowca z jego teamu. Bardzo ładnie.

0

@Bulbazaur17 hmm ja zasadniczo mam tak, że się budzę i nie wiem co się dzieje, czy to była prawda itd. łapie mnie schiza. Potem w sytuacjach życiowych też może takie coś wyjść, że niby to co w śnie to uznałbym za rzeczywistość, która była, a potem osoba trzecia mi by zaprzeczała, że tego nie było, czy też nic takiego nie mówiłem. Nie wiem jak to wytłumaczyć lepiej :D moja mama miała sny prorocze (śmierć jej rodziców, moich dziadków)

0

@esem91 śmiechy hihy ale instynkty mężczyzny działają nawet na widok plastików jak np też Justyna czy Doda. Taki już jest ten świat

1

@Bulbazaur17 ja ci powiem, że podobaly mi się sny wiadomo z kobietą, ale oprócz nich to takie fantastyczne, typu z Ronaldinho spotkanie itd. albo wejście w świat Dragon Balla i tu dopisze, że kiedy było spotkanie z Komórczakiem czy Buu to można było robić w gacie :D

0

@lajcior nie wiem, zapytałem się lekarza ile będę po tym na L4, to powiedział, że tydzień, max dwa a potem się obudziłem.

1

Trza iść spać. Obym tylko nie miał znowu jakiegoś zyebanego snu, bo się obudzę w środku nocy z przerażeniem jak wczoraj. Miałem sen, w którym wycinano mi z głowy tętniaka.

2

Ta piosenka Estonii to by się nadała do Świata według kiepskich w wykonaniu ferdka. Aż mi się przypomniała jego piosenka "wybierz mnie na prezydenta". xD

0

@DragonxNF maneskin zrobił robotę kiedyś

2

Obrzydliwy wynik

0

Portugalia, Szwecja, Włochy, San Marino, Islandia (od biedy xd) według mnie najlepsze. Można jeszcze dodać Luksemburg. Reszta słabizna

0

@Kgorecki2500 i widzisz, ale ja jestem z rodziny muzycznej. Brat z ojcem grają na różnego rodzaju weselach. Mój ojciec grał kiedyś w jednym evencie w którym był zespół classic, ale pewnie go nie znasz bo to disco polo. Ja natomiast też mógłbym z nimi grać, ale mi się nie chce. Kiedyś katechetka chciała mnie wziąć do kościoła na scholę do gry na bongosach. Odmówiłem

3

Justynka... Sorry, ale to było fatalne. To było wycie, a nie śpiewanie.

0

@Herato podobno syn Marcelo robi furorę

0

@JimMorrisonFCB poprzednia do mnie po dwóch godzinach słońce pisała i buźki wysyłała. Nie wytrzymałem za długo, wiedziałem że taka jest, bo kolega z nią pisał. On też długo nie wytrzymał.

0

@FcPortoFan1999 @mekston mówię, że ostatni raz gadaliśmy w niedzielę. xD

2

@JimMorrisonFCB uczę się całe życie. Na szczęście laska jest ogarnięta życiowo, tylko dwa lata młodsza ode mnie. Już do nastolatek mam odrazę

0

@Szlag czytałem że mają do wydania około 100 mln na to okienko.

1

@JimMorrisonFCB a rozmawiam sobie z jedną. Akurat jest spoko rozmowa, tydzień czasu już nie rozmawiamy bo czasu nie ma, ona ma multum obowiązków, a ja też miałem druga zmianę, ale na luźno sobie piszemy. Nie jestem nachalny, nie pisze codziennie

0

@July_6_BcN ty nie jesteś alkoholiczką

1

@FcPortoFan1999 pierogi z truskawkami na obiad mnie rozgrzeją

0

@gumaz nie oglądam polskiej piłki. Właściwie to jestem trochę wypalony i nie wiem co robić w wolnej chwili. Zastanawiam się cały czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?