VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karolszymek daj spokój, nie każdy to rozumie. Teraz te topowe zespoły, które tam są będą się tłuc na rynku transferowym, bo chcą mieć wzmocnienia na ten turniej. Bardzo poważnie go traktują, bo muszą. Za duże pieniądze tam są, żeby ot tak je sobie odpuścić.
0
@Starrk ale pieniądze są ważne dla klubu. I tylko ignorant będzie miał w dupie ten turniej. Albo jakiś bogacz ze studnią bez dna, a co jak co, ale Barcelona nie pogardziłaby uczestniczeniem w nim.
0
@Ryoumen być może, ale jednak też patrząc na ilość pracy, którą trzeba zrobić w kontekście czasu na ligę czy ligę mistrzów, a na ten mundial, to duża różnica. Coś w stylu, jak zarobić a się nie narobić. Za miesiąc kopania złapać takiego byka za rogi, a za rok kopania to też duża różnica. Mundial będzie teraz z biegiem czasu coraz ważniejszy.
0
@FcPortoFan1999 ale ja bym nie chciał się tam ściągnąć mimo wojny.
0
@Rewolucja123 gdzie są największe pieniądze? Być może jest to płytkie myślenie, ale im większa nagroda, tym większe znaczenie.
0
@Who_you_mam śmiesznie czy nie, ale jak człowiek trochę się nad wszystkim zastanowi, nad wszystkimi okolicznościami to przyzna mi rację. Mając do wyboru ligę czy ucl a ten mundial to jednak wolę ten mundial, który będzie chyba co 4 lata. Według mnie ten turniej będzie miał coraz większe znaczenie i sytuacja z nim będzie podobna jak z reprezentacją, gdzie Liga Narodów (czyli klubowo ucl czy liga hiszpańska) jest co sezon a euro czy mundial co 4 lata.
0
@RomanGroza jak wygrają te mistrzostwa to cały ten nieudany sezon pójdzie dla mnie w zapomnienie i nie będzie mieć dla mnie znaczenia. Ten turniej jest turbo ważny. Pieniądze za niego są chyba większe niż za ligę czy ligę mistrzów (tu musiałby przyjść ktoś, kto ogarnia ten temat). Mistrzostwa świata to najważniejszy turniej w tym sezonie. @takisobiektos @Who_you_mam
1
@Swistus172 nikogo nie obchodzi to czy zajmą trzecie czy drugie. Różnica pieniężna to jałmużna.
0
@SinMistico KdB w Realu? xD pół sezonu by się leczył, choć umiejętności ma. Nie wiem gdzie to czytałeś. Ja za to też widziałem (pewnie fejki) z Ronaldo na mistrzostwach jako wypożyczonym z naserów. Przydałby się mocno jako rasowa 9. Xabi w Leverkusen takie miał.
0
@Bernard777 co to znaczy przereklamowany? Przecież nikt na niego nawet uwagi nie zwraca, więc o jakim przereklamowaniu my tu rozmawiamy.
1
@Stinger_ Cavani bo to prawdziwy matador, a ja mam sentyment do takich gości.
0
@lajcior jakich paradach?
1
@KacperVEB to, że są agresywni to jedno. Ale to, że nie pękają na robocie to drugie. A mi chodzi o to drugie. Już Gundogan, który jest tu wielbiony wypowiedział się na temat Rudigera bo go zna. To jest lider, którego jeśli masz w drużynie to uwielbiasz, a jeśli grasz przeciwko to nienawidzisz. Proste i na temat. I ja się pod tym podpisuje. Co do Bellinghama tak. Zobacz jak Fede i on cisną Viniciusa jak coś robi źle. To są perfekcjoniści, a Vinicius i np Rodrygo robią sobie jaja, pokazując brak zaangażowania.
1
@KacperVEB przecież to on zachowuje się jak splakana gwiazdka (jeśli te plotki to prawda). Zobacz na Mbappe, Bellinghama i Valverde. Ta trójka to liderzy drużyny, którzy mentalnie nie upadają. Dodalbym do tego Tibo, Rudigera i Asencio. Vasqueza czy frana pomijam bo to ciepłe kluchy. Rodrygo ani razu nie pokazał jaj. A jak pokazał, to raz na rok. Jest flegmatykiem
1
Rodrygo chyba chce opuścić Real tylnymi drzwiami. Bardzo rozczarowujące zachowanie. Obrazalskie jak dziecka. Chłop się obraził bo jest Mbappe i Bellingham na świeczniku. Gość strzelił jedną bramkę w chyba 23 meczach. No kpina. Przyszłość Viniciusa także pod znakiem zapytania. Realowi mogłoby wyjść na dobre pozbycie się ich dwóch.
0
@KacperVEB jest Włochem, a oni mają fazę na ligę z ojczyzny. Nie do wyjęcia. Dodatkowo oni się uczą gry do niskiej obrony. Bardziej by pasował do linii obrony Ancelottiego. Zobaczymy jak to będzie z Alonso. Gorzej być nie będzie. Bastoni jaki i Barella zostaną w Interze na wieki
2
@VegetaPolska oznacze świrusów gta @Lionel_Messi10 @macio_944
0
@LambiPL będą kolejne części RdR. Rockstar nie zamknie produkcji tych gier, skoro zarabiają pieniądze.
0
@Omoziu to dopiero po 2030 roku. A GTA 7 w okolicach 2040 :((
2
Podobno rockstar pracuje nad ulepszoną wersją GTA 4. No cóż, zobaczymy. Jeszcze niech dadzą up RdR 2 na ps5 w 60 FPSach to im wybaczę opóźnienie. Myślę, że zaczyna się udobruszanie fanów :)
0
@ShawnC jest do ściągnięcia Huisen, Tah, Hincapie, Hato Itd. Alonso któregoś będzie chciał.
0
@Eklerek skończyłem oba sezony. Mam nadzieję, że trzeci będzie dopełnieniem całej klamry, połączenie wszystkich kolegów itd. natomiast mnie ciekawi co z tym baek jinem. Ostatnia scena drugiego sezonu. Podejrzewam, że został zabity, przez jego szefa.
0
Komentarz usunięty
1
A teraz idziemy na jednego, a teraz idziemy wódkę pić.
Tak będą sobie śpiewać koledzy politycy.
9
Rafiti wygląda jakby był zmęczony życiem totalnie. Szanujmy się, gość nie może być prezydentem.
0
@kuz żeby zarobić więcej pieniędzy.
1
Ten co o swojej damie mówi xddd ja piehdole nie wytrzymam, co kogo to obchodzi jaką ty masz żonę xdd
0
@mientusek1407 gorzej być nie będzie. Będzie też proces hispanizacji składu być może. Oprócz trenta ma przyjść także stoper i lewy obrońca już na mundial za miesiąc. Jedno jest pewne, będzie się działo. Xabi rozpocznie pracę już za ponad tydzień bądź dwa. Dużo pracy przed nim.
0
@SeWo77 Tomasz Urban
0
@mientusek1407 redaktor zajmujący się bundesligą mówił, że gość jest elastyczny i nie przywiązuje się do jednej taktyki.