VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz mordobicie
0
@Luciano99 według Pedrerola oferta Realu dla Silvy to tylko milion euro więcej niż od Barcelony i to Mourinho był głównym powodem jego przyjścia.
11
@kodi77 na pewno jest przy tobie. Cały czas. Współczuję. Nigdy nie będę chciał być w takiej sytuacji
11
@escarabajo strata żony chyba jest równie ważna. Myślę, że nie ma co stopniować ważności tego typu strat.
0
@LukaszFan nie będzie się bronić z całych sił. Będzie nieugięte w kwocie transferu i wyjdą na frajera wtedy, jeśli zaakceptują mniej niż 150 mln.
0
@BezglutenowyPedri to nie będzie wtedy grał, atletico ma pieniądze, więc mogą sobie go trzymać w klubie kokosa.
0
@vangoor atletico nie puści go za mniej niż 150. Pewnie będą zdolni nawet do tego by go zatrzymać siłą.
1
@Kengo jeśli płacisz dużo, to wymagasz dużo. 18 goli i 3 asysty zrobił Joselu dla Realu Madryt. Porównaj sobie różnice w pensji i całym koszcie transferu
1
@Kengo za 150 mln to się kupuje goleadora, a Alvarez takim nie jest.
1
Załamie się jeśli Perez uprze się na ściągnięcie Alvareza. To nie jest piłkarz wart więcej niż 100-120 mln, a za tyle Atletico już go raczej nie puści. Dlatego uważam, że pójdzie do Barcy, ale za 150 mln
0
@marcin62 nie. To bym się zajął i odpowiednio zabawił z takim jegomościem, a jeśli zrobiłby to na kobiecie na której mi zależy, to siła mojej furii byłaby poza skalą.
0
@ranger3120 im więcej takich postów tym większe obrzydzenie do kobiet
1
@Adran360 jestem w stanie się z nim zgodzić i przyznać mu rację
2
@MateS a za moich Van Buyten
2
Czerwone karły xDD ciekawe, czy będzie burza....
0
@clyde fajny serial no i nie jednosezonowy
2
@Spider_Man szejker szejker um @partymaker xD
6
Pamiętam jak kiedyś Belgię rozpiehdalal Ebi Smolarek. To były czasy
0
@Raphinha11 nie zepsuj tego. Ta co z nią się starałem to też mówiła, że nie wierzy w Boga, ateistka itd. ale z czymś takim nie za bardzo powinno mieć się problem. Różnice będą zawsze. Myślę, że ona pod względem tych rzeczy co wymieniłeś jest po prostu tolerancyjna i jej to wszystko nie przeszkadza. Pogadaj z nią na spokojnie.
0
@pt9 nie interesuje się koszykówką, ale jutro w robocie będę słuchał i widział szczęście kolegów z pracy
0
@APTAPT myślę, że w 2018 roku, to jednak się skompromitowalismy
0
@Popitek12 ty może wyjdziesz cały, ale czy kytasą wyjdzie, to już inna sprawa
0
@Pablozeusz no 15 lat temu, czyli to były te czasy. Odnosilem się do dzisiejszych gimbow a nawet tych z mojego pokolenia, bo raczej też tych piosenek nie kojarzy, ale no ja jestem inny, bo jestem z takiej rodziny, gdzie muzyka jest obecna w moim domu, więc ja tego typu piosenki znam
2
Ale piękna nutka leciała. Take me home, country roads... Gimby nie znajo
1
@barcanawieki do tej transakcji będzie musiał ktoś być włączony.
0
@Destroyer_of_Worlds czyli co, Bernardo czy Dumfries są według ciebie nieprofesjonalni?
0
@Greenalley 5 lat Enrique był w Realu, potem kilka lat dłużej w Barcelonie.
0
Komentarz usunięty
0
@Faro nie mam. Mam tylko albo aż brata
1
@Criss18Barca ogólnie to sama apka może być teraz odpalana w tle. Kiedyś ją wywalało jak się "zminimalizowało" ekran na telefonie, a teraz można normalnie juz to robić i to za darmo.