1

@Jakchcesz mordobicie

0

@Luciano99 według Pedrerola oferta Realu dla Silvy to tylko milion euro więcej niż od Barcelony i to Mourinho był głównym powodem jego przyjścia.

11

@kodi77 na pewno jest przy tobie. Cały czas. Współczuję. Nigdy nie będę chciał być w takiej sytuacji

11

@escarabajo strata żony chyba jest równie ważna. Myślę, że nie ma co stopniować ważności tego typu strat.

0

@LukaszFan nie będzie się bronić z całych sił. Będzie nieugięte w kwocie transferu i wyjdą na frajera wtedy, jeśli zaakceptują mniej niż 150 mln.

0

@BezglutenowyPedri to nie będzie wtedy grał, atletico ma pieniądze, więc mogą sobie go trzymać w klubie kokosa.

0

@vangoor atletico nie puści go za mniej niż 150. Pewnie będą zdolni nawet do tego by go zatrzymać siłą.

1

@Kengo jeśli płacisz dużo, to wymagasz dużo. 18 goli i 3 asysty zrobił Joselu dla Realu Madryt. Porównaj sobie różnice w pensji i całym koszcie transferu

1

@Kengo za 150 mln to się kupuje goleadora, a Alvarez takim nie jest.

1

Załamie się jeśli Perez uprze się na ściągnięcie Alvareza. To nie jest piłkarz wart więcej niż 100-120 mln, a za tyle Atletico już go raczej nie puści. Dlatego uważam, że pójdzie do Barcy, ale za 150 mln

0

@marcin62 nie. To bym się zajął i odpowiednio zabawił z takim jegomościem, a jeśli zrobiłby to na kobiecie na której mi zależy, to siła mojej furii byłaby poza skalą.

0

@ranger3120 im więcej takich postów tym większe obrzydzenie do kobiet

1

@Adran360 jestem w stanie się z nim zgodzić i przyznać mu rację

2

@MateS a za moich Van Buyten

2

Czerwone karły xDD ciekawe, czy będzie burza....

0

@clyde fajny serial no i nie jednosezonowy

2

@Spider_Man szejker szejker um @partymaker xD

6

Pamiętam jak kiedyś Belgię rozpiehdalal Ebi Smolarek. To były czasy

0

@Raphinha11 nie zepsuj tego. Ta co z nią się starałem to też mówiła, że nie wierzy w Boga, ateistka itd. ale z czymś takim nie za bardzo powinno mieć się problem. Różnice będą zawsze. Myślę, że ona pod względem tych rzeczy co wymieniłeś jest po prostu tolerancyjna i jej to wszystko nie przeszkadza. Pogadaj z nią na spokojnie.

0

@pt9 nie interesuje się koszykówką, ale jutro w robocie będę słuchał i widział szczęście kolegów z pracy

0

@APTAPT myślę, że w 2018 roku, to jednak się skompromitowalismy

0

@Popitek12 ty może wyjdziesz cały, ale czy kytasą wyjdzie, to już inna sprawa

0

@Pablozeusz no 15 lat temu, czyli to były te czasy. Odnosilem się do dzisiejszych gimbow a nawet tych z mojego pokolenia, bo raczej też tych piosenek nie kojarzy, ale no ja jestem inny, bo jestem z takiej rodziny, gdzie muzyka jest obecna w moim domu, więc ja tego typu piosenki znam

2

Ale piękna nutka leciała. Take me home, country roads... Gimby nie znajo

1

@barcanawieki do tej transakcji będzie musiał ktoś być włączony.

0

@Destroyer_of_Worlds czyli co, Bernardo czy Dumfries są według ciebie nieprofesjonalni?

0

@Greenalley 5 lat Enrique był w Realu, potem kilka lat dłużej w Barcelonie.

0

Komentarz usunięty

0

@Faro nie mam. Mam tylko albo aż brata

1

@Criss18Barca ogólnie to sama apka może być teraz odpalana w tle. Kiedyś ją wywalało jak się "zminimalizowało" ekran na telefonie, a teraz można normalnie juz to robić i to za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?