0

@Dari0G tak to ta z Niemiec. Ale nie byłem simpem, wszystko szło naturalnie bardzo fajnie. Po prostu ona niczego we mnie nie widzi, choć mówię że jestem ładny, miły, mądry, ciekawy na swój sposób. Ale dla niej i tak za mało.

1

@MessiForeverTheBest daj spokój. Nie będzie niczego

2

@beter2 ja w tym tygodniu dostałem kosza. Zostałem odrzucony, bo mamy "inne podejście do życia i dzieli nas odległość". Baby nie dla mnie

0

@michaleu powinni być ex equo

1

@LAMC_10 @Dari0G @alone49 ja już się poddałem. I straciłem ochotę na nowe kobiety. Przez ostatnie miesiące mocno się zużyłem na kobietę, która widzi we mnie tylko kolegę. Teraz nie chce z nikim rozmawiać. Nie wyrzekam się jej, zawsze będę ją lubił, bo jest fajną kobietą. Szanuję jej zdanie. Choć się z tym nie zgadzam. Ja już po prostu nie znajdę nikogo, z kim mogłem tak na wszystko rozmawiać, kogoś kto tak samo poświęcał na mnie czas, żeby po prostu rozmawiać, bo temat zawsze był i zawsze rozmawialiśmy godzinami. Spotkanie także było fajne, a że ona uważa, że to za mało, że mamy inne podejście do życia, plus odległość no to cóż...

2

@LAMC_10 i tak mnie żadna nie chce. @Dari0G

1

@LAMC_10 przyjął. Trzeba mieć otwarty umysł na kobiety, na różne scenariusze z nimi związane

0

@ranger3120 czyli jednak coś się wydarzyło...

1

@LAMC_10 fajna i moja rówieśniczka praktycznie.

0

@Raphinha11 no niestety. Może kiedyś zmieni zdanie o mnie.

3

@Raphinha11 odrzuciła mnie. Bo według niej jesteśmy na innym etapie życia, mamy inne podejście oraz dzieli nas odległość. Mamy ostatnio dużo kłótni, uznaliśmy, że odpoczynek od siebie będzie dobry, bo za dużo informacji naraz dostała. Oczywiście dalej chce ze mną lecieć do Budapesztu podczas urlopu.

2

@Raphinha11 udało ci się?

2

@martusiaaaa luty. Numer Cristiano Ronaldo

0

@19xavi93 na otwartym Polsacie raczej nadal będą, ale to te najważniejsze mecze.

1

On tak gada, bo chce zebrać większą liczbę głosów u radykałów. Nie wygra tych wyborów. Za dużo gada. Perez jest prawie cały czas cicho, no i jest pewny siebie. Wynik wyborów dla mnie jest jasny. Perez nie obiecuje zawodników jak Rodri czy Haaland jak on, dlatego wygra te wybory.

1

@mekston no to teraz piszę. Mam w lipcu urlop, a ona chce wziąć wolne pode mnie. No chciała, bo mamy problemy i niewiadomo co dalej będzie.

1

@mekston a czy jest teraz pora urlopowa? Nie. Jest w lipcu. Poza tym mamy problemy w relacji.

0

@Encore on mówił, że on lubi być sam, pograć w gierki itd. zamknąć się w sobie. Kiedyś to czytałem na jakiejś stronie.

0

@malypuzon jeszcze nie grałem. Co do Gibsona. To jest super aktor. Super zagrał rolę młodego Dextera Morgana

0

@ranger3120 nie, z tą kobietą ciężko czasami wytrzymać

0

@ranger3120 daj mi spokój. Daj żyć

0

@Vegeta88 kobieta z którą jestem w relacji, jeszcze przed pierwszym spotkaniem proponowała mi lot samolotem za granicę. Była nakręcona trochę. Powiedziałem, że spokojnie, najpierw się zobaczmy, a dopiero potem będziemy coś działać. Finalnie i tak przed spotkaniem już ugadalismy, że spędzimy razem kilka dni urlopu, najprawdopodobniej wspólny pokój.

0

@Alvarinho z laską, z którą jestem w jakiejś relacji, będę jechał w podróż. Pokój najprawdopodobniej wspólny. Oczywiście z pojedynczymi łóżkami. @Raphinha11 ja też się spotkałem przedwczoraj. Może nie 6h, ale 1,5h. Było bardzo miło i fajnie, rozmownie. Była duża chemia. No i oboje chcemy dalej robić to co robimy, czyli planujemy kolejne spotkania oraz wyjazd.

0

@MessiForeverTheBest nie. Muszę się podzielić informacją. Gdybym zrobił to tutaj, to gorące byłoby na 100 odpowiedzi. Albo i więcej

0

@VamoSBarca88 no nie. Zniknęła cała zakładka. Zrobiło się niebieskie tło.

0

Szkoda, że nie można napisać wiadomości prywatnej....

2

Gdzie są wiadomości prywatne? Dlaczego zniknęły. Nosz kurdeeeee

0

@Ilka ja mam tak samo. I też już kobieta z którą jestem w relacji o tym wie.

1

@dingoDingo ja też mam 25 lat i też jestem w takim samym stanie jak ty. Też jest fajna kobieta, którą poznaję, z którą się dziś spotkam, do niczego pewnie nie dojdzie, ale uznaję ją za bardzo w porządku osobę, jest dla mnie wyjątkowa.

0

@LAMC_10 daj spokój, jej rodzina się w paradę wsunęła, chciała z nią jechać. Ona zamiast powiedzieć o mnie, to gadała o jakichś koleżankach, powiedziała, żebym poszedł spać. No to poszedłem. Po godzinie, przed północą sie budzi i zmieniła zdanie mówiąc że jednak szkoda, że spać poszedłem, bo by przyjechała. Dzisiaj mamy się widzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?