VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ptasior nie lubię tego argumentu z tym odejściem w chwale. Schmitt, Ammann, Kasai, Ahonen, schlierenzauer, masa zawodników kończyła karierę, kiedy szorowała bulę.
1
Zobaczcie, że tylko na jednym skoku było widać szarą linie, gdzie trzeba skoczyć, żeby wyprzedzić Kamila. Teraz już tej linii nie ma. Być może jednak przepuszczą wszystkich.
0
Może jednak jury go przepuszczą, żeby oddał swój ostatni nawet niepunktowany skok.
2
Dwaj Finowie chyba przebili wszystkich naszych zawodników w tym sezonie. Ja piehdole. Nie no, nie da się na coś takiego patrzeć. Małysz, wyciągaj tego asa z rękawa, bo tu naprawdę jest bardzo źle, jeśli nas robią państwa, które nic nie znaczyły w ostatnich latach.
0
5x20! Brawo. Trochę na wyrost oczywiście, ale i tak piękna sprawa.
1
Geiger i Wellinger byli na dnie w tym sezonie. Proszę zobaczyć co z nimi zrobił Horngacher. A pamiętam co było mówione o Geigerze podobnie jak o zniszczenku, że to przez te inne kombinezony itp. xD
0
Przykro się na to patrzy. Widać, że Kamil nie ma siły w nogach już.
3
@Huck chyba jednak Bobby Kubica w prime z Renault był lepszy.
1
@Kapitan9 on powinien wrócić do Realu Madryt. Tam jest jego miejsce. Dołączy do Espanyolu i znowu będzie ich katował w lidze.
0
@kanver_ dlaczego prezydentowi nie wypada, skoro to taki sam człowiek jak każdy inny? Każdy człowiek ma takie same prawa.
4
@VegetaPolska wy jesteście jacyś nienormalni. Idę spać.
5
U Kubikala w DSJ 4 na zakończenie kariery Kamil Stoch wygrywa ostatni konkurs w sezonie! Brawo! @July_6_BcN
0
@Cule1234 szkoda, że nie Sobczyk u Niemców.
0
@kaamil1910 za kilka milionów ma już wrócić do Realu. Potem oni podejmą decyzję co dalej.
0
Adam Małysz
"Mam niespodziankę w rękawie, ale czy ona wypali, nie wiem".
Dla mnie to oznacza jedno, MM nie jest pewny pozostania.
0
Ale cyrk w skokach, Małysz już niestety gubi się w słowach. On sam nie wie co się dzieje i co zrobić, żeby było lepiej. Tak ja to widzę.
3
100 punktów do 7. Finlandii. O kur.. :o
To jest kompromitacja.
1
@gumaz mamy szansę na fantastyczne 8. miejsce.
0
@Cioldan kiedy zaczynaliśmy relację, to nie miała nikogo. Dzieli nas 300km. Powiedziała mi, że niczego na odległość nie chce, że nigdy nie byłem w takim związku, że nie wiem jakie to jest ciężkie, że ona chce mieć faceta bliżej siebie. W stosunku do niej jestem pewny siebie. Wszystko jej powiedziałem to co myślałem, to co czułem.
A z Bogiem to chodziło mi o to, że gdyby los mnie z nią połączył, to potraktowałbym jak jakiś cud, bo szansa na to jest prawie zerowa.
0
@July_6_BcN tak
0
@LAMC_10 @July_6_BcN dobra ona już jest w związku.
0
Skoraś do wyebania. Nie potrafi wyrzucić piłki z autu.
1
Brawo kuhwa. Takie coś chcemy ogladac
1
Położył się na nim. Mam nadzieję, że to uzna xdd
2
Niech on im nie dogrywa bo nic z tego nie będzie. Niech uderzy. Nie ma co na nich liczyć.
2
Do pełni spiehdolenia tego wieczoru brakuje wejścia w pierwszej kolejności Grosika a dopiero potem Oskara bo hierarchija xD
0
@Gaucho pobzykać się na plaży, ten tekst już kiedyś padł. Ona go powtórzyła? xD
2
Ale oni się kompromitują w tym meczu. Ja jebie
1
Rózga odważnie próbuje. Za to plus. A skoraś czy Kamiński dno. To są tchórze. Ich presja już zjada.
0
Fatalna jest ta lewa strona. Prawa w zasadzie też. Jest źle.