1

@Ilka ten krem różowiutki bambino kojarzy mi się z dzieciństwem.

0

@Dari0G nie dopuszczę do fz. I nie, to nie były emocjonalne zwierzenia, tylko poznawanie się na różnego rodzaju tematy, w których się prawie perfekcyjnie dogadywaliśmy.

0

@Dari0G ale ta może być inna. Ja wiem, że praktycznie każda lała wodę. Ale z tą było inaczej. Ona chciała dalej kontynuować znajomość. Mówiła, że dawno kogoś takiego jak ja nie spotkała, żeby się z kimś tak dogadywać, żeby gadać na tyle tematów itd.

0

@Kozinho. Odległość jest dla niej bardzo ważnym powodem. Ona nie chce mieć partnera daleko od siebie. Sama przyznawała, że dawno nie poznała kogoś tak fajnego jak ja. Tylko co z tego. Obiecała mi, że jak wróci, to się odezwie. Zobaczymy co się stanie

0

@Dari0G no ma kolegów i koleżanki, może sobie z nimi pisać, spotykać się. Chodzi o to, że gdyby nie odległość, to by się ze mną spotkała. A tak tam poznała kogoś bliżej, ale mówi, że niewiadomo jak to będzie bo facet jest jej niepotrzebny.

1

@LAMC_10 gdybym się z nią perfekcyjnie nie rozumiał, gdyby ona nie chciała dalej tego ciągnąć to przyznałbym ci rację. Ale to ja to przerwałem, bo mi nie kalkulowała się znajomość tylko internetowa. Myślałem, że chociaż co miesiąc by zjeżdżała do domu, a jak ona co kilka miesięcy ma tu być i jeszcze tylko na chwilę to szkoda gadać. Obiecała mi, że się odezwie. Powiedziałem jej, że z zajętymi nie będę się spotykał. Ona o tym wie, więc jeśli będzie sama i zjedzie na stałe do Polski to będziemy się spotykać. Problem jest taki, że ona w Niemczech jest na tą chwilę szczęśliwa. Z nikim nie miałem takiej chemii jak z nią. I ona czuła to samo, ale co z tego jak jest duża odległość, a ona nie chce związków na odległość.

1

@gumaz nie mogę się spotykać z kobietą, bo dzieli nas zbyt duża odległość. Woli mieć faceta bliżej siebie, a związek na odległość nie wchodzi w grę dla niej. Jestem rozbity mentalnie. Nie mam na nic ochoty.

1

@Azi przestań już, nie mam humoru na takie żarciki

1

@Safrani to nie ja

0

@Pawlak1992 ja jednej wierzę. Pewnie okaże się, że nie zrobi tego co obiecała. Trudno

1

@MichuZ44 za niedługo drugi Red Bull przeskoczy pierwszego xD sytuacja rodem z gier F1

1

Camavinga jest fatalny. To jest poziom Gerarda Gumbau

0

@BillyButcher czemu to ma być zwieńczenie przygód Toma skoro mogą być także kolejne sezony serialu?

0

@TR3YWAY @Eklerek możecie nie wierzyć, ale tak było. To było kilka lat temu. Na tej samej imprezie typiara robiła to samo z moim kolegą.

1

@TR3YWAY nigdy nie byłem w demonie czy heaven w zielonej górze. I chyba dobrze. Byłem w emporium w Żarach. Ale tam jedna wizyta a i tak trafiała się jakaś mamusia na ekstazy tańcząca przy moim kroczu. Tydzień później widziałem ją w Pepco z córeczką. Dla mnie jest to niepojęte jak można robić coś takiego.

0

@Eklerek chciałem się z nią spotkać możliwie jak najszybciej, nie jestem debilem. Ale ona jest tutaj bardzo rzadko. Ona mi proponuje by zostało tak jak teraz. Koledzy w internecie. To jakiś szczyt braku szacunku. Nie będę z kimś pisał bez żadnych perspektyw

0

@Eklerek @MessiForeverTheBest nie. Po prostu dzieli nas zbyt duża odległość na coś więcej. A bliżej siebie ma kogoś innego na oku. Ona jest bardzo dobra, świetnie się dogadujemy, sama to przyznaje. Ja po prostu jestem przeklęty. Jak ktoś jest fajny, to odległość przeszkadza.

0

Niby powinienem być szczęśliwy, ale po tym co dzisiaj się stało, to już tak nie za bardzo.

1

@misterio po prostu przegrałem tak na prawdę przez to, że dzieli nas zbyt duża odległość. To jest kurewsko niesprawiedliwe, że dogadujemy się wspaniale, ale przez odległość nie będzie szansy, bo ona ma innego bliżej siebie.

1

@misterio jestem lekko rozbity

1

Napisałbym coś, ale tego nie zrobię. Zresztą, wy już wiecie co.

1

@agaFCB ja tam 4k jestem stratny na tym. Jeszcze jak pracowaliśmy w jednym miejscu to na bieżąco mi oddawali, a teraz 2k u jednego i 2k u drugiego poszło w pisdu. Od tamtego momentu nie pożyczam, a jak już to robię to dwóm czy trzem zaufanym osobom.

1

Hitman WOA za 127 zł na ps store! Bardzo dobra oferta. Będę kupował. Jedynka kiedyś była za darmo na epicu, dwójka też za darmo na storze i czaiłem się na darmową trójkę, ale się nie doczekam, jeszcze tym bardziej, że oni połączyli wszystkie trzy części nowej trylogii w jedną grę. Gdyby była możliwość kupowania ich osobno, to byłoby super, ale niestety nie ma. Tak czy siak jest to najlepsza oferta jaką kiedykolwiek zaproponowali.

1

@clyde tak i stosunkowo są dosyć tanie. Challengery czy mustangi, jak się dobrze popatrzy to za fajną cenę można takiego wyhaczyc

5

Gdzie jest ta wbita szpilka bo coś mi umknęło?

0

Polska prawdopodobnie zajmie 7 miejsce w duetach. A gdyby nie było dsq Japonii, to bylibyśmy na 8. Ja nic z tego nie rozumiem. Forma polskich zawodników jest w tym sezonie katastrofalna i tylko IO ratują posadę Maciusiakowi.

1

To był dobry skok Kamila, ale no znowu bez tego ognia, w przeciwieństwie do serii próbnej.

2

@fcbarcafan19 nie mogę na to patrzeć, bo to są sceny rodem z filmów.

1

@gumaz zdecydowanie Kofi

2

@gumaz przeczytałem jesteś zatwardzeniem. Jestem już zmęczony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?