VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ są ciężkie warunki wietrzne. To może być dobry znak! :D
0
@LAMC_10 psychika mam wrażenie, że zawiodła. To jest fenomen po prostu, bo to pokazuje, że możesz wszystko wygrać, a i tak głowa może w pewnym momencie nie dojechać.
0
Jest lepiej Kamil, ale chyba znowu spóźnił xd
0
@LAMC_10 co powiedział?
0
@Criss18Barca obstawiam, że następny sezon będzie już miał dużo słabszy.
0
@Criss18Barca niby ciężko odlecieć a mimo to Ren pokazał, że się da. W drugiej serii Kacper odpali petardę, dokładnie tak samo jak w poniedziałek. Oba skoki w pierwszych seriach były dobre, ale z dużą rezerwą.
0
@LAMC_10 Reno pierwszy, jeśli nie Kacper to on
2
Niebywały jest ten dzieciak, ale teraz ta presja będzie jeszcze większa niż w poniedziałek. Masakra :D
2
@gumaz przepraszam, będzie defekował
0
Tak jak mówiłem, te dwa metry za mało. Dokładnie tak samo jak w pierwszej serii poprzedniego konkursu. Ale tutaj już domen i Nikaido poza zasięgiem są. Sundal do puknięcia. On się zesra.
1
Będzie walka o brąz proszę państwa! Brawo dla Kacpra.
0
Kacper, będziesz musiał wznieść się na wyżyny swoich możliwości, żeby zdobyć medal. Nikaido już ma pewny medal.
4
Jeśli sundal zakończy w top 3 po pierwszej serii, to jestem pewny, że się zesra xd
1
Kacper w piątce powinien być. Czyli brąz można śmiało atakować
0
Kurde, mam niedosyt. Znowu ten sundal
1
Kuźwa. No gdyby Kacper poleciał dwa metry dalej, to byłbym pewny top 3.
0
Jest! Aczkolwiek znowu jest margines do poprawy
0
Jeszcze minuta. Zaraz mi serce wyskoczy
0
@LAMC_10 pełna zgoda.
0
Ajjj Kamil.... No nie jest to dobry skok. Przeciętny. Ale będzie druga seria. Szkoda, ale widać, że coś się dzieje. Brakuje mocy, te skoki są strasznie flegmatyczne.
0
To nie będzie jedyny raz obniżony rozbieg. Zaraz będzie kolejny.
0
@July_6_BcN właśnie dobrze. Większa szansa dla Polaków. Gorzej, jak po nich znowu obniża xd
0
Mizernych wooooowwe. Będzie obniżona belka. Musi być.
3
@MessiForeverTheBest w pracy jest :)
1
Będzie obniżona belka. Skoki są za dalekie.
0
Już się denerwuje. Mimo, że on nic nie musi już na tych IO zrobić, to i tak człowiek się nakręca.
0
Przemysław Babiarz będzie komentował na TVP? Jeśli nie, to idę oglądać Blachuta w koszulce only fans
1
Dobra, jaram się. Ale już coś czuję, że Domen będzie niszczycielem dobrej zabawy.
1
@Mario96w wiesz co, ja tego blokowania to też nie ogarnąłem. Ciężki mechanizm. Opierałem swoją grę na bloku tarczą i po prostu atakowaniem. Na początku to pestkami takimi, a potem jak już byłem rozwinięty to seriami. No i używałem R1 (grałem na padzie) i celowałem w twarz. Część nie osłoniętą zbroją. Łatwiej jest wtedy pokonać rywala.
1
@Mario96w kcd jest ciężką grą na początku, kiedy jest się plackiem. Ale potem to ja z Henryka zrobiłem pół Boga, niezniszczalnego typa. Potem wszystko już było totalnie łatwe.