1

Nie był zadowolony Kacper z pierwszej próby. I ona zdecydowała. Ale mimo to jest pięknie

0

Jest srebrooo. Co tu się dzieje

0

Wiatr pod narty! Musi być obniżona bekka

1

Nikaido. Ja piehdole

0

Prevc odpalił. Tutaj Maciusiak musi bardzo mocno pilnować sytuacji, bo być może obniżenie belki będzie kluczowe.

0

Nie no, to już jest śmieszne. Odległość cały czas się nie zmniejsza xd

0

@Pnog37 jak to? Przecież te punkty dałyby mu medal pewnie

0

Ile Kacper by musiał skoczyć przy obniżonej belce na życzenie trenera, żeby dostać punkty? 104? 103,5? Kwestia jest tylko taka, czy Maciusiak jest na tyle odważnym trenerem, by coś takiego zrobić.

1

A to już zaczyna być cyrk. Przypomina mi to chyba ostatnie igrzyska albo te w 2018, kiedy skoczek robi odległość xyz, a następni po nim muszą skakać dalej niż on, żeby go wyprzedzić xD

0

Embacher prawie hs

2

Kacper, żeby był medal, musisz skoczyć ze dwa metry dalej niż w pierwszej kolejce.

0

@APTAPT uczucie jak 12 czy 8 lat temu ze Stochem

3

Hipotetyczna sytuacja, Kacper wali hs i co, sędziowie odważą się obniżyć belke? Przecież to by odebrało już szansę Kacprowi na zwycięstwo czy medal. Sędziowie nie mają prawa tego zrobić. A czuję, że Kacper odpali armatę.

4

No to co... Oby teraz Kacper miał cięższe warunki od swoich oponentów:D

0

Mam nieodparte wrażenie, że Kacper nie był zbyt zadowolony z tej próby. A to oznacza, że są rezerwy. Będzie hs w drugiej serii.

6

Ten dzieciak będzie walczył o złoto. Ja piehdole trzymajcie mnie haha

7

Kacper będzie walczył o medal. Piękna sprawa. Szkoda, że zabrakło tego metra.

0

Brawo Kacper. Zobaczymy, jak to się ułoży, ale francuzik jest do pokonania.

1

Ale konkurs... Szkoda, że Polacy nie biorą w nim udziału.

0

Zaraz Tomasiak i pewnie on przypudruje ten obraz nędzy i rozpaczy.

14

Kuhcwa, Słowak, Finowie i chińczyk są w drugiej serii, a dwóch na trzech repentantów Polski nie xd.

0

Horngacher odbudował Wellingera i Geigera. Co fachowiec to fachowiec.

1

@Arden zespół mig, boys, akcent - z nich warto coś brać. Defis czy playboys także. To są ci lepsi disco polowcy

0

Paweł raczej poza serią finałową.

1

Zaraz Belka w dół pójdzie. Nie dadzą się pobawić zawodnikom.

1

Kapustik top! Brawoo

0

Ja tylko mam nadzieję, że żadnemu z naszych nie przydarzy się jakaś dsq xD #klątwa

1

Mam nadzieję, że Kapi wytrzyma psychicznie.

1

Nie ma cesarza Przemysława Babiarza :(

2

@Faro przestańcie ludzie wszystkich młodych piłkarzy porównywać do Yamala. Jest to kompletnie nikomu niepotrzebne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?