VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN opowiadaj. Mamy czss
0
Patrząc na wyniki treningow Polaków to kompletnie nie wiadomo czego się spodziewać. Totalny misz masz
0
@July_6_BcN po prostu myślałem, że coś ukrywasz tu przed nami...
0
@July_6_BcN ale ja nie zacząłem, więc nie muszę kończyć.
0
@July_6_BcN nic takiego ważnego.
0
@July_6_BcN a to dobrze
0
@July_6_BcN dlaczego piszesz do niego "misiu"?
1
@Epean chyba podbita lekko grafika. Może chodzi też płynniej. Nie wiem, UV na YT nagrał odcinek.
0
No ten ostatni trening skoczków zdecydowanie najlepszy. Czas pokaże, czas pokaże co uda się zrobić.
1
@agaFCB jest już późno, pora na spanie
3
@Popitek12 lubię jak dziewczyna jest miła i dobrze wychowana. To jest właśnie to. Takie to ze świecą szukać
1
@July_6_BcN a jutro moja mama chyba będzie robić faworki.... Ostatni raz je jadłem z minimum 5 lat temu xD
0
@lithotripter no to jak tej lasce napisałem, że na 100 procent są inni normalni ludzie, którzy chcieliby z nią być, to ona mi pisze czy naprawdę tak myślę, że tak jest. Ja nie wiem jak można myśleć inaczej. Świat się na nim nie kończy. I to już nie chodzi o mnie.
1
@Kessie ja tam od 2001 roku jestem singlem.
6
Justyna Kowalczyk vs Bjoergen w 2010. Piękne to były czasy. Szkoda, że już nie wrócą.
3
No i wyszedł patch kcd 1 na ps5. Dzień po tym kiedy skończyłem grę mając 110 godzin na liczniku xD
0
@Vegeta88 to tak nie działa. Ja z nią bardzo rzadko rozmawiam, więc o jakim zalezeniu my mówimy.
0
@Vegeta88 chodzi o to, że ja jestem emocjonalny. No i empatyczny. I dlatego próbuje ją jakoś zrozumieć, ale się nie da
0
@Vegeta88 ale mi na niczym nie zależy. Po próbuje ją rozumieć. Tydzień temu wysłała mi życzenia urodzinowe o 1 w nocy, a chwilę potem mnie usunęła. Dziś mi pisze, że mnie nie usuwała, że mówi wprost jest w toksycznym związku i że prawdopodobnie on mnie usunął. Ja tego nie rozumiem, jak można być z kimś takim.
4
@July_6_BcN ja tam nic fenomenalnego nie widzę w stopach
0
@Vegeta88 no niekiedy tak jest. Ale jestem już doświadczony
0
@Vegeta88 wiem co robię, spokojnie. Próbuję tylko zrozumieć tą osobę. Ale się nie da chyba
0
@clyde też tak dobrze leży jak na Władku? Nie no taki żarcik, niewinny. Nie dąsaj się :)
1
@LeszekFCB osoba, o której mówię, chce odejść, ale mówi, że to trudne. Że to ciężki temat.
0
@LeszekFCB ale jaka strata. Jeśli dana osoba jest normalna, to w moment znajdzie innego.
0
@TR3YWAY ale dalej tego nie rozumiem. Kiedyś ktoś mnie skrzywdził. I w życiu bym do niej nie szedł znowu. Lepiej niech się modli, żeby mnie nigdy już nie spotkała.
0
@Rastafarnianin nie, ja tego nie rozumiem. Laska, którą mam na myśli - w 5 sekund znajdzie normalnego faceta.
3
Dlaczego ludziom ciężko jest odejść z toksycznych związków? Wyjaśnijcie mi ten fenomen, bo gadam z kolegą i on nie potrafi mi tego wytłumaczyć.
0
@bartekvisca no ale czego ulepszenie. KCD? Nie będę już w to grał, zmęczyła mnie ta gra. Była niezła, dobra.
0
@clyde no ale np w jedynce walka była niezła 1vs1, ale jak miałem walkę zbiorową, to się wszystko vixowało xd