VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde w czym jest lepsza?
0
@bartekvisca a to coś ma się pojawić, czego ja nie wiem? xD ja to czekam na patcha na RdR 2 i jadę z koksem poraz trzeci.
0
Właśnie skończyłem KCD 1. No został mi jeszcze epilog po napisach. Cóż, kilka miesięcy zajęło mi ogarnięcie tej gry możliwie w największej liczbie wykonanych misji, choć i tak jakichś pierdół typu skarby nie robiłem. Gra na kilka miesięcy przy moim trybie życia, ale no według mnie gra na jeden raz. Już bym się nie odważył grać w tak długą grę poraz kolejny, chyba, że jest to Rdr 2 czy gta 6. KCD 2 zagram, ale jak będzie na przecenie albo za jakiś rok czy dwa.
1
@Konradowskyy bo Ziemia nie jest kulą tylko elipsą.
0
@kamyk_23 akurat Pola bardzo dużo osób lubi właśnie za to, że jest swojskim chłopem, który nie udaje za grzecznego jak większość dziennikarzy, celebrytów. Jest po prostu naturalny i pozytywnie zakręcony. Często gada głupoty, ale to są nieszkodliwe głupoty, które tak naprawdę zwiększają liczbę jego sympatyków.
0
Chciałbym, żeby Alpine się z powrotem przebrandowało na Renault. Brakuje żółtego koloru w stawce
0
@macio_944 Courtois był wtedy nie z tej planety.
0
@BorzyKrzys ładna z niej kobita. A w rozpuszczonych włosach byłoby jej jeszcze lepiej.
0
@Katalończyk 99 ani razu Tomasiaka nie wyzywałem. To jest jeszcze dzieciak i dobrze wiem jak wobec tak młodych zawodników się zachowywać.
10
IO 2018 - Polak Kamil Stoch pokonuje Niemca Andiego Wellingera, a Stefan Horngacher szaleje z radości.
IO 2026 - Niemiec Philipp Raimund pokonuje Polaka Kacpra Tomasiaka, a Stefan Horngacher szaleje z radości.
xDD
0
Komentarz usunięty
0
@kamiVeB u mnie było tak samo, tylko, że niczym nie rzucałem no i na miejscu tej kobiety był mój ojciec xD
0
Ale się cieszę, że mam pierwszą zmianę w tym tygodniu. Mogłem na spokojnie roznieść chałupę :D. Konkurs duetów i na dużej skoczni kiedy?
1
@July_6_BcN zostaw tego Pedro. Idź do naszego rodaka.
5
Wojtek Topór
Pierwszy skok - Kacper odbił się o stopę za wcześnie.
Drugi skok - Tu już było bardzo pięknie.
Cholerna stopa...
0
Thurnbichler pogratulował Raimundowi.
7
Dobra, Kacper vice mistrz olimpijski. Myślę, że Red Bull już dzwoni do Adama Małysza i załatwia mu kontrakt i finansowanie.
2
Dobra powiem to. Kacper to trochę casus Yamala. Oby to była taka sama skala talentu a może i większa.
0
@Stinger_ szczerze mówiąc chciałbym jego powrotu, bo ma doświadczenie, ale Maciusiak dostanie drugi sezon na 99%
4
Horngacher znowu zwycięski. Poyebany typ
0
@FcPortoFan1999 a kto powiedział, że nie kibicuje?
0
Muszę się wam do czegoś przyznać, ale repentacja Niemiec w piłce nożnej, od kiedy oglądam sport - często im kibicowałem. Zwłaszcza w latach 08-12
3
Kacper jest wyjątkowy, bo tylko jego Maja przytuliła. A reszcie kij w oko xd
0
@zadafcb jak to, bez treningów od razu taka decyzja?
0
@July_6_BcN a tam, nie dąsaj się. Trza się nayebac i na 6 do pracy.
2
@Stinger_ ja, bo jestem zwycięzcą. Zawsze chce się wygrywać. Co nie znaczy, że nie wolno się cieszyć. Ja sam mam brązowe medale, które szanuje.
0
No cóż, Maciusiak prawdopodobnie dostanie drugi sezon, który będzie jego już weryfikacją.
1
Komentarz usunięty
0
@Eklerek mniejsza z deskorolka na śniegu. Tu liczy się Kacper!
0
No i co, dupa Maciusiaka uratowana? Xdd