VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
I tak jest to kompromitacja, że dojdzie do dogrywki.
2
Karygodne jest to wszystko. Piłkarze do natychmiastowego zwolnienia
0
30 mln za uprawianie futbolu amerykańskiego. xDD
0
Może Mou poleci z Benfici. Nie trzeba by było nic im płacić...
2
@FCB24 dokładnie, miał nie pozwolić
0
Bardzo ładnie. Niech się pali
1
@mordini123 bez naszego najlepszego zawodnika, to szykuje się kompromitacja. Sorry, ale Tomasiak ciągnął tą repke swoimi wynikami. Odejmując Tomasiaka, jego liczbę punktów etc. będziemy mogli zobaczyć jeden wielki wstyd. Oczywiście nie wiadomo jaki z Kacpra jest lotnik, ale no zasadniczo jak zawodnik jest w formie, to wszędzie sobie poradzi.
0
@Nazio_87 nie chcieli go mieć za swojego trenera. Dostali to co chcieli.
3
Giancarlo Esposito pojawi się na pyrkonie 2026. Jest to oczywiście aktor, który grał Gustavo z Breaking Bada.
1
@Kapitan hawk ja już się wcześniej wypowiedziałem.
0
@Cule1019 Ronaldo przegrywem? No nie.
0
@JimMorrisonFCB wyebane, Ancelotti też był wrakiem. Pamiętam słowa o jego zakontraktowaniu. A jednak osiągnął sukces.
0
@Piotrek1993 ma nazwisko i podpaliłby ten cyrk doszczętnie. Szatnia zostałaby wywietrzona.
0
Nie rozumiem palenia teraz Arbeloi. Okej, może to wypalić. Ale jednak może też nie wypalić. Wtedy zostanie tylko Raul z kręgu "dna Realu". Perez powinien pójść do Lizbony i zapłacić odstępne za Mourinho.
1
@Borry no i co amore mio zrobi? Gwiazdeczki jak Bellingham i Vinicius go zjedzą.
0
@July_6_BcN weź przestań. Nie rób mi tego. Myślałem, że jesteś inna... Jestem załamany, jak można było tak zniszczyć psychicznie człowieka. Mam na myśli trenera. Tak źle się chyba nie czułem nawet wtedy kiedy odchodził ZZ
0
Jestem załamany. Co się stało z tym klubem. Zero wsparcia dla trenera. Dwie godziny temu na rmpl napisałem, że za kulisami w tym klubie dzieją się rzeczy, o których nawet sobie nie wyobrażamy. To jest po prostu dramat. Tak zniszczyć legendę klubu, nawet nie dało mu się poważnej szansy.
1
Alonso jak chce coś osiągnąć w Realu, to musi dostać innych zawodników. Zayebista kadrę dostał, nie ma co. Banda przepłaconych przegrywów.
2
Ci piłkarze Realu Madryt to banda przegrywów i patałachów, dodatkowo przepłaconych. Dramat. Won z klubu
0
@KrychaFCB atakiem wygrywa się mecze, obroną trofea
2
Mistrzostwa świata w lotach bez naszego najlepszego skoczka. Nie no pokuhwi mnie po prostu. @Stinger_ @Criss18Barca @July_6_BcN
0
@FCBMati10 żeby być wypoczętym na IO
0
Kadra na sapporo. Nie ma Wąska i Stocha, jest Joniak i Zniszczol
0
@Gibbon_FCB akurat rok 2015 nie był zbyt szczęśliwy dla Kamila.
0
Pasmo skoków
Trener Maciej Maciusiak zdradził, że Kacper Tomasiak nie jest brany pod uwagę przy doborze składu reprezentacji Polski na zbliżające się MśwL!
Fot. PAP
#skijumpingfamily
0
@marcin62 ja miałem na myśli bać się wyniku meczu piłki nożnej. Jednak mam inne priorytety, w życiu są ważniejsze rzeczy.
0
@jacobFCB nie ma to jak bać się piłki nożnej.
2
@TR3YWAY dawno na silce nie bylem. Z trzy lata będą
1
@Stinger_ Snopek o tym wspomniał, że będzie na TVP Sport puchar anglii
1
Ale mnie ta pierwsza seria zgruzowała. Dodać do tego jutrzejszy powrót do pracy po urlopie, no i nie ma już radości. Idę oglądać serial.