0

Prevc jest na dopingu

0

Jeśli sędziowie zaraz będą kombinować z belką, to nie wytrzymam.

1

Biorąc pod uwagę okoliczności, rozczarowująca próba Kamila niestety.

0

@Xxxbarca4ever dla mnie bardziej Morgenstern. Mocniejsze ma wybicie od Kamila.

2

Tomasiak będzie w top 10 po pierwszej kolejce.

0

Rajmund się chyba będzie kolegował z Kacprem.

1

To jest niesamowite, że w drugiej serii nie zobaczymy reprezentantów Macieja Maciusiaka. To jest jakieś kuriozum.

2

Kot pokonuje Lindvika.

0

Wąsek przegrywa z Forfangiem i nie kwalifikuje się już do drugiej rundy.

0

2:00, finałowy odcinek Stranger Things. Czas trwania - dwie godziny.... O żesz ja piehdole

4

Kamilu, powtórz to jutro, a będzie pięknie.

2

Fatalnie Żyła. Ja nie wiem po co on pieprzy w wywiadach farmazony typu "jutro będzie lepiej bo się obudzę".

0

@Criss18Barca ciekawe kto zastąpi Stefana.

1

@blakkudium ale oni są bliżej powrotu jak Paz niż definitywnego odejścia.

1

@blakkudium ciekawi mnie kto miałby pójść w wymianę. Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Być może ktoś z młodych.

1

Kamil dobry skok. Ale biorąc pod uwagę okoliczności, jakościowo gorszy niż Kacpra. Będzie za nim. No niestety, tylko ta dwójka nie zawodzi.

0

Nie miał szczęścia do warunków Kacper. Jak tak dalej konkurs będzie wyglądał, to zakręci się gdzieś bliżej 20 miejsca a nie 13-15. Nie no, może trochę przesadzam. Ale około 15 miejsca powinien być.

1

Wąsek słabo, Kot jeszcze słabiej. Dramat.

1

Jury to durnie. Naprawdę

0

@esem91 Tomasiak biorąc pod uwagę okoliczności, to przynosi radość nam co konkurs.

1

Żyła nie wejdzie do drugiej serii.

0

Ale mnie wkuhwil ten nadpobudliwiec Ortner

0

@Criss18Barca szkoda, że noty trochę niskie, ale druga dziesiątka powinna być

0

Nie no ale co to są za noty dla Kacpra xd

0

@Criss18Barca nie wiem kto tam jest bo mi FB wywala. Nie wczytuje mi tego postu.

0

@LionelM95 fc26 było bardzo fajne do tej połowy listopada. Teraz to już niestety jest kpina i kopia fc 25

0

@NeroTFP1 przecież ten sezon sam w sobie jest nadal tragiczny. Cały czas gadanie, akcji praktycznie brak. Nudny jest po prostu. @kanver_ czy @pt9 wiedzą co mam na myśli. @arsenallondyn0 odwlekanie akcji, sztuczne przedłużanie rozmowy itd. pieprzenie o niczym, byle tylko zapełnić czas antenowy.

0

@Lanosss a rozumiem. To dlatego ten 7. to takie gówno xd

2

Ostatni sezon Stranger Things jest okropny. Po prostu obrzydliwy, za coś takiego brać od nas pieniądze, zgroza po prostu. A zwłaszcza ostatni odcinek to jest jakaś parodia.

2

@LeszekFCB z Wawy jest @July_6_BcN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?