VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prevc jest na dopingu
0
Jeśli sędziowie zaraz będą kombinować z belką, to nie wytrzymam.
1
Biorąc pod uwagę okoliczności, rozczarowująca próba Kamila niestety.
0
@Xxxbarca4ever dla mnie bardziej Morgenstern. Mocniejsze ma wybicie od Kamila.
2
Tomasiak będzie w top 10 po pierwszej kolejce.
0
Rajmund się chyba będzie kolegował z Kacprem.
1
To jest niesamowite, że w drugiej serii nie zobaczymy reprezentantów Macieja Maciusiaka. To jest jakieś kuriozum.
2
Kot pokonuje Lindvika.
0
Wąsek przegrywa z Forfangiem i nie kwalifikuje się już do drugiej rundy.
0
2:00, finałowy odcinek Stranger Things. Czas trwania - dwie godziny.... O żesz ja piehdole
4
Kamilu, powtórz to jutro, a będzie pięknie.
2
Fatalnie Żyła. Ja nie wiem po co on pieprzy w wywiadach farmazony typu "jutro będzie lepiej bo się obudzę".
0
@Criss18Barca ciekawe kto zastąpi Stefana.
1
@blakkudium ale oni są bliżej powrotu jak Paz niż definitywnego odejścia.
1
@blakkudium ciekawi mnie kto miałby pójść w wymianę. Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Być może ktoś z młodych.
1
Kamil dobry skok. Ale biorąc pod uwagę okoliczności, jakościowo gorszy niż Kacpra. Będzie za nim. No niestety, tylko ta dwójka nie zawodzi.
0
Nie miał szczęścia do warunków Kacper. Jak tak dalej konkurs będzie wyglądał, to zakręci się gdzieś bliżej 20 miejsca a nie 13-15. Nie no, może trochę przesadzam. Ale około 15 miejsca powinien być.
1
Wąsek słabo, Kot jeszcze słabiej. Dramat.
1
Jury to durnie. Naprawdę
0
@esem91 Tomasiak biorąc pod uwagę okoliczności, to przynosi radość nam co konkurs.
1
Żyła nie wejdzie do drugiej serii.
0
Ale mnie wkuhwil ten nadpobudliwiec Ortner
0
@Criss18Barca szkoda, że noty trochę niskie, ale druga dziesiątka powinna być
0
Nie no ale co to są za noty dla Kacpra xd
0
@Criss18Barca nie wiem kto tam jest bo mi FB wywala. Nie wczytuje mi tego postu.
0
@LionelM95 fc26 było bardzo fajne do tej połowy listopada. Teraz to już niestety jest kpina i kopia fc 25
0
@NeroTFP1 przecież ten sezon sam w sobie jest nadal tragiczny. Cały czas gadanie, akcji praktycznie brak. Nudny jest po prostu. @kanver_ czy @pt9 wiedzą co mam na myśli. @arsenallondyn0 odwlekanie akcji, sztuczne przedłużanie rozmowy itd. pieprzenie o niczym, byle tylko zapełnić czas antenowy.
0
@Lanosss a rozumiem. To dlatego ten 7. to takie gówno xd
2
Ostatni sezon Stranger Things jest okropny. Po prostu obrzydliwy, za coś takiego brać od nas pieniądze, zgroza po prostu. A zwłaszcza ostatni odcinek to jest jakaś parodia.
2
@LeszekFCB z Wawy jest @July_6_BcN