0

@Objectivo a jak to wygląda historycznie? Bo ja grałem tylko w te nowe tomb raidery. Jedynka, rise oraz shadow

4

Jan Maria Rozpór Rumba Trzepiekoński oprócz Pana Jebiewdenko to jedna z lepszych nazw postaci w Kiepskich. Pewnie jeszcze by się coś znalazło. Istne złoto.

3

@macio_944 oby te dlc było prequelem W4

0

Diletta Leotta znowu w ciąży. Lotus Mariusz nie próżnuje.

3

Powinien zostać i zrobić skład po swojemu. Wyrzucić Viniciusa i innych, bo widać, że Xabi nie za bardzo go chce w swojej drużynie.

1

@blakkudium kryminał. Jak można chcieć pensje na poziomie Ronaldo jak on nic nie robi.

0

Xabi nie zostanie zwolniony po tym meczu.

1

@xvcWinterSoldier weź tabletkę węgla. Pomaga

1

@Prorokk jednak wolę, byś wytłumaczył. Chodzi o to, czy wgl warto pchać się w nawiązywanie kontaktu z taką.

1

@RosjaninBut a faceci się nadają? Każdy by chciał pewnie czegoś więcej.

1

@Prorokk a to niby dlaczego?

1

@KamQiX bardziej opłaca się kupić konsole z napędem. Bez napędu to strata kasy, żadnej gry nie sprzedasz fizycznie.

1

@MessiForeverTheBest otóż to. Ja tego nie wiem, pewnie się nie dowiem. Nie mam zamiaru jej skreślać

0

@Azazel_Pazuzu ale ten gość wrzuciłby granat do szatni i pozbyłby się zgniłych jaj. Poza tym, Ancelotti też był skreślany, pamiętam słowa kiedy wracał, a jednak udało mu się odnieść sukces. Z Mourinho mogłoby byc tak samo

2

@Commando no ja rozumiem. Na chwilę obecną mamy zwykłą rozmowę.

2

@Commando wiesz, to jest dopiero początek kontaktu. Mówiła, że ona praktycznie na internecie nie siedzi, spotyka się z przyjaciółmi i tyle. No i faceci, to natrafia na takich, którzy byli z nią tylko dla korzyści. Ja dużo rzeczy nie wiem, i nie wiem czy się dowiem. Ale ostatnio z nią było ciężko, miała jakieś problemy, przyjaciele jej pomagają, wyciągnęli na wycieczkę.

2

@Commando no ale ten początek co mam Jest nawet niezły. Mówiła, że do tej pory natrafiała na facetów, którzy byli z nią tylko dla korzyści. Że nikt nie był z nią pod kątem uczuciowym.

1

@DariaFCB nijak, zwykła wiadomość. Mówię, to tylko początek, kilka dni. W nic się nie ładuje na chwilę obecną. Nie wiem, czy będę z nią dalej rozmawiał. I tak nie mam teraz na to czasu.

2

@DariaFCB ale zacznijmy od tego, że dopiero zaczynamy kontakt. No i po prostu zobaczyłem, że ona ma tylko przyjaciół, przyjaciółek chyba wgl. Ale to także może być spowodowane czymś z przeszłości. Ja tego nie wiem. Na razie to nigdzie się nie ładuje.

1

@Quahoo nie. Po prostu zadałem pytanie, czy to jest normalne itd.

1

@Faro nie oceniam i nie szufladkuje. Zadałem tylko takie pytanie bo nigdy takiej osoby nie poznałem.

1

@Batys no właśnie xDD dlatego mnie to wszystko zastanawia co o takich myśleć. Nie ma rodziców, mieszka sama, wynajmuje mieszkanie i ma tylko przyjaciół.

2

@MesQueUnClub_87 sleeping dogs. Gra zapominana, a bardzo fajna.

1

@Faro nie wiem, chodzi mi o typ kobiety, która bardziej się zadaje z facetami niż z innymi kobietami

1

Świat nie takie kwiatki widział, ale nie chce mi się w to wierzyć. Miałby dużo do stracenia. To nie jest przypadek Conte np. który może być wszędzie xD

1

Co myślicie o kobietach "chłopczycach"? Mam na myśli to, że mają praktycznie kolegów/przyjaciół płci męskiej.

4

@norbi77 mam już dość królów Instagrama. To nie na moje nerwy. Szkoda mi Xabiego, bo przegrywa z bandą miękkiszonów.

0

@tbas wszystko przez mecz z Barceloną i zmianę Viniciusa. To się teraz ciągnie za wszystkimi.

0

@papryk13 nie miałby bo piłkarze nie wykonywaliby jego poleceń tak jak nie wykonują Alonso.

0

Sergio Ramos, come to Madrid. Militao pewnie wypadnie na miesiące. Dla mnie to wyglądało na zerwanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?