VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Objectivo a jak to wygląda historycznie? Bo ja grałem tylko w te nowe tomb raidery. Jedynka, rise oraz shadow
4
Jan Maria Rozpór Rumba Trzepiekoński oprócz Pana Jebiewdenko to jedna z lepszych nazw postaci w Kiepskich. Pewnie jeszcze by się coś znalazło. Istne złoto.
3
@macio_944 oby te dlc było prequelem W4
0
Diletta Leotta znowu w ciąży. Lotus Mariusz nie próżnuje.
3
Powinien zostać i zrobić skład po swojemu. Wyrzucić Viniciusa i innych, bo widać, że Xabi nie za bardzo go chce w swojej drużynie.
1
@blakkudium kryminał. Jak można chcieć pensje na poziomie Ronaldo jak on nic nie robi.
0
Xabi nie zostanie zwolniony po tym meczu.
1
@xvcWinterSoldier weź tabletkę węgla. Pomaga
1
@Prorokk jednak wolę, byś wytłumaczył. Chodzi o to, czy wgl warto pchać się w nawiązywanie kontaktu z taką.
1
@RosjaninBut a faceci się nadają? Każdy by chciał pewnie czegoś więcej.
1
@Prorokk a to niby dlaczego?
1
@KamQiX bardziej opłaca się kupić konsole z napędem. Bez napędu to strata kasy, żadnej gry nie sprzedasz fizycznie.
1
@MessiForeverTheBest otóż to. Ja tego nie wiem, pewnie się nie dowiem. Nie mam zamiaru jej skreślać
0
@Azazel_Pazuzu ale ten gość wrzuciłby granat do szatni i pozbyłby się zgniłych jaj. Poza tym, Ancelotti też był skreślany, pamiętam słowa kiedy wracał, a jednak udało mu się odnieść sukces. Z Mourinho mogłoby byc tak samo
2
@Commando no ja rozumiem. Na chwilę obecną mamy zwykłą rozmowę.
2
@Commando wiesz, to jest dopiero początek kontaktu. Mówiła, że ona praktycznie na internecie nie siedzi, spotyka się z przyjaciółmi i tyle. No i faceci, to natrafia na takich, którzy byli z nią tylko dla korzyści. Ja dużo rzeczy nie wiem, i nie wiem czy się dowiem. Ale ostatnio z nią było ciężko, miała jakieś problemy, przyjaciele jej pomagają, wyciągnęli na wycieczkę.
2
@Commando no ale ten początek co mam Jest nawet niezły. Mówiła, że do tej pory natrafiała na facetów, którzy byli z nią tylko dla korzyści. Że nikt nie był z nią pod kątem uczuciowym.
1
@DariaFCB nijak, zwykła wiadomość. Mówię, to tylko początek, kilka dni. W nic się nie ładuje na chwilę obecną. Nie wiem, czy będę z nią dalej rozmawiał. I tak nie mam teraz na to czasu.
2
@DariaFCB ale zacznijmy od tego, że dopiero zaczynamy kontakt. No i po prostu zobaczyłem, że ona ma tylko przyjaciół, przyjaciółek chyba wgl. Ale to także może być spowodowane czymś z przeszłości. Ja tego nie wiem. Na razie to nigdzie się nie ładuje.
1
@Quahoo nie. Po prostu zadałem pytanie, czy to jest normalne itd.
1
@Faro nie oceniam i nie szufladkuje. Zadałem tylko takie pytanie bo nigdy takiej osoby nie poznałem.
1
@Batys no właśnie xDD dlatego mnie to wszystko zastanawia co o takich myśleć. Nie ma rodziców, mieszka sama, wynajmuje mieszkanie i ma tylko przyjaciół.
2
@MesQueUnClub_87 sleeping dogs. Gra zapominana, a bardzo fajna.
1
@Faro nie wiem, chodzi mi o typ kobiety, która bardziej się zadaje z facetami niż z innymi kobietami
1
Świat nie takie kwiatki widział, ale nie chce mi się w to wierzyć. Miałby dużo do stracenia. To nie jest przypadek Conte np. który może być wszędzie xD
1
Co myślicie o kobietach "chłopczycach"? Mam na myśli to, że mają praktycznie kolegów/przyjaciół płci męskiej.
4
@norbi77 mam już dość królów Instagrama. To nie na moje nerwy. Szkoda mi Xabiego, bo przegrywa z bandą miękkiszonów.
0
@tbas wszystko przez mecz z Barceloną i zmianę Viniciusa. To się teraz ciągnie za wszystkimi.
0
@papryk13 nie miałby bo piłkarze nie wykonywaliby jego poleceń tak jak nie wykonują Alonso.
0
Sergio Ramos, come to Madrid. Militao pewnie wypadnie na miesiące. Dla mnie to wyglądało na zerwanie.