VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kozinho. Prawdę mówiąc Aleksandra to moja "pierwsza miłość"
1
@barcelonaLM no ja sam się do niej odezwałem, prosto z mostu. A ona tak chłodno "nie jestem zainteresowana". Pytam się czemu itd. " nie podobasz mi się". I już na kolejne wiadomości nie odpisała.
1
@FcPortoFan1999 przestań
1
@gumaz pewnie wszystko. Wiem, że jest coś ze mną nie tak. Ale nie zmienię się tylko po to, żeby komuś się przypodobać.
0
@mrboom ma chłopaka.
1
@Fc112 kopia pod względem starania się o relacje. Tak samo miła, uprzejma itd. a nawet bardziej niż ja. Totalnie ostra jazda. Po dwóch godzinach rozmowy już było widać coś więcej z jej strony. No ale ona była zdradzana, niszczona przez byłego.
1
@Fc112 no ale ja się nie nakręcam po dwóch godzinach. Musi minąć trochę czasu.
1
@Fc112 to już nie chodzi o to, rozumiesz, że kilka miesięcy temu, to ja natrafiłem na swoją kopię, tylko że laska wtedy nakręciła się już po dwóch godzinach rozmowy. Mnie to przeraziło i ją olałem. Nawet nie wiesz, jakie ja miałem potem wyrzuty sumienia.
2
@Fc112 a jednak kiedyś mogło mi wyjść, ale postąpiłem jak szmata.
2
@Fc112 nie denerwuj. Zawsze to samo, a kiedy była taka, która chciała kilka miesięcy temu, to ja stchórzyłem.
2
@Fc112 daj spokój, strzał w pysk
8
I znowu mi nie wyszło...
0
@barcelonaLM napisała mi, że nie jest zainteresowana, że nie podobam jej się.
0
@barcelonaLM w dzień halloween rozmawialiśmy w sposób normalny. Była u przyjaciółki, potem kilka dni pauzy. Potem już mi przestała odpowiadać, tak trułem jej dupę co kilka dni. I tak od ostatnich wiadomości minie zaraz tydzień. Mam dosyć takiego czekania. Nie lubię jak ktoś się wobec mnie tak zachowuje. Oczywiście jej całe godziny nie ma w internecie, bo to widzę. W ten weekend pewnie jest w szkole, albo w pracy. Więc to nie tak, że ma czas itp. no ale ile można oczekiwać. Ostatnio w środę tylko zareagowałem na jej relacje. I do tej pory cisza.
0
@barcelonaLM mam nadzieję, że się odezwie. Im dłużej to trwa, tym gorzej.
1
@barcanawieki dobrze, że Blaze ale mógłby być też Carter Slade na swoim koniu.
0
@barcelonaLM ja chciałbym ją zrozumieć, ale ja totalnie nie wiem co ona ma w głowie. Zachowuje się tajemniczo, nie potrafi dokładnie powiedzieć o co jej chodzi, bo to, że nie ma ochoty rozmawiać, jest to wersja wiadomości na około, a nie do środka sprawy. Jest zamknięta pod tym względem. Wgl tego nie rozumiem. Jedną z myśli jest to, że ona być może się boi wejść na poważnie po byłym. Ale z drugiej strony, byłoby to naiwne z mojej strony.
0
@ZuczekFCB1899 RdR 2 i 1. W tej kolejności
1
@barcelonaLM no ona jest inteligentna. Wie do czego to zmierza, bo sama mi napisała, że ma wrażenie iż traktuje relacje w sposób przyszłościowy. Ona jest inteligentna. Tylko, że ja jestem taki, iż mam wrażenie, że jeśli ja czegoś nie zrobię, to ta relacja umrze. A już jej napisałem, że nie chce żeby umarła. Wiem, że ona musi się odezwać. No ale dawno nie rozmawiałem z kimś tak fajnym. I okej ona miała dziwne zachowania, niektóre niezbyt fajne, ale nikt nie jest idealny. Myślę, że ma więcej plusów niż minusów.
0
@barcelonaLM u mnie, no z kilka razy dawałem znaki w kontekście spotkania, pytałem się czy wyjdziemy. Ona to ignorowała, mówiła jakieś inne tematy, byle tylko o tym nie rozmawiać. Ona też dwa razy się pytała, czy w domu jestem. Mówiłem, że tak, a czemu pyta. Oczywiście nic nie odpowiedziała. Czasami miała takie zagrywki z domysłami, pół słówka itd. teraz? Ostatnie wiadomości jakie jej dałem to, że dam jej czas na namysł, że jak już będzie wiedzieć czego chce, to niech da mi znać, że mi zależy i nie chce stracić z nią kontaktu. No ale ona sama nie wie czego chce. Jeszcze nigdy nie byłem w takiej sytuacji. Jestem od tych dwóch tygodni trochę rozbity przez to. Brakuje mi jej. Napisałem jej, że czasami o niej myśle, czy wszystko u niej w porządku, jak nos itd. (miała operację, właściwie to przez nią się poznaliśmy). Taki szczegół, kilka razy już mi mówiła o facecie, który wciskał jej numer telefonu w Lidlu, a ona, że dziękuję ale nie jest zainteresowana.
0
@barcelonaLM około 10 dni są ciche dni. Ma swoje zajęcia to jasne. Ma pracę, studia itd. ale bez przesady, żeby nie wiedzieć czego się chce. Kiedyś mi powiedziała , że odcięła się od ludzi, internetu. Ze szczegółów, kiedyś mi powiedziała, że kobiety nie chcą facetów. Jak się pytałem dlaczego, to nie odpowiedziała. Dopisała "po prostu nie chcą". Mówiła, że o kobiety się nie staram oraz, że w jej przypadku lepsza samotność niż złamane serce, bo jej były od razu po niej znalazł następną i powiedziała mi "widocznie mnie nie kochał". A i jeszcze mi kiedyś napisała, że lepiej być samemu, bo nie trzeba się martwić o drugiego człowieka. Czy coś w tym stylu. A teraz? Nie potrafi się określić czego chce. A nie chce, żebym naciskał, ja jej powiedziałem, że nie jest mi obojętna itd. wszedłem jej do głowy. Ale dalej nic nie wiem. Rozmawiać nie ma ochoty ostatnio, a czy chce zerwać relacje to "całkiem to nie wie", pytam się czy to chwilowe to gada, że "nie wiem". Męczy już mnie takie oczekiwanie. Albo się chce, albo nie. Kiedyś mi powiedziała, że nie chce mocniejszej relacji. Ale po tym normalnie rozmawialiśmy. Dopiero niedawno coś się stało, że zachowuje się jak neandertalczyk. Ale tego jej jeszcze nie powiedziałem.
0
@LeszekFCB @DariaFCB ja wszystko widzę.
0
@Hasszz ta proste mhm. U mnie laska jest tajemnicza, nie chce powiedzieć wprost o co jej chodzi, nie ma ochoty rozmawiać, nie chce, żebym na nią naciskał, a gdy prosto z mostu mówię, czy to koniec to ona odpowiada, że całkiem to nie wie. Tego nie da się zrozumieć ani ogarnąć.
2
@FcPortoFan1999 a nie wiem czy lepsze czy nie. Ale kobiety potrafią zmienić drastycznie zdanie na dany temat w ciągu godziny.
2
@FcPortoFan1999 pół roku starsza. A zrozumieć niekiedy jej się nie da.
1
@shinthps właśnie, że mam. Starsza ode mnie.
10
@tadzik447 jestem zmęczony kobietami. Rada jest taka, żeby nie próbować ich zrozumieć, bo i tak się nie da. Są zbyt skomplikowane.
1
@FcPortoFan1999 Tychy niedaleko Pszczyny, gdzie jeżdżę na tatuaż, przez pół Polski. Chodzi o to, że Goczałkowice przyjadą w rundzie wiosennej do mnie. No niestety bez Piszcza
0
Komentarz usunięty
1
Od GTA trilogy the defective edition minęły już 4 lata. Minęło jak z bicza strzelił, a ludzie piehdolca mają na punkcie szóstki za rok. Ten rok szybko minie.