VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN ogólnie to tak, ze dwa czy trzy razy się mnie zapytała. Ja wtedy napisałem "w domu, a co?" Albo "w domu, a czemu pytasz", ale nie ciągnęła tego dalej xD
Jeśli niekiedy odbywają się jakieś podchody, to nie zawsze to ogarnę w odpowiednim czasie. Zasadniczo, to się nad tymi wszystkimi wiadomościami nie zastanawiam, dopiero po czasie przychodzi mi coś do głowy. Ehh kilka tygodni znajomości, nic więcej, dziewczyna starsza ode mnie o pół roku (sukces, że nie jakieś nastolatki). Ale mówiła na samym początku, że nikogo nie chce teraz. Ostatnio sama z siebie napisała, że u niej była ciotka i się zapytała, czy ma chłopaka, to jej odpowiedziała, że nie i nie myśli o tym. Ja oczywiście pociągnąłem temat dalej.
1
@Nightraider kilka tygodni znajomości. Nic więcej
2
@Jakchcesz kolega mi pisze, że być może chciała wyjść na dwór, w sensie chciała, żebym jej to zaproponował @July_6_BcN
0
A może ten Brzęczek to nie był wcale zły selekcjoner. Jak yebnie Włochów, to będzie ciekawie.
2
Czy jeśli kobieta pyta faceta, czy jest w domu, to znaczy, że chciałaby wyjść, czy może nie ma na to reguły?
0
@Eklerek już to widzę jak taki poyeb jak Conte, który lubi mieć swoich żołnierzy, będzie chciał Neymara - piłkarza imprezowicza.
4
Tomasz Hajto o Isaku i Gyoko i ich słabej grze w Szwecji w Polsat futbol cast.
"Atakiem wygrywa się finały, a obroną turnieje."
xD
1
@marcin62 @Kessie za hajs ze staruszki baluj ze swoimi panienkami
2
@Borry przez jakieś 3 był kontuzjowany
0
@michal26 to byłoby niesamowite wydarzenie, jakbyśmy yebneli zielarzy 1-0 a potem z Malty zrobili San Marino
1
@MYTO bo o 12:30 wyjazd, a nie chcę marnować dnia
1
@LeszekFCB u mnie 8:30 gdyż mam drugą zmianę.
0
Co zrobili nasi kibice na meczu? Czytam, że jest grubo, a nic nie słyszałem.
1
To było wejście na pomarańczowa. Nakładka w kolano xd
2
Przydałoby się tylko wymienić Slisza na kogoś lepiej grającego piłką.
0
W ostatnich latach to nawet z takimi paziami były problemy i jakieś hańby, kompromitacje. Jest duży postęp.
0
Bijemy Niemca! Brawo
0
@FcPortoFan1999 ma zmienić stronę?
0
Gram mecz w rivals 5 liga wygrywam. Gram mecz w mistrzostwach i daje mi gościa który ma kupionego viniego, butre czy Buffona. Bez komentarza. Obrzydliwością jest wydawanie prawdziwych pieniędzy w jakiejkolwiek grze. Fakt faktem, fc 26 jest całkiem niezłe. Mam fun z gry, ale w rivals. Mistrzostwa to na te chwilę same spocone osoby.
0
@Eklerek jaki Arnold. Trent dostał w tamtym evencie.
0
@AduŚ07 on był kilka miesięcy kontuzjowany. Plus ma dużą konkurencję. Nie skończy jak Roque.
2
@Bykunn ta gra będzie wyglądać lepiej niż na trailerach na konsolach i jeszcze lepiej na pc
2
@Filipem gry rockstara zawsze wyglądają lepiej niż na trailerach. Wystarczy zobaczyć jaka kolosalna różnica jest w RdR 2
1
@Stinger_ on kilka miesięcy kontuzjowany był. Teraz wraca, ale ciężko jest wygryźć konkurencję.
1
@Wiktorek2002 większość polskich piłkarzy odczuwa strach przed piłką. Tak zostało już im to zakorzenione. Boją się popełnienia błędów.
2
Ale to jest kot. Misirlou z pulp fiction oraz serii taxi
0
@SelloutCrowd dwóch ma odejść po sezonie
0
@Czyhrynski Teveza chyba też można wliczyć
0
@Huck ze względu na wiek nie ma za bardzo czasu siedzieć w F3. F2 to pierwsza opcja. Gdyby nie wypaliła to pewnie poszedłby do trójki
0
@mekston tak. Każdy z nich jest w grze o F2